Первая экспериментальная типография
Перша
зразкова
друкарня
1
Дивитися
продукцію

Журнали

Незважаючи на широке поширення цифрових технологій, друкована продукція все ще впевнено тримається на плаву завдяки деяким особливостям, властивим виключно їй. Роздрукувати журнал важливо з кількох причин: його можна взяти в руки, уважно розглянути, взяти з собою в дорогу і почитати в комфортній обстановці. Методичне перегортання глянцевих сторінок занурює в якийсь розслаблений, спокійний стан. Як правило, люди читають журнали, коли не потрібно нікуди поспішати. Якщо ви хочете познайомити клієнта з будь-яким продуктом або новим брендом, правильним рішенням буде зробити це на одній зі сторінок журналу - цікавого, яскравого, красивого і захоплюючого.

В "Першій експериментальній друкарні" ви можете замовити друк глянцевих журналів, корпоративних, періодичних видань. Ми - компанія повного циклу, де поліграфія створюється з нуля. Від розробки макета, створення дизайну до компонування готового тиражу - все це можна отримати одразу, не вдаючись до послуг інших організацій.

Які журнали друкує "Перша експериментальна друкарня"

Якщо ви хочете замовити друк журналів, краще довірити цю місію перевіреним фахівцям. Наша друкарня більше 19 років працює в Харкові та друкує найрізноманітніші види поліграфії на будь-який смак і бюджет. Ми постійно вдосконалюємось, оновлюємо обладнання, стежимо за всіма сучасними технологіями, тому всі друковані видання відрізняються високою якістю, оптимальним форматуванням, інформативністю. На друк журналу ціна залежить від багатьох факторів, починаючи від наявності макета і закінчуючи різноманітністю обробки післядруку. Пропонуємо вам ознайомитися з різновидами виробів, їх характеристиками, щоб вибрати для себе оптимальний варіант. Залежно від призначення і виконуваних завдань, всі журнали можна розділити на такі підвиди:
 • Інформаційні. Надають інформацію будь-якого змісту. Якщо це корпоративне видання компанії, то в ньому будуть висвітлені новини, події, стан поточних справ, плани і рішення щодо внутрішніх справ компанії.
 • Іміджеві. Завжди відрізняються дуже високою якістю виконання. Друк журналів на замовлення необхідний для підтримки позитивного враження серед колег, партнерів, конкурентів, потенційних клієнтів. Як правило, в таких виданнях друкується інформація про компанію, її діяльність, успіхи, досягнення та інші фактори іміджу.
 • Рекламні. Працюють на популяризацію певного товару, продукту, групи послуг, акційних пропозицій та інших "фішок", що дозволяють компанії збільшувати продажі і грошовий оборот. Інформація в таких журналах спрямована на потенційних клієнтів, рекламодавців, партнерів.
 • Розважальні. На сторінках таких журналів мінімум корисного контенту, зате максимум захоплюючої, цікавої і потішної інформації. Залежно від сфери, це можуть бути розповіді про подорожі, селебріті, незвичайні факти з життя, області діяльності і інша найрізноманітніша інформація.
В "Першій експериментальній друкарні" можна замовити друк журналів малим тиражем для внутрішнього користування в рамках однієї компанії або великі тиражі для розповсюдження та продажу. У першому випадку краще використовувати цифровий метод друку, а для другого краще підійде офсет.

Етапи створення журналу

Виготовлення одного випуску журналу - багатоступінчастий процес, що вимагає уваги, концентрації і певних навичок. Саме тому краще довірити цю справу професіоналам з нашої друкарні. Рішення замовити журнал в друкарні включає додрукарський, друкований і постдрукові етапи. Кожен з них гранично важливий для кінцевого результату. На додрукарському етапі закладаються основні вимоги клієнта до формату, розміру, паперу, шрифтів, дизайну, верстки і інших тонкощів. Зокрема, враховуються:
 • Який стиль оформлення кращий - яскравий, блискучий або стриманий, з ефектними рекламними вставками або просто інформацією.
 • Який папір буде використовуватися - недорогий газетний, офсетний або престижне малювання.
 • Яка палітурка краще - тверда або м'яка.
 • Який передбачається обсяг журналу, орієнтація і формат сторінок.
Далі справа за вузькими спеціалістами: дизайнери редагують і подають інформацію в тому вигляді, в якому вона краще підійде для читача; верстальники оформляють сторінки, розміщують тексти, зображення, таблиці, створюють блоки і збирають їх в єдину картинку. Тому ціна на друк журналу не може бути низькою. Виріб є результатом роботи цілої команди фахівців. Важливо також визначити спосіб брошурування сторінок - пружини, склеювання, скоби, зшивання. Вибір залежить від особистих переваг замовника і особливостей подальшої експлуатації журналів. Для невеликих обсягів найбільш популярним варіантом є скріплення скобами, а стильні глянцеві журнали, як правило, склеюються.

Як замовити друк журналів за вигідною ціною в Харкові?

"Перша експериментальна друкарня" пропонує послуги повного циклу для виготовлення журнальних поліграфічних виробів. У нас ви можете замовити журнали в будь-яких тиражах. Терміни виготовлення залежать від обраного типу друку. Цифрове обладнання дозволяє швидко надрукувати невелику кількість виробів відмінної якості. Якщо вам потрібен терміновий друк, краще зупинитися саме на цьому варіанті. Офсет дозволяє заощадити за рахунок кількості. За друк журналу ціна виходить невисока. Чим більше тираж, тим дешевше виявляється вартість одного примірника. Ви завжди можете довірити нам найсміливіші дизайнерські рішення в поліграфії. Оформляючи замовлення онлайн, ви зможете отримати його з адресною доставкою по Харкову або самовивозом з нашого складу. Доступне відправлення в інші населені пункти країни.
scroll
 • 14
  391
 • 15
  390
 • 16
  389
 • 17
  388
 • 18
  387
 • 19
  386
 • 20
  385
 • 21
  384
 • 22
  383
 • 23
  382
 • 24
  381
 • 25
  380
 • 26
  379
 • © 2009-2024 Перша зразкова друкарня
  developer