Первая экспериментальная типография
Перша
зразкова
друкарня
1
Дивитися
продукцію

Плакати

Простий і ефективний рекламний продукт, що працює за рахунок залучення уваги - плакат. З його допомогою можна донести до потенційного клієнта важливу інформацію, звернути увагу на майбутню подію, оповістити про знижки та спецпропозиції, прикрасити інтер'єр офісу чи магазину. Також друк плакатів часто актуальний в якості навчальних посібників, наочних матеріалів. Важливо знайти для такої реклами оптимальне місце для розміщення: там, де її побачить найбільш зацікавлена ​​аудиторія.

"Перша експериментальна друкарня" в Харкові вже більше 19 років займається виготовленням поліграфічної продукції. В асортименті наших послуг ви знайдете і плакати на замовлення - ми ведемо і контролюємо весь процес з нуля, зі створення або доопрацювання макета і до постдрукарської обробки і відправлення замовнику. Це дуже зручно, оскільки вам не потрібно витрачати час і кошти окремо на створення дизайну і потім друк. Комплексне рішення завжди виконується швидше і коштує дешевше. Пропонуємо вам замовити у нас виготовлення плакатів і постерів за найвигіднішими розцінками!

Різновиди плакатів

У 1863 році в Лондоні відкрилося метро. Але забобонні і підозрілі до всіх нововведень лондонці не поспішали спускатися під землю, побоюючись як самого нового виду транспорту, так і привидів, які могли критися в порожніх прохолодних коридорах. Таким чином, підземка була порожньою до того моменту, поки директор не придумав оригінальний вихід із ситуації. Він попросив усіх актуальних на той момент художників намалювати і розвісити по всьому місту яскраві плакати, що розповідають про переваги новинки. Як ми можемо переконатися зараз, акція привела до успіху, і метро в Лондоні наповнилося тисячами людей, які поспішають у своїх справах. З того часу плакат став однією з найбільш переконливих форм донесення інформації 20 століття. Замовити рекламний плакат після "витівки" директора підземки згодом захотіли тисячі підприємців, які бажають популяризувати свій бізнес. Лаконічні і яскраві візуальні образи і слогани, добре помітні на великій відстані, залучали інтерес потенційної аудиторії. Для створення плакатів використовувалися максимально помітні, кричущі картинки, широкий спектр кольорів. Даний напрямок став новим видом малюнкового мистецтва. Плакати можна зустріти серед робіт Малевича, Сальвадора Далі, Енді Уорхола і багатьох інших художників. З плином часу вироби все більше удосконалювалися і набували певну спрямованість. Сьогодні виготовлення плакатів на замовлення актуально для рекламних кампаній великих і дрібних організацій, стартапів. Крім того, існують такі різновиди поліграфії:
 • Інформаційні. Повідомляють аудиторії корисну інформацію про подію, заходи, акції, компанії. На інформаційних плакатах друкують зводи правил, схеми, графіки.
 • Вітальні. Ефектно оформлене привітання для іменинника, молодят, колег запам'ятається надовго. Це набагато креативніше, ніж маленька вітальна листівка, а за вартістю вже точно не дорожче!
 • Соціально-культурні, творчі. Скільки плакатів із зображеннями улюблених музикантів, акторів висіло у вас на стінах в дитинстві? Згадати минулі часи пропонує наша друкарня - друк плакатів можна замовити із зображенням культових особистостей сучасності, селебріті і т.д.
 • Патріотичні, гостросоціальні. Якщо проблеми держави і суспільства вам не чужі, звернути увагу на проблему можна за допомогою хльосткого, відвертого, продуманого плаката на будь-яку тематику.
 • Навчальні. Використання матеріалів великих форматів важливо при поясненні нового матеріалу, здачі контрольних робіт, захисту дипломів. Набагато простіше довірити роботу професіоналам, ніж витрачати особистий час на самостійне промальовування, креслення.
Який би варіант ви не замовили, ми зробимо все можливе, щоб втілити в життя заявлену ідею. Виготовлення, друк плакатів в "Першій експериментальній друкарні" подарує вам ідеальне рішення поставленого завдання в найкоротші терміни.

Чому варто замовити рекламний плакат?

Серед всієї рекламної поліграфії саме плакат займає почесне місце лідера індустрії. У чому його переваги перед іншими різновидами друкованої продукції?
 • Гнучка тематика. Ми вже з'ясували, які бувають плакати, і побачили, що з їх допомогою можна піднести аудиторії абсолютно будь-яку інформацію, в тому числі і рекламну. Замовляючи цю поліграфію, ви легко вирішите завдання бізнесу, залучите нових клієнтів, проінформуєте про запланований захід, поздоровите зі святом, підіймете гостру тему.
 • Великий асортимент форматів. Вироби бувають різних розмірів: широкоформатний друк плакатів дозволить створити якісну вуличну рекламу в А1, А2. А невелику поліграфію в А4, А5 можна розмістити всередині приміщень, в транспорті, офісі.
 • Відмінна видимість. Головна мета хорошої поліграфічної реклами - привернути максимум уваги, але без нав'язування споживачу. Плакат справляється із завданням на відмінно: яскраво оформлений, з помітним заголовком він завжди затримує погляд на кілька секунд. При цьому, не порушуються особисті кордони перехожого. У такому контексті інформація краще сприймається, засвоюється і відкладається в пам'яті, щоб потім в потрібний момент виринути на поверхню.
 • Довгостроковість. Одного разу вклавшись в друк плакатів, ви можете спокійно спостерігати за результатами кампанії. Плакати працюють цілодобово, тривалий час. Якщо листівки або буклети споживачі викидають відразу після прочитання, то плакати можуть бачити кожен день протягом тижня, місяця або навіть більше, в залежності від якості паперу.
 • Економічна вигода. На роздруківку плакатів ціна невисока, а віддачу така інвестиція приносить досить швидко. Найдорожче обійдеться створення виробу формату А1 з відмінною графікою, за рахунок використання широкоформатного устаткування. На інші варіанти вартість буде нижче і доступніше.

Параметри замовлення якісного плаката?

"Перша експериментальна друкарня" пропонує два основних способи друку поліграфії - цифровий і офсетний. Перший актуальний у випадках, коли потрібен маленький тираж найвищої якості в короткі терміни. Цифрове обладнання дозволяє виконати повнокольоровий друк в максимально насичених тонах. Якщо вам потрібен друк великих плакатів, рекомендується використовувати саме цю технологію, а також зображення з високою роздільною здатністю. Офсет підійде для великої кількості плакатів, які потрібно надрукувати одночасно. Техніка вимагає тривалої підготовки, тому створити вироби швидко офсетним способом не вийде. Зате це відмінний спосіб заощадити: чим більше тираж, тим дешевше в підсумку виходить вартість однієї одиниці продукції. В роботі використовується звичайний, глянцевий і напівглянсовий папір. Оптимальним рішенням за ціною і візуальному сприйняттю є напівглянцевий варіант. Він прекрасно передає весь лоск поліграфії, її преміальний рівень. На такому плакаті не скупчується пил, а сам він здатний довгий час витримувати капризи навколишнього середовища. Звичайний папір використовується для створення короткострокових плакатів-оголошень, інформаційних, рекламних. А глянцевий - рішення для елітних компаній, які вже мають високу репутацію і престиж. Велика увага приділяється дизайну. Тут фантазії необмежені. Але варто дотримуватися таких правил:
 • Гарне читання тексту.
 • Видимість на великій відстані.
 • Один плакат - одне панівне зображення.
 • Багато "повітря" між складовими плаката.
 • Орфографія, пунктуація.
 • Наявність заклику до певної дії.
Фахівці "Першої експериментальної друкарні" створять для вас ідеальне оформлення з урахуванням всіх побажань і вимог. На друк плакатів ціна у нас формується комплексно, тому ви можете обговорити це питання безпосередньо з менеджером друкарні. Готові роботи можна отримати самовивозом в Харкові, з кур'єром по будь-якій адресі або забрати з точки видачі однієї з транспортних служб по всій Україні.
scroll
 • 16
  335
 • 17
  334
 • 18
  333
 • 19
  332
 • 20
  331
 • 21
  330
 • 22
  329
 • 23
  328
 • 24
  327
 • 25
  326
 • 26
  325
 • 27
  323
 • 28
  322
 • 29
  324
 • 30
  321
 • © 2009-2024 Перша зразкова друкарня
  developer