Первая экспериментальная типография
Перша
зразкова
друкарня
1
Дивитися
продукцію

Брошури

Рекламна брошура коротко і ємко познайомить потенційного покупця з діяльністю вашої компанії. За рахунок яскравості, привабливості, якісної обробки, викладеної інформації виготовлення брошур вважається досить ефективним способом просування. Маркетологи широко використовують цей вид поліграфії в рекламних кампаніях. Якщо ви хочете збільшити продажі або підвищити впізнаваність бренду, рекомендуємо звернутися в "Першу зразкову друкарню" для замовлення партії брошур. Ми надаємо послуги поліграфії вже багато років, тому знаємо досить про процес і допоможемо вам створити ідеальний робочий продукт.

Брошури та їх види

Брошура відноситься до типу багатосторінкової поліграфії, що істотно розширює її можливості в порівнянні з іншими видами друкованої реклами. Якщо ви хочете замовити друк брошур, вартість послуги в "Першій зразковій друкарні" не вдарить по бюджету. Залежно від цілей експлуатації, всі брошури діляться на три категорії:
 • Рекламні - з посилом на підвищення продажів. Можуть містити інформацію про продукт, його переваги, вигоди для потенційного покупця.
 • Інформаційні - надають користувачеві будь-які корисні знання, факти про товари та супутні області.
 • Презентаційні - для ознайомлення аудиторії з брендом, продуктом. Як правило, готуються для різних заходів - презентацій, конференцій, семінарів.
Перш ніж замовити друк брошур, ви можете отримати консультацію наших фахівців і підібрати найбільш зручний і корисний для себе варіант виробу. Ми виконуємо повний цикл робіт, від створення макету до обробки після друку.

Скільки коштує надрукувати брошури?

Поліграфічна продукція - недорогий спосіб прорекламувати товари, послуги, бренди. І брошура не є винятком. Ви можете замовити друк брошур, погодивши з менеджером вартість всіх включених в пакет послуг. Бюджет розраховується з урахуванням наступних параметрів:
 • Формат поліграфії, кількість сторінок.
 • Вид скріплення аркушів.
 • Складність і розміри зображень.
 • Технологія друку.
 • Тираж.
 • Терміни виготовлення.
 • Наявність супутніх послуг.
Таким чином, вартість замовлення визначається індивідуально. Наші фахівці допоможуть розібратися з кожним пунктом, позначити головні моменти і підібрати найбільш оптимальне їх рішення. Щоб вироби виконували всі функції, які повинна виконувати поліграфія, виготовлення брошур замовити їх краще в "Першій зразковій друкарні" Харкова.

Особливості та етапи друку

Створення поліграфії починається з дизайну. Якщо у вас вже є готовий макет, робота істотно спрощується. В іншому випадку наші дизайнери зможуть створити для вас ідеально відповідний варіант, враховуючи всі побажання, спеціалізацію бізнесу, потенційну аудиторію. Візуальна складова для брошури дуже важлива, так як це іміджева поліграфія. Від того, наскільки привабливо для читача виглядає виріб, залежить, затримається він в руках або відразу забудеться. У створенні дизайну важливо не тільки гармонійне поєднання кольорів, розташування елементів, але і грамотна верстка. Друк брошур друкарня здійснює двома способами - цифровим і офсетним. Перший підходить для оперативного виконання замовлення, невеликий тираж буде готовий вже в день замовлення. Якщо ви розраховуєте на велику кількість виробів, краще вибрати офсетний друк. Чим більше тираж, тим менше виходить вартість однієї одиниці товару. Для офсету доступна широка колірна гамма і можливість використовувати пантон фарби, які роблять готове зображення більш яскравим, барвистим і "соковитим". Для з'єднання листів виробу використовуються скоби, пружини, скріпки, нитка, клей. Від обраного варіанту залежить не тільки на друк брошур ціна, але і довговічність, можливості для розміщення зображень. Важливим моментом в процесі створення красивої та ефективної брошури є післядрук. Він додає виробу декоративності, робить його більш привабливим і престижним в очах аудиторії. Так, наприклад, поліграфію з срібним або золотим тисненням на обкладинці просто викинути в сміттєве відро не підніметься рука. Тому читач з більшою ймовірністю відкриє "книжечку" і прочитає, що ж таке ховається під неймовірно красивим оформленням.

Замовити брошури будь-яким тиражем в "Першій зразковій друкарні"

З нашої друкарнею всі ваші ідеї і побажання будуть реалізовані в кращому вигляді. Якісно виготовлені брошури привернуть увагу аудиторії, допоможуть розширити клієнтську базу, підвищать впізнаваність бренду, збільшать продажу, виділять на тлі конкурентом і позитивно відобразяться на іміджі і репутації компанії. Щоб замовити виготовлення поліграфії, телефонуйте за вказаними на сайті телефонами або приходьте в наш офіс в Харкові. Разом з вами ми розробимо якісну друковану продукцію для будь-якого бізнесу. Офсетний і цифровий друк брошур виконується також для інших регіонів України з доставленням обраною транспортною компанією.
scroll
 • 2
  393
 • © 2009-2024 Перша зразкова друкарня
  developer