Первая экспериментальная типография
Перша
зразкова
друкарня
 • Виробництво СТР пластин

  Сучасна технологія CtP (Computer-to-Plate) надає можливість прямого перенесення зображень з комп’ютера на друкований аркуш, без будь-яких додаткових операцій. Дана опція вдихнула нове життя в офсетний друк, дозволивши оперативно і надійно отримати більш якісні зображення. Виготовлення офсетних CTP форм здійснюється за допомогою лазерного променя і додаткової хімічної обробки. Вихід пластин займає набагато менше часу, а виключення з процесу людського фактора мінімізує можливі неточності.

  “Перша зразкова друкарня” має всі можливості для створення пластин CTP. Наше обладнання дозволяє істотно прискорити процес друку і надати готовий результат клієнту в найкоротші терміни без погіршення якості. Ми пропонуємо виготовлення друкованих форм найрізноманітніших форматів і діапазонів за доступною ціною.

  Що таке технологія CtP?

  Метод прямого друку CtP вважається досить новим, але насправді перші лазерні пристрої з’явилися ще в 60-х рр. минулого століття. Звичайно, вони були лише віддаленими прообразами сучасних пристроїв, а безпосередній аналог Computer-to-Plate був створений в 80-х рр. У ньому джерелом випромінювання служив YAG-лазер з довжиною хвилі 1,064 мкм. Перший апарат виготовляв CtP пластини розмірами 530 * 650 мм.

  З часом пристрій набув великої популярності. В умовах високого завантаження виробництва потоком замовлень переваги такої технології стали очевидні:

  • Скорочення часу налаштувальних робіт і формених процесів за рахунок усунення одного досить масштабного етапу.
  • Підвищення чіткості, точності та якості відтворення зображень на формах.
  • Мінімізація відходів паперу і витрат фарби, а, отже, зниження собівартості готових виробів.
  • Зниження ризику помилок шляхом максимальної автоматизації процесів.

  Різновиди пластин

  В сучасних друкарнях широко використовуються три типи пластин, кожен з яких має свої плюси / мінуси. Так, виготовлення офсетних форм CtP прямо пов’язане з їх типом. Тому розглянемо докладніше кожен з них:

  • Срібловмісні. В ході процесу формуються гідрофобні ділянки з основою зі срібла. Друкуючі елементи утворюються на гідрофільній основі. Вони відрізняються високою роздільною здатністю, що забезпечує максимальну якість друку. При цьому, в тиражестійкості вони поступаються іншим різновидам. Також срібловмісні форми не можна використовувати з лаками, металізованими, УФ-фарбами.
  • Термальні. Такі друковані CtP форми також мають найвищу роздільну здатність, а також хорошу міцність, що дозволяє їм працювати з усіма типами барвників. Важливо грамотно налаштовувати обладнання під конкретну марку пластин для отримання максимально якісного результату. З недоліків можна виділити низьку швидкість, що вимагає використання відразу великої кількості лазерів. Це сприяє подорожчанню як самого обладнання, так і кінцевої продукції.
  • Фотополімерні. В даному випадку використовуються пластини, чутливі до випромінювань з різною довжиною хвилі. За швидкістю роботи фотополімерні форми поступаються срібловмісним, але в кілька разів вище, ніж термальні. Спочатку вони використовувалися виключно для виробництва газет, оскільки не відрізнялися високою якістю. Але сучасні елементи мають високу роздільну здатність, гідну для журналів та інших видів поліграфії.

  Чому варто замовити офсетні форми CtP в “Першій зразковій друкарні”

  Далеко не всі друкарні Харкова вважають за краще для офсетного друку технологію CtP. Але “Перша зразкова друкарня” – серед тих підприємств, які використовують сучасне обладнання для виготовлення друкованих форм, що робить замовлення на офсетний друк більш доступними, оперативними і якісними.

  Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в наданні послуги на вищому рівні. Більш ніж 19-річний досвід, кваліфіковані фахівці і слідування сучасним трендам в області друку. Щоб оформити замовлення, телефонуйте за вказаними телефонами або приходьте до нас в офіс.

  Замовити послугу
 • Офсетний друк

  В сучасному світі поліграфії найбільшою популярністю користуються два способи друку – цифровий, офсетний. Незважаючи на активне впровадження і поширення першого, другий як і раніше є досить затребуваним, особливо в світі рекламної поліграфії. Його суть полягає в перенесенні зображення на папір через посередника, в якості якого виступають офсетні вали. Off set в перекладі з англійської означає “без контакту з формою”, і це найкраще відображає весь процес: зображення наноситься на шар фоточутливої ​​форми для друку, потім конструкція переноситься на офсетний вал і тільки потім – на кінцевий паперовий носій.

  Офсетний друк: особливості та можливості

  Світ познайомився з послугами офсетного друку в кінці 18 століття. У 1796 році німецький актор Зенефельдер придумав непрямий друк з використанням кам’яних пластин. В процесі еволюції пластини стали металевими, а потім і гумовими. Останні забезпечували дуже чіткі, яскраві, красиві і соковиті кольори. Для початку 20 століття зображення виглядали дуже пристойно.

  Перша офсетна друкарська машина була дуже громіздкою. Для її обслуговування було потрібно кілька людей. А сьогодні, оформляючи замовлення офсетного друку, клієнти можуть розраховувати на швидке і гідне виконання. Матеріали, що виходять з-під сучасного обладнання, відрізняються високою якістю і передачею кольору.

  Класифікацій друку офсетом існує кілька. За типом нанесення фарбувальних матеріалів бувають:

  • Зволожений офсет – традиційна технологія, яка використовує зволожуючі розчини, що відштовхують фарбу на потрібних ділянках. Таким чином відтворюються прогалини між словами, знаками, символами.
  • Сухий офсет – спрощена технологія з використанням силікону замість зволожуючого розчину. Для роботи з такими вихідними даними потрібна фарба з особливим складом.

  Офсетний друк – ціна створення матеріалів будь-якого формату. Існують:

  • Вузькоформатне обладнання – для виготовлення флаєрів, буклетів, етикеток та іншої дрібної поліграфії з шириною листа не більше 60 см.
  • Повноформатне – використовується для друку упаковок, періодики, книг, каталогів, брошур. Максимальна ширина полотна – 102 см. Прилади з можливістю фальцовки дозволяють одночасно друкувати на двох рулонах паперу.
  • Широкоформатні – білборди, карти, плакати, настінні календарі та інша поліграфія великих форматів виходить з-під цього обладнання. Оперативний офсетний друк великих форматів з шириною листа до 190 см актуальний для великих тиражів великих форматів.

  Ще один поділ – по типу друкарського обладнання. Воно може бути листовим або рольовим. У першому випадку в приладі використовуються окремі аркуші паперу, а в другому – цільні рулони, на які наноситься зображення. Надалі такі рулони розрізають на листи і фальцюються за потребою. Набагато зручніше і швидше саме такий офсетний друк, ціна якого, правда, набагато вище.

  Яку продукцію друкують офсетним способом?

  Головне достоїнство офсету – з ним можна використовувати папір абсолютно будь-яких видів і форматів, не обмежувати себе в обробці після друку. У рекламній поліграфії найчастіше використовують саме офсетний друк, вартість якого більш ніж вигідна при виготовленні великих тиражів. Чим більша кількість одиниць в комплекті, тим нижче буде ціна за одну одиницю.

  Практично вся поліграфія, що навколо нас щодня, виготовлена ​​за допомогою офсету. Календарі, листівки, журнали, афіші, квитки, бирки, грошові банкноти надруковані за допомогою офсету. Особливо вигідно замовляти друк роздаткового матеріалу. Він призначений для одноразового використання, тому немає сенсу витрачати на друк великі суми. При цьому, щоб виконати своє завдання і зацікавити аудиторію, поліграфія повинна бути красивою, яскравою і якісною. Кольоровий офсетний друк повністю справляється з даними завданнями.

  З огляду на широкі можливості обладнання, простіше перерахувати, що йому не під силу. Це друк на кольоровому папері білим чорнилом, перенесення картинок на металізований папір і плівку, а також друк ультрафіолетовими і фолієвими фарбами. Є також деякі обмеження по щільності – до 200 г / м2 у рольових і до 420 г / м2 у листових моделей.

  Як замовити офсетний друк в Харкові

  “Перша зразкова друкарня” вже більше 19 років працює на ринку виготовлення поліграфічної продукції. Ми надрукуємо все, що вам потрібно, на найвигідніших умовах. Вибирайте офсетний друк, якщо вам потрібно:

  • Виготовити великий або дуже великий тираж.
  • Отримати якісні зображення з мінімальною ймовірністю недоліків.
  • Укластися в невеликий бюджет.

  Враховуйте, що друк на даному обладнанні вимагає часу, тому замовляти тираж краще заздалегідь. Перед відправкою в друкарню важливо уважно перевірити виконання, адже внести правки в процесі друку неможливо. Буде потрібна повна заміна офсетної форми.

  Вартість офсетного друку залежить від багатьох факторів і обговорюється окремо. Щоб обговорити деталі і оформити замовлення, дзвоніть нам за вказаними телефонами або приходьте в безпосередньо в офіс. Тираж може бути виготовлений і відправлений в інший регіон обраною службою доставки.

  Замовити послугу
 • Лакування ламінування

  Щоб друковані вироби мали гарний престижний вигляд і служили довше, використовується післядрукарська обробка поліграфічної продукції, одним з найпопулярніших напрямків якої є ламінування. З його допомогою вироби захищаються від негативного впливу і отримують додаткові декоративні властивості. В “Першій зразковій друкарні” ви можете замовити ламінування як окрему послугу, так і в комплексі з виготовленням поліграфії. Ламінувати можна візитки, сертифікати, листівки, бейджи, банери, афіші, папки, книги та інші паперові вироби.

  Для чого потрібно ламінування? Як здійснюється процес? Які нюанси є на кожному етапі? Пропонуємо вам докладніше розібратися в особливостях ламінації і вибрати післядрукарську обробку продукції, яка буде відповідати цілям і задачам поліграфії.

  Ламінування для краси і практичності

  Процедура ламінування являє собою покриття паперового виробу спеціальною плівкою. Виробляється вона на спеціальному обладнанні – ламінаторі, які бувають двох типів – рулонні і пакетні. Основним робочим інструментом для більшості замовлень є рулонний ламінатор, він актуальний для самих різних форматів, розмірів, тиражів, здійснює як одно-, так і двостороннє ламінування поліграфічних виробів, а також деякі інші способи післядруку. Що стосується пакетних приладів, вони компактні і дозволяють працювати з форматами до А3 включно і невеликими тиражами.

  Ламінування – корисна процедура, що впливає як на естетичні, так і на практичні функції поліграфії. За допомогою тонкої прозорої плівки можна захистити виріб від зовнішніх чинників, серед яких:

  • Вологість, вплив води і як наслідок поява грибка, цвілі.
  • Ультрафіолет, під впливом якого зображення вицвітають, втрачають контрастність, чіткість.
  • Повітряні забруднення, зокрема пил і бруд, які відмити від паперового покриття практично неможливо.
  • Інтенсивна експлуатація, яка веде до пошарпаного вигляду, затертості і засаленості країв.
  • Розрив паперу, поява складок, зжужмленості, зморшок.

  Також ламінування поліграфічної продукції :

  • Покращує кольори зображення, що позитивно відображається на зовнішньому вигляді поліграфії.
  • Додає жорсткості, міцності та стійкості до різних факторів.
  • Не спотворює друк, оскільки плівка повністю прозора.
  • Заощаджує кошти на передрук, бо допомагає довше зберегти прийнятний зовнішній вигляд виробів.

  Різновиди ламінації

  Якщо ви вже переконалися, що покриття паперу плівкою дозволяє захистити її від пошкоджень, пропонуємо розібратися з тим, які різновиди ламінування може запропонувати “Перша зразкова друкарня”, і який варіант вибрати в кожному конкретному випадку.

  Наша друкарня пропонує холодне і гаряче ламінування, в залежності від подальших умов експлуатації поліграфії. У першому випадку плівка наноситься за допомогою преса під великим тиском або приклеюється спеціальним клеєм. Це виглядає так, ніби на паперову поверхню наклеюють скотч, хоча якість і міцність ламінації в кілька разів перевищують міцність скотча.

  При гарячому ламінуванні плівка наноситься під впливом високих температур. Вважається, що даний метод є більш якісним і довговічним, однак він не актуальний, якщо поліграфія постійно буде піддаватися тепловій дії. Так, гаряче ламінування поліграфічної продукції не підходить для розміщення листів під прямими сонячними променями.

  Використовувана для нанесення плівка буває декількох видів:

  • Глянцева.
  • Матова.
  • Текстурована.

  Глянцеві вироби зустрічаються частіше, оскільки коштує така послуга дешевше. При цьому передача кольору і насиченість відтінків під глянсовою плівкою набагато краще. Вона надає виробу найпрестижніший професійний блиск, що виділяє її серед інших паперів. Єдиний недолік глянцю – в неможливості при необхідності робити позначки ручкою, олівцем. Але якщо це іміджева поліграфія, такий тип плівки підійде найкраще.

  Матова плівка для ламінування надає виробу зовнішню схожість з тонким пластиком. Вона володіє стриманим шармом, дозволяє писати на виробі ручкою. Це може бути актуально для рекламних продуктів, де потрібно вказати терміни дії акції або номер телефону для зв’язку. Колірна палітра матових виробів не така насичена, зате більш чітка. Інформація не відсвічує на сонці і її чудово видно при будь-якому освітленні.

  Текстура дозволяє тактильно виділити вашу продукцію серед інших інших. Приємні на дотик текстуровані плівки відмінно підходять для декоративних виробів. Коштує така плівка недешево, тому не варто “розкидатися” текстурованою поліграфією. Вона актуальна для маленьких тиражів. Об’ємні лінії і штрихи не заважають знайомству з інформацією, тому на текстурній рекламі можна вказувати всю ту ж інформацію, як і на гладкій.

  Важливе значення також мають матеріали, з яких виготовлена ​​плівка. Це може бути:

  • Поліестер – найпрозоріший.
  • Полівінілхлорид – еластичний і відмінно тримає форму, використовується для текстурування.
  • Поліпропілен – підходить для односторонньої ламінації.

  Товщина матеріалу може бути від 24 до 250 мкм. Чим він товще, тим міцніше. Однак крізь велику товщину дрібні символи можуть втрачати в читабельності.

  Замовити ламінування поліграфії в Харкові

  “Перша зразкова друкарня” пропонує вигідні розцінки на ламінування документів, рекламної поліграфії, періодики та інших виробів. Вартість послуги залежить від багатьох факторів і обговорюється в індивідуальному порядку.

  Щоб заламінувати обкладинку в Харкові, телефонуйте за вказаними на сайті телефонами або приходьте до нас в офіс. У нашій друкарні працюють досвідчені і кваліфіковані співробітники, які допоможуть розібратися у всіх нюансах ламінації і виконають завдання швидко, акуратно і надійно.

  Замовити послугу
 • Безшвейне переплетення

  Одним з найбільш економічних варіантів з’єднання листів в багатосторінкових виданнях є клейове безшвейне скріплення. Спосіб полягає в склеюванні елементів з обкладинкою шляхом використання спеціального клею. Він підходить для виготовлення виробів в м’якій палітурці – журналів, каталогів, книг, фотоальбомів та іншої поліграфії. В “Першій зразковій друкарні” для такого типу скріплення є сучасне обладнання, що дозволяє створити цілісний, міцний, довговічний продукт.

  Чому варто вибрати безшвейне скріплення?

  Серед переваг даного варіанту з’єднання багатосторінкових виробів можна виділити наступні:

  • Друковані продукти в м’якій обкладинці легше за вагою, більш компактні, можуть складатися без шкоди для обкладинки і листів.
  • Клейове з’єднання виглядає ефектніше і привабливіше, ніж багато інших, зокрема, металеві скоби.
  • Плоский корінець відкритий для експериментів: на нього можна нанести назву видання або іншу важливу і корисну інформацію.
  • Розширюються можливості виконання обкладинки, вона може бути з полями-клапанами що розкриваються. Таким способом можна розмістити на обкладинці гарне зображення або отримати більше простору для корисної інформації.
  • У блок можна включити листи з самих різних варіантів паперу в абсолютно будь-якій послідовності.

  Ви можете замовити безшвейне скріплення, яке буде надійним, довговічним, гнучким, забезпечить повноцінну розкриваність сторінок видання без зайвих ризиків випадання аркушів. “Перша зразкова друкарня” використовує професійний клей, що забезпечує гідний результат за доступною вартістю.

  Як створюється клейове безшвейне скріплення?

  Щоб зібрати друковані аркуші в один виріб без використання зшиваних матеріалів, необхідно зібрати їх, укласти в одну стопку і помістити в спеціальний прилад, де на корінці наноситься клейова основа. Завершальним моментом є поміщення зібраних листів в обкладинку. Все це автоматизовано і вимагає мінімального втручання людини.

  Процес має три основні варіанти виконання:

  • Гарячий клей. Найбільш популярний серед всіх способів. Використовується для з’єднання виробів товщиною від 6 до 57 мм. При відкритті книги, в якій використано скріплення гарячим клеєм, сторінки не залишаються в горизонтальному положенні без застосування сили. І тут варто бути обережними, щоб не перестаратися: при сильному натисканні є ризик пошкодити палітурку.
  • Холодний клей. Відрізняється більш високою вартістю, але за якістю набагато перевершує свого гарячого “конкурента”. Друковані вироби вимагають більше часу на виготовлення, так як холодний клей застигає повільно. Але зате готовий виріб відрізняється високою міцністю і довговічністю. Ви можете відкрити книгу на будь-якій сторінці, і вона залишиться лежати в потрібному положенні. Властивості холодного клею покращує спільне використання біговки, обкатки обкладинки.
  • Термопалітурка. Тут, як і в випадку з гарячим клеєм, застосовується метод високих температур. Але відрізняється сама клейка основа, термоклейове скріплення використовує липку стрічку: листи закладаються в пристрій, де вже є липка стрічка, прикріплена до обкладинки. Вона накладається на корінцевий згин, потім за рахунок збільшення температури відбувається склеювання всіх елементів.

  Особливі вимоги для клейового з’єднання

  Безшвейний варіант скріплення – вигідний з фінансів, якості та довговічності захід. Ви отримаєте готовий виріб максимально швидко, і в його надійності не доведеться сумніватися.

  При замовленні поліграфії з безшвейним скріпленням палітурки повинні бути дотримані наступні вимоги до майбутнього виробу:

  • Товщина корінця не повинна бути менше 2 мм і більше 50 мм.
  • Формат блоку – від 120 * 120 мм до 320 * 440 мм.
  • Папір використовується крейдований – для красивих і престижних рекламних каталогів, журналів, або офсетний – для більш дешевих видань, книг, публікацій.
  • Особливості обкладинки – крейдований папір з ламінуванням, дизайнерський папір, картон з післядрукарскою обробкою – тисненням, фігурною вирубкою і іншими декоративними елементами.

  Від зазначених даних, а також від того, використовується скріплення холодним клеєм або гарячим, буде залежати вартість продукту. Ви можете обговорити цей момент з нашим менеджером і уточнити всі нюанси.

  Безшвейне скріплення палітурки в Харкові

  “Перша зразкова друкарня” надає послугу скріплення багатосторінкових виробів клейовим способом на найвищому рівні. Наше обладнання дозволяє створювати якісний продукт за мінімальною вартістю.

  Для замовлення телефонуйте за вказаними телефонами або приходьте до нас в офіс. Переваги співпраці саме з нашою друкарнею:

  • Більше 19 років досвіду на ринку поліграфії.
  • Доступні ціни.
  • Власне виробництво в Харкові.
  • Швидкі терміни виконання замовлень.
  • Гарантії дотримання всіх стандартів якості.

  Приймаємо замовлення не тільки по Харкову, але і в інших регіонах України. Доставка здійснюється провідними транспортними компаніями.

  Замовити послугу
 • Переплетення пружиною

  Всі багатосторінкові друковані вироби потребують скріплення аркушів. “Перша зразкова друкарня” пропонує найрізноманітніші варіанти і способи. Одним з найбільш популярних варіантів є брошурування пружинами. Воно використовується для з’єднання документів, дипломних робіт, методичок, презентацій, монографій, календарів, блокнотів і багатьох інших видів поліграфії.

  Перевагами переплетення документів пружиною є:

  • Комфортне використання виробу, листи з нього не випадають, не втрачаються, не переплутуються.
  • Переплетені пружиною документи виглядають більш солідно і презентабельно, що важливо для іміджу і репутації компанії і бренду.
  • Індивідуально підібраний спосіб брошурування додає поліграфії ексклюзивності і виділяє її з усіх інших продуктів.
  • Завдяки різноманітності варіантів брошурування можна підібрати спосіб для кожного виробу – з можливістю додавати нові листи, замінювати застарілу інформацію актуальною, створювати спеціальні розділові вкладки.

  Кінцева вартість брошурування залежить від багатьох факторів. Пропонуємо докладніше розібратися в цьому питанні і вибрати для себе найоптимальніший варіант.

  Пружини для палітурки: які вибрати?

  Одним з найважливіших факторів, що відповідають як за зовнішній вигляд виробу, так і за його надійність, є пружини. Вони виготовляються з різних матеріалів, мають різну форму, колір, діаметр, покриття та інші параметри.

  Найпростіше тут визначитися з колірним рішенням. Головне, щоб відтінок гармоніював з обкладинкою і виглядав презентабельно, відповідно події і продукту. На переплетення документів ціна залежить від усіх інших параметрів. В першу чергу варто розглянути матеріал виготовлення пружин. Вони бувають металевими і пластиковими, мають свої достоїнства і недоліки, які суттєво впливають на можливості переплетеної поліграфії.

  Металеві пружини

  Для додання документам солідного виду використовуються металеві пружини. Це іміджевий атрибут, який, крім презентабельності, володіє також високими показниками надійності і довговічності.

  Скріплений виріб можна розкривати на 360 градусів, що дуже зручно для презентаційних матеріалів, дипломів, каталогів, блокнотів. У цьому ще одна важлива перевага переплетення на металеву пружину.

  Що стосується обмежень, вилучити або додати в таку паллітурку листи ви не зможете. Є тільки варіант акуратного відриву, якщо мова йде про блокноти, календарі. Незважаючи на існування пружин різного діаметру, максимальна кількість скріплених аркушів не може перевищувати 100-130 одиниць. У колірній палітрі матеріалу для скріплення переважають, як правило, стримані іміджеві тони – білий, чорний, золото і срібло.

  Пластикові пружини

  Зробити брошурування під пластикову пружину віддає перевагу більшість клієнтів “Першої зразкової друкарні”. Цей спосіб завоював популярність завдяки демократичній вартості і безлічі інших достоїнств:

  • З’єднання досить об’ємних документів до 500 аркушів. Еластичний пластик дозволяє зшивати як тонкі брошури, так і багатосторінкові монографії. Завдяки наявності замків скріплення надійне і не розкриється випадково в самий невідповідний момент.
  • Багаторазове використання. Документи на таких пружинах можна зшивати і розшивати нескінченну кількість разів. Навіть після багаторазового використання вони збережуть свій зовнішній вигляд.
  • Додавання і вилучення листів. Якщо вам потрібно доповнити документ або витягти з нього неактуальну інформацію, переплетення на пластикову пружину дозволяє зробити це швидко і легко, не вдаючись до повної переброшуровки, як у випадку з металевими елементами.
  • Високі показники гнучкості, еластичності. Переплетений пластиком документ можна згинати, скручувати, м’яти – пружина швидко відновлює первинну форму. Її важко порвати і пошкодити, але все ж варто звертатися з виробом акуратно, в такому випадку він прослужить набагато довше і збереже свою естетичну привабливість.
  • Широка кольорова палітра. Пружини з пластику не обмежені в кольорах, що дозволяє створювати дійсно ексклюзивні продукти. Ви можете підібрати колір пружин в тон корпоративним тонам, обіграти контрастне оформлення або вибрати повну відповідність кольорів.
  • Доступна вартість. На переплетення на пластикову пружину ціна нижче, ніж на метал. Це пов’язано як з більш доступними за вартістю витратними матеріалами, так і палітурником.

  За формою пружини бувають круглі, овальні, трикутні, квадратні, з гладким або гофрованим покриттям. Найзручнішими є елементи, що не мають кутів. Вони дозволяють друкованій продукції розкриватися на 360 градусів без ризику розриву. Чим складніша форма пружин, тим менший кут розвороту. Пружини з рівними довгими гранями краще використовувати в тому випадку, якщо є необхідність складати документи друг на друга – з круглими пружинами вони будуть скочуватися і створювати зайвий безлад. Тому в офісах все рідше використовують переплетення листа металевою пружиною – вона часто має круглу форму.

  Як замовити брошурування пружиною в “Першій зразковій друкарні”?

  Звернувшись в “Першу зразкову друкарню”, ви отримаєте якісне переплетення в найкоротші терміни. Вибір типу палітурки завжди залишається за вами, ми можемо лише підказати і проконсультувати з усіх виникаючих питань.

  Послуга брошурування доступна як самостійний варіант, так і в комплексі зі створенням поліграфічної друкованої або рекламної продукції. Ви можете замовити поліграфію під ключ – це обійдеться дешевше і швидше, оскільки всі роботи буде виконувати одна і та ж компанія. Окремо брошурування на пластикову пружину – ціна якісного і довговічного переплетення, з яким друкований виріб придбає солідний і приємний зовнішній вигляд.

  Ми працюємо з замовниками в Харкові, а також є можливість співпраці з клієнтами по всій Україні.

  Замовити послугу
 • Кріплення скобою

  Звичним і одним з найбільш доступних способів з’єднання друкованих видань є скріплення брошур на скобу. “Перша зразкова друкарня”, понад 19 років займається виготовленням поліграфії, і рекомендує даний варіант як найбільш універсальний і функціональний для будь-яких видів виробів. Таке переплетення гарантує максимально міцне з’єднання примірнику до 80 сторінок, за умови друку на офсетному папері з щільністю 80 г / см2.

  Серед переваг даного варіанту можна виділити такі:

  • Максимально зручний розворот. При відкритті брошури листи не випадають, не зрушуються. Завдяки кріпленню дротяною скобою розворот відмінно зберігає позицію під кутом 180 градусів. Вносити ручні правки в документ також можна без проблем.
  • Оперативність. Даний варіант скріплення не вимагає підготовки складного технічного обладнання, тому навіть великий тираж виробів можна з’єднати швидко і без зайвих зусиль. Це обумовлює високу швидкість виконання замовлення.
  • Доступність. Металеві скоби – матеріал сам по собі недорогий. Складного обладнання для їх використання не потрібно. Тому собівартість робіт виходить дуже низькою. Відповідно, і для замовника брошурування на скобу обійдеться в мінімальну суму. У порівнянні з іншими варіантами брошурування, скріплення скобами виглядає дуже привабливо.
  • Надійність. Скоби дуже добре утримують листи. Навіть в ході інтенсивної експлуатації поліграфія не розпадається на частини. Саме такий варіант скріплення використовується для важливих документів, таких як паспорт, каталоги. Зустрічаються скоби і в зошитах, блокнотах, монографіях та інших великих друкованих продуктах.
  • А ось варіативність. Кріплення на скобу не розвалитися самостійно, але при цьому його легко зняти, щоб витягти або додати в виріб листи. Для цього необхідно акуратно відігнути кінчики скоби, провести всі необхідні маніпуляції і так само акуратно повернути їх на місце.

  Особливості виготовлення поліграфії з кріпленням на скобу

  Технічно послуга брошурування на скобу досить проста. Вона складається з таких етапів:

  • Упорядкування розворотів.
  • Перегин цілої стопки навпіл.
  • Установка скоб по лінії перегину в декількох місцях.

  Виконується процедура за допомогою спеціального брошувального степлера. У разі, якщо обкладинка вироби виготовлена ​​з досить щільного паперу, картону, необхідно попередньо виконати біговку – операцію з нанесення спеціальної прямолінійної боріздки по лінії майбутнього згину. Так брошурування на скобу в Харкові буде міцніше, і вдасться уникнути можливого “розповзання” верхнього шару фарби.

  Дане переплетення використовується для зошитів, альбомів, дипломних робіт, прайсів, інструкцій, брошур, журналів, а також інших рекламних продуктів. Як правило, в таких виробах не використовується щільний папір. Але можливі різні варіанти.

  Для з’єднання використовуються скоби двох видів – класичні та євро. Перші зустрічаються повсюдно на самих різних друкованих продуктах. Другі не щільно прилягають до розвороту, а утворюють поперек розвороту своєрідну петельку, завдяки чому такі документи можна підшивати в папку-швидкозшивач.

  Вироби форматів від А4 до А6 скріплюються, як правило, двома скобами на однаковій відстані від країв. Рішення замовити брошурування на скоби для більших форматів потребують використання трьох або чотирьох елементів.

  Чому варто замовити скріплення на скобу в “Першій зразковій друкарні”

  Виготовлення поліграфічної продукції – кропіткий і відповідальний процес, що вимагає великого досвіду і навичок, а також якісного обладнання. Замовляючи будь-який друк в “Першій зразковій друкарні”, ви можете бути впевнені в якості виконуваної роботи, так як у нас є все, щоб ви залишилися задоволені результатом.

  Великі рекламні агентства, бізнес-проекти, друкарні замовляють у нас кріплення брошур скобою, оскільки:

  • Ми дотримуємося всіх заявлених термінів і віддаємо готові тиражі рівно в призначений час.
  • Пропонуємо повний цикл робіт, від створення макету до післядрукарської обробки, що істотно спрощує процес для замовника.
  • Використовуємо в роботі тільки високоякісні витратні матеріали, основні та додаткові матеріали.
  • Маємо 19-річний досвід у створенні будь-якої поліграфії, що дозволяє працювати швидко і ефективно.
  • Дотримуємося доступної для замовника цінової політики, ніколи не змінюємо вартість після затвердження проекту і не збираємо прихованих комісій. Зокрема, на кріплення скобою ціна мінімальна по місту Харкову.

  Приймаємо замовлення по всій Україні з оперативною доставкою готової продукції в будь-який населений пункт. З “Першою зразковою друкарнею” ви завжди зможете бути впевнені в результаті!

  Замовити послугу
 • Автоматичне фальцювання

  Фальцювання є послугою складання друкованих аркушів для формування рівного згину – фальця. Існує два основних способи фальцювання – ручний і автоматичний. У першому випадку згини виконуються вручну працівниками друкарні, у другому вся робота лягає на “плечі” фальцювальної машини. Даний варіант більш ефективний при великих тиражах. Більш оперативним і надійним способом є автоматичне фальцювання, друкарня в Харкові може забезпечити якісне і акуратне виконання згинів як для подальшого зшивання, так і в якості кінцевого етапу створення поліграфії.

  Подібна послуга користується великим попитом при виготовленні рекламної поліграфії. Вона перетворює незручні і громіздкі листівки в компактні буклети, які набагато зручніше для перегляду, транспортування, пересилання, складування. На відміну від згинання друкованих аркушів вручну, автоматичне фальцювання має високу продуктивність і оптимальну вартість, тому в більшості випадків використовується саме воно.

  Особливості використання фальцювальної машини

  Устаткування, представлене в “Першій зразковій друкарні”, здатне виконувати фальцювання з дуже високою швидкістю, до двох аркушів в секунду. Таким чином здійснюється швидкий процес обробки великої кількості поліграфії.

  Як і кожен етап виготовлення поліграфії, фальцювання вимагає підготовки і контролю виконання. На результат впливають такі чинники:

  • Товщина листів. Автоматичне фальцювання безпосередньо застосовується для паперу товщиною не більше 170 г / см2. Тоді згини виходять рівні, красиві, акуратні. Виріб не розкривається самостійно, і при цьому добре тримає розворот. На аркушах, що перевищують дані параметри, насамперед проводиться біговка – продавлювання борозенок згину, яке допомагає уникнути заломів і відходження фарби.
  • Вологість. Папір, що володіє рівнем вологості, що не перевищує 10%, добре піддається згинанню, захищений від пошкоджень в процесі виконання процедури.
  • Напрямок волокон. Існує поздовжнє і поперечне. Поздовжня автоматичне фальцювання в поліграфії забезпечує максимально рівний і якісний згин без пошкодження аркушів. При поперечному згині можливі різні дрібні відхилення і заломи.
  • Кількість згинів. Чим більше планується на аркуші згинів, тим більше вірогідності, що виникнуть пошкодження і фальцювання буде виглядати неакуратно. Втім, “Перша зразкова друкарня” робить все, щоб ви завжди отримували максимально акуратний виріб без будь-яких нерівностей.

  Які існують види фальцювання

  Перш, ніж замовити автоматичне фальцювання, Харків може ознайомитися з можливими різновидами і підібрати для себе найбільш оптимальний вид. Залежно від розміщення згинів по відношенню один до одного всі варіанти фальцювання діляться на паралельні, симетричні, перпендикулярні, зі зміщенням та змішані. Вибір обумовлений особистими уподобаннями клієнта, а також необхідними нормами і правилами щодо певного виду поліграфії.

  Існує кілька варіантів того, як може бути виконане автоматичне фальцювання в друкарні. В основі класифікації лежить кількість згинів і отримана в результаті фігура.

  • Книжка. В один згин. Найпростіший у виконанні і оформленні варіант. Він підходить для простих інструкцій, довідкових матеріалів, буклетів. Якщо хочете створити щось цікавіше в плані дизайну, можна використовувати асиметричний фальц. Іноді з листів-книжок зшивають цілий багатосторінковий буклет, який навіть з прямим згином сам по собі вже не здається таким непоказним.
  • Намотка. Паралельний подвійний згин в одну сторону. Часто використовується в поштовому листуванні або в якості роздаткового матеріалу на стендах. На такому виробі можна розмістити максимум інформації, і при цьому не перевантажити його, так як різні розвороти створюють відчуття різних виробів.
  • Хвіртка. Або ворота – фальцювання в два згини один до іншого. Цікавий варіант для запрошень, листівок, роздавальних буклетів на презентаціях, конференціях та інших заходів. Може бути виконане в двох варіантах: автоматичне фальцювання при друку з зіткненням двох сторін або накладенням однієї на іншу.
  • Гармошка. Різнобічний згин листа, може містити два, три, чотири і більше фальців. У такому вигляді оформляються путівники, карти міст, інформаційні буклети. Це робить їх використання максимально зручним і практичним.
  • Блискавка. Складне подвійне паралельне фальцювання поліграфічної продукції, може бути виконане тільки при допомозі фальцювального обладнання. Вручну такі конструкції майструвати довго, незручно і зовсім недоцільно. Згини блискавкою використовуються, коли потрібно з великого листа зробити компактний і зручний для передачі.

  Послуга автоматичного фальцювання в “Першій зразковій друкарні”

  Сьогодні ручне згинання листів практично ніде не використовують. Автоматичне фальцювання успішно замінило ручну працю. Устаткування дозволяє в рази збільшити швидкість виробництва і, відповідно, терміни отримання готового результату.

  “Перша зразкова друкарня” в Харкові надає послугу фальцювання на найвигідніших умовах. У нас ви можете замовити фальцювання як окремий етап, так і в якості складової загального процесу по виготовленню рекламної поліграфії. Комплексне рішення завжди набагато вигідніше і надійніше. Коли відповідальність за весь процес несе один виконавець, результат виглядає більш цілісним і приємним.

  У нас на автоматичне фальцювання ціна найдоступніша по місту, при цьому якість послуги завжди на вищому рівні. Щоб зробити замовлення, дзвоніть нам за вказаними телефонами або приходьте в офіс. Менеджери друкарні допоможуть отримати всю необхідну інформацію про послуги, терміни, вартість і процес роботи.

  Замовити послугу
 • Висікання перфорація

  Якщо в будь-якому листовому матеріалі виконати цілий ряд ідентичних отворів, то його буде набагато простіше зігнути або розірвати рівно по умовній лінії, яка проходить через центр отриманих отворів. У поліграфії такий “трюк” називається перфорацією і використовується в практиці післядрукарської обробки в самих різних друкованих виробах.

  Отвори перфорації можуть бути овальними, круглими, квадратними, пунктирними, прямокутними або іншої нестандартної форми. Вони виступають горизонтально, вертикально, по периметру на рівновіддаленій відстані. За допомогою перфорації в поліграфії можна виконати більшість завдань друкованої продукції, яка потребує швидкого і зручного відділення аркуша або його частини.

  В “Першій зразковій друкарні” цей прийом виконується за допомогою спеціального обладнання, що забезпечує високу якість і гарний зовнішній вигляд перфорованих листів. Коштує перфорація рекламної продукції недорого, особливо в рамках комплексної роботи.

  Для чого потрібно перфорування листів

  Дана послуга післядрукарської обробки забезпечує:

  • Естетичність. Якісна перфорація ніколи не зіпсує зовнішній вигляд навіть самого елегантного виробу. Вона завжди виглядає ефектно і стильно.
  • Зручну лінію відриву. У поліграфії, яка вимагає відриву двох або декількох частин, навіть після їх відділення залишається рівна лінія. Папір не рветься в недозволеному місці, не пошкоджує папір і не видаляє важливу інформацію.
  • Захист для листових носіїв. Документи суворої звітності, крім усього іншого, захищаються таким видом перфорації як мікроперфорація. Це відрізняє їх від підробок.

  Як варіант післядрукарської обробки, перфорація може здійснюватися наскрізь або до підкладки. Вона виступає відмінною альтернативою біговці для щільного картону, крейдованого паперу. У випадку з перфорованими отворами, виріб буде легко і красиво згинатися, а не грубо ламатися.

  Спектр використання послуги дуже широкий. Вона актуальна всюди, де є необхідність згинати або розривати аркуші паперу. А саме:

  • запрошення;
  • блокноти;
  • відривні купони;
  • квитки;
  • календарі;
  • марки;
  • анкети;
  • брошури;
  • зошити;
  • листівки.

  Це далеко не цілий перелік перфорованої поліграфії, але навіть його досить, щоб зрозуміти, наскільки широкий діапазон використання перфорації на папері. Отвори також можуть служити основою для подальшої прошивки пружинами або іншими скріпними матеріалами. А ті що залишилися після пробивання друкованих аркушів папірці можуть бути використані в якості конфетті. Так, можна сказати, що перфорування є безвідходним виробництвом.

  Деякі вважають, що платити за послугу не обов’язково, і можна самостійно вирішити питання в домашніх умовах. Однак побутові дироколи не здатні впоратися з усіма завданнями перфорації. Щоб гарантовано отримати якісний результат, рекомендуємо замовити друк з перфорацією в “Першій зразковій друкарні”.

  Різновиди перфорації

  Наша друкарня використовує ультрасучасне обладнання з широким функціоналом. Верстати оснащені декількома змінними елементами, що дозволяють виконувати найрізноманітніші види перфорування. Серед них:

  • Мікроперфорація. Застосовується в якості одного з елементів захисту важливих документів. Наноситься спеціальним лазером або лінійними ножами в певній послідовності. В результаті виходить штрихове зображення, літери, цифри, написи та інші малюнки, видимі на просвіт.
  • Ударно-марочна. Така перфорація паперу – ціна виготовлення якісних марочних листів, а також купонів, квитків, відривних календарів, блокнотиків і ін. Процес дозволяє єдиним ударом пробити весь лист. Отвори утворюються в вільних полях і стикуються за допомогою невеликих перемичок-містків. При розриві на краю листа утворюється естетичні зубчики.
  • Ріцовка. Дозволяє наносити на поверхню щільного паперу, картону невеликі надрізи за допомогою такого інструменту як дискообразний ніж. За цим надрізом лист легко скласти без пошкодження фарби і самого паперу. Метод використовується не тільки в поліграфічній справі, але і для палітурки.
  • Штрихова. Отвори-висікання виконуються у вигляді маленьких витягнутих прямокутників, схожих на штрихування, пунктирну лінію. За цих лініях надалі відбувається рівний і красивий розрив виробів поліграфії. Така автоматична перфорація підходить для листівок, візиток, оголошень, що мають відривну частину та іншої видаткової рекламної продукції.
  • Сегментно-ротаційна. Актуальна для шаблонів трафаретного друку. Якісно виконати цю роботу можна тільки в умовах друкарні.
  • Кутова. Виконується шляхом пробивання висікання по кутах листа. Така перфорація потрібна для швидкого пошуку потрібних дат, сторінок в щоденниках, блокнотах, зошитах, календарях.

  Вибираючи спосіб нанесення перфорації, важливо враховувати товщину матеріалу. Одні з них актуальні тільки для тонких листів, а інші можуть використовуватися з щільним картоном, крейдованим і іншими різновидами паперу. Двома суміжними прийомами при роботі з щільним папером є перфорація і біговка: перша може стати чудовою альтернативою другій, оскільки може забезпечити акуратну і рівну лінію згину без пошкоджень і заломів.

  Перфорація паперу в Харкові недорого!

  Якщо вам потрібно пробити кілька акуратних отворів в паперовому аркуші, звертайтеся в “Першу зразкову друкарню”. Наші інструменти та обладнання дозволяють створювати будь-які види перфорації швидко, акуратно і естетично.

  Вартість робіт по перфорації паперу Україна оцінить відразу! Цінова політика друкарні забезпечує найбільш вигідні ціни як по Харкову, так і по всій країні. Ви можете замовити перфорацію, перебуваючи в будь-якому населеному пункті. Доставити готовий варіант ми зможемо в найкоротші терміни.

  Великий досвід, кваліфіковані фахівці, технологічне оснащення – запорука відмінного результату в “Першій зразковій друкарні”!

  Замовити послугу
 • доставка

  Перша експериментальна друкарня пропонує послугу доставки готової друкованої продукції замовнику по будь-якою адресою м Харкова. Також можливий варіант самостійного вивезення продукції зі складу нашої компанії.

  Використовуючи послуги транспортних компаній, можлива доставка продукції по території України.

  Замовити послугу
scroll
 • Виробництво СТР пластин

  Сучасна технологія CtP (Computer-to-Plate) надає можливість прямого перенесення зображень з комп’ютера на друкований аркуш, без будь-яких додаткових операцій. Дана опція вдихнула нове життя в офсетний друк, дозволивши оперативно і надійно отримати більш якісні зображення. Виготовлення офсетних CTP форм здійснюється за допомогою лазерного променя і додаткової хімічної обробки. Вихід пластин займає набагато менше часу, а виключення з процесу людського фактора мінімізує можливі неточності.

  “Перша зразкова друкарня” має всі можливості для створення пластин CTP. Наше обладнання дозволяє істотно прискорити процес друку і надати готовий результат клієнту в найкоротші терміни без погіршення якості. Ми пропонуємо виготовлення друкованих форм найрізноманітніших форматів і діапазонів за доступною ціною.

  Що таке технологія CtP?

  Метод прямого друку CtP вважається досить новим, але насправді перші лазерні пристрої з’явилися ще в 60-х рр. минулого століття. Звичайно, вони були лише віддаленими прообразами сучасних пристроїв, а безпосередній аналог Computer-to-Plate був створений в 80-х рр. У ньому джерелом випромінювання служив YAG-лазер з довжиною хвилі 1,064 мкм. Перший апарат виготовляв CtP пластини розмірами 530 * 650 мм.

  З часом пристрій набув великої популярності. В умовах високого завантаження виробництва потоком замовлень переваги такої технології стали очевидні:

  • Скорочення часу налаштувальних робіт і формених процесів за рахунок усунення одного досить масштабного етапу.
  • Підвищення чіткості, точності та якості відтворення зображень на формах.
  • Мінімізація відходів паперу і витрат фарби, а, отже, зниження собівартості готових виробів.
  • Зниження ризику помилок шляхом максимальної автоматизації процесів.

  Різновиди пластин

  В сучасних друкарнях широко використовуються три типи пластин, кожен з яких має свої плюси / мінуси. Так, виготовлення офсетних форм CtP прямо пов’язане з їх типом. Тому розглянемо докладніше кожен з них:

  • Срібловмісні. В ході процесу формуються гідрофобні ділянки з основою зі срібла. Друкуючі елементи утворюються на гідрофільній основі. Вони відрізняються високою роздільною здатністю, що забезпечує максимальну якість друку. При цьому, в тиражестійкості вони поступаються іншим різновидам. Також срібловмісні форми не можна використовувати з лаками, металізованими, УФ-фарбами.
  • Термальні. Такі друковані CtP форми також мають найвищу роздільну здатність, а також хорошу міцність, що дозволяє їм працювати з усіма типами барвників. Важливо грамотно налаштовувати обладнання під конкретну марку пластин для отримання максимально якісного результату. З недоліків можна виділити низьку швидкість, що вимагає використання відразу великої кількості лазерів. Це сприяє подорожчанню як самого обладнання, так і кінцевої продукції.
  • Фотополімерні. В даному випадку використовуються пластини, чутливі до випромінювань з різною довжиною хвилі. За швидкістю роботи фотополімерні форми поступаються срібловмісним, але в кілька разів вище, ніж термальні. Спочатку вони використовувалися виключно для виробництва газет, оскільки не відрізнялися високою якістю. Але сучасні елементи мають високу роздільну здатність, гідну для журналів та інших видів поліграфії.

  Чому варто замовити офсетні форми CtP в “Першій зразковій друкарні”

  Далеко не всі друкарні Харкова вважають за краще для офсетного друку технологію CtP. Але “Перша зразкова друкарня” – серед тих підприємств, які використовують сучасне обладнання для виготовлення друкованих форм, що робить замовлення на офсетний друк більш доступними, оперативними і якісними.

  Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в наданні послуги на вищому рівні. Більш ніж 19-річний досвід, кваліфіковані фахівці і слідування сучасним трендам в області друку. Щоб оформити замовлення, телефонуйте за вказаними телефонами або приходьте до нас в офіс.

  1
 • Офсетний друк

  В сучасному світі поліграфії найбільшою популярністю користуються два способи друку – цифровий, офсетний. Незважаючи на активне впровадження і поширення першого, другий як і раніше є досить затребуваним, особливо в світі рекламної поліграфії. Його суть полягає в перенесенні зображення на папір через посередника, в якості якого виступають офсетні вали. Off set в перекладі з англійської означає “без контакту з формою”, і це найкраще відображає весь процес: зображення наноситься на шар фоточутливої ​​форми для друку, потім конструкція переноситься на офсетний вал і тільки потім – на кінцевий паперовий носій.

  Офсетний друк: особливості та можливості

  Світ познайомився з послугами офсетного друку в кінці 18 століття. У 1796 році німецький актор Зенефельдер придумав непрямий друк з використанням кам’яних пластин. В процесі еволюції пластини стали металевими, а потім і гумовими. Останні забезпечували дуже чіткі, яскраві, красиві і соковиті кольори. Для початку 20 століття зображення виглядали дуже пристойно.

  Перша офсетна друкарська машина була дуже громіздкою. Для її обслуговування було потрібно кілька людей. А сьогодні, оформляючи замовлення офсетного друку, клієнти можуть розраховувати на швидке і гідне виконання. Матеріали, що виходять з-під сучасного обладнання, відрізняються високою якістю і передачею кольору.

  Класифікацій друку офсетом існує кілька. За типом нанесення фарбувальних матеріалів бувають:

  • Зволожений офсет – традиційна технологія, яка використовує зволожуючі розчини, що відштовхують фарбу на потрібних ділянках. Таким чином відтворюються прогалини між словами, знаками, символами.
  • Сухий офсет – спрощена технологія з використанням силікону замість зволожуючого розчину. Для роботи з такими вихідними даними потрібна фарба з особливим складом.

  Офсетний друк – ціна створення матеріалів будь-якого формату. Існують:

  • Вузькоформатне обладнання – для виготовлення флаєрів, буклетів, етикеток та іншої дрібної поліграфії з шириною листа не більше 60 см.
  • Повноформатне – використовується для друку упаковок, періодики, книг, каталогів, брошур. Максимальна ширина полотна – 102 см. Прилади з можливістю фальцовки дозволяють одночасно друкувати на двох рулонах паперу.
  • Широкоформатні – білборди, карти, плакати, настінні календарі та інша поліграфія великих форматів виходить з-під цього обладнання. Оперативний офсетний друк великих форматів з шириною листа до 190 см актуальний для великих тиражів великих форматів.

  Ще один поділ – по типу друкарського обладнання. Воно може бути листовим або рольовим. У першому випадку в приладі використовуються окремі аркуші паперу, а в другому – цільні рулони, на які наноситься зображення. Надалі такі рулони розрізають на листи і фальцюються за потребою. Набагато зручніше і швидше саме такий офсетний друк, ціна якого, правда, набагато вище.

  Яку продукцію друкують офсетним способом?

  Головне достоїнство офсету – з ним можна використовувати папір абсолютно будь-яких видів і форматів, не обмежувати себе в обробці після друку. У рекламній поліграфії найчастіше використовують саме офсетний друк, вартість якого більш ніж вигідна при виготовленні великих тиражів. Чим більша кількість одиниць в комплекті, тим нижче буде ціна за одну одиницю.

  Практично вся поліграфія, що навколо нас щодня, виготовлена ​​за допомогою офсету. Календарі, листівки, журнали, афіші, квитки, бирки, грошові банкноти надруковані за допомогою офсету. Особливо вигідно замовляти друк роздаткового матеріалу. Він призначений для одноразового використання, тому немає сенсу витрачати на друк великі суми. При цьому, щоб виконати своє завдання і зацікавити аудиторію, поліграфія повинна бути красивою, яскравою і якісною. Кольоровий офсетний друк повністю справляється з даними завданнями.

  З огляду на широкі можливості обладнання, простіше перерахувати, що йому не під силу. Це друк на кольоровому папері білим чорнилом, перенесення картинок на металізований папір і плівку, а також друк ультрафіолетовими і фолієвими фарбами. Є також деякі обмеження по щільності – до 200 г / м2 у рольових і до 420 г / м2 у листових моделей.

  Як замовити офсетний друк в Харкові

  “Перша зразкова друкарня” вже більше 19 років працює на ринку виготовлення поліграфічної продукції. Ми надрукуємо все, що вам потрібно, на найвигідніших умовах. Вибирайте офсетний друк, якщо вам потрібно:

  • Виготовити великий або дуже великий тираж.
  • Отримати якісні зображення з мінімальною ймовірністю недоліків.
  • Укластися в невеликий бюджет.

  Враховуйте, що друк на даному обладнанні вимагає часу, тому замовляти тираж краще заздалегідь. Перед відправкою в друкарню важливо уважно перевірити виконання, адже внести правки в процесі друку неможливо. Буде потрібна повна заміна офсетної форми.

  Вартість офсетного друку залежить від багатьох факторів і обговорюється окремо. Щоб обговорити деталі і оформити замовлення, дзвоніть нам за вказаними телефонами або приходьте в безпосередньо в офіс. Тираж може бути виготовлений і відправлений в інший регіон обраною службою доставки.

  2
 • Лакування ламінування

  Щоб друковані вироби мали гарний престижний вигляд і служили довше, використовується післядрукарська обробка поліграфічної продукції, одним з найпопулярніших напрямків якої є ламінування. З його допомогою вироби захищаються від негативного впливу і отримують додаткові декоративні властивості. В “Першій зразковій друкарні” ви можете замовити ламінування як окрему послугу, так і в комплексі з виготовленням поліграфії. Ламінувати можна візитки, сертифікати, листівки, бейджи, банери, афіші, папки, книги та інші паперові вироби.

  Для чого потрібно ламінування? Як здійснюється процес? Які нюанси є на кожному етапі? Пропонуємо вам докладніше розібратися в особливостях ламінації і вибрати післядрукарську обробку продукції, яка буде відповідати цілям і задачам поліграфії.

  Ламінування для краси і практичності

  Процедура ламінування являє собою покриття паперового виробу спеціальною плівкою. Виробляється вона на спеціальному обладнанні – ламінаторі, які бувають двох типів – рулонні і пакетні. Основним робочим інструментом для більшості замовлень є рулонний ламінатор, він актуальний для самих різних форматів, розмірів, тиражів, здійснює як одно-, так і двостороннє ламінування поліграфічних виробів, а також деякі інші способи післядруку. Що стосується пакетних приладів, вони компактні і дозволяють працювати з форматами до А3 включно і невеликими тиражами.

  Ламінування – корисна процедура, що впливає як на естетичні, так і на практичні функції поліграфії. За допомогою тонкої прозорої плівки можна захистити виріб від зовнішніх чинників, серед яких:

  • Вологість, вплив води і як наслідок поява грибка, цвілі.
  • Ультрафіолет, під впливом якого зображення вицвітають, втрачають контрастність, чіткість.
  • Повітряні забруднення, зокрема пил і бруд, які відмити від паперового покриття практично неможливо.
  • Інтенсивна експлуатація, яка веде до пошарпаного вигляду, затертості і засаленості країв.
  • Розрив паперу, поява складок, зжужмленості, зморшок.

  Також ламінування поліграфічної продукції :

  • Покращує кольори зображення, що позитивно відображається на зовнішньому вигляді поліграфії.
  • Додає жорсткості, міцності та стійкості до різних факторів.
  • Не спотворює друк, оскільки плівка повністю прозора.
  • Заощаджує кошти на передрук, бо допомагає довше зберегти прийнятний зовнішній вигляд виробів.

  Різновиди ламінації

  Якщо ви вже переконалися, що покриття паперу плівкою дозволяє захистити її від пошкоджень, пропонуємо розібратися з тим, які різновиди ламінування може запропонувати “Перша зразкова друкарня”, і який варіант вибрати в кожному конкретному випадку.

  Наша друкарня пропонує холодне і гаряче ламінування, в залежності від подальших умов експлуатації поліграфії. У першому випадку плівка наноситься за допомогою преса під великим тиском або приклеюється спеціальним клеєм. Це виглядає так, ніби на паперову поверхню наклеюють скотч, хоча якість і міцність ламінації в кілька разів перевищують міцність скотча.

  При гарячому ламінуванні плівка наноситься під впливом високих температур. Вважається, що даний метод є більш якісним і довговічним, однак він не актуальний, якщо поліграфія постійно буде піддаватися тепловій дії. Так, гаряче ламінування поліграфічної продукції не підходить для розміщення листів під прямими сонячними променями.

  Використовувана для нанесення плівка буває декількох видів:

  • Глянцева.
  • Матова.
  • Текстурована.

  Глянцеві вироби зустрічаються частіше, оскільки коштує така послуга дешевше. При цьому передача кольору і насиченість відтінків під глянсовою плівкою набагато краще. Вона надає виробу найпрестижніший професійний блиск, що виділяє її серед інших паперів. Єдиний недолік глянцю – в неможливості при необхідності робити позначки ручкою, олівцем. Але якщо це іміджева поліграфія, такий тип плівки підійде найкраще.

  Матова плівка для ламінування надає виробу зовнішню схожість з тонким пластиком. Вона володіє стриманим шармом, дозволяє писати на виробі ручкою. Це може бути актуально для рекламних продуктів, де потрібно вказати терміни дії акції або номер телефону для зв’язку. Колірна палітра матових виробів не така насичена, зате більш чітка. Інформація не відсвічує на сонці і її чудово видно при будь-якому освітленні.

  Текстура дозволяє тактильно виділити вашу продукцію серед інших інших. Приємні на дотик текстуровані плівки відмінно підходять для декоративних виробів. Коштує така плівка недешево, тому не варто “розкидатися” текстурованою поліграфією. Вона актуальна для маленьких тиражів. Об’ємні лінії і штрихи не заважають знайомству з інформацією, тому на текстурній рекламі можна вказувати всю ту ж інформацію, як і на гладкій.

  Важливе значення також мають матеріали, з яких виготовлена ​​плівка. Це може бути:

  • Поліестер – найпрозоріший.
  • Полівінілхлорид – еластичний і відмінно тримає форму, використовується для текстурування.
  • Поліпропілен – підходить для односторонньої ламінації.

  Товщина матеріалу може бути від 24 до 250 мкм. Чим він товще, тим міцніше. Однак крізь велику товщину дрібні символи можуть втрачати в читабельності.

  Замовити ламінування поліграфії в Харкові

  “Перша зразкова друкарня” пропонує вигідні розцінки на ламінування документів, рекламної поліграфії, періодики та інших виробів. Вартість послуги залежить від багатьох факторів і обговорюється в індивідуальному порядку.

  Щоб заламінувати обкладинку в Харкові, телефонуйте за вказаними на сайті телефонами або приходьте до нас в офіс. У нашій друкарні працюють досвідчені і кваліфіковані співробітники, які допоможуть розібратися у всіх нюансах ламінації і виконають завдання швидко, акуратно і надійно.

  3
 • Безшвейне переплетення

  Одним з найбільш економічних варіантів з’єднання листів в багатосторінкових виданнях є клейове безшвейне скріплення. Спосіб полягає в склеюванні елементів з обкладинкою шляхом використання спеціального клею. Він підходить для виготовлення виробів в м’якій палітурці – журналів, каталогів, книг, фотоальбомів та іншої поліграфії. В “Першій зразковій друкарні” для такого типу скріплення є сучасне обладнання, що дозволяє створити цілісний, міцний, довговічний продукт.

  Чому варто вибрати безшвейне скріплення?

  Серед переваг даного варіанту з’єднання багатосторінкових виробів можна виділити наступні:

  • Друковані продукти в м’якій обкладинці легше за вагою, більш компактні, можуть складатися без шкоди для обкладинки і листів.
  • Клейове з’єднання виглядає ефектніше і привабливіше, ніж багато інших, зокрема, металеві скоби.
  • Плоский корінець відкритий для експериментів: на нього можна нанести назву видання або іншу важливу і корисну інформацію.
  • Розширюються можливості виконання обкладинки, вона може бути з полями-клапанами що розкриваються. Таким способом можна розмістити на обкладинці гарне зображення або отримати більше простору для корисної інформації.
  • У блок можна включити листи з самих різних варіантів паперу в абсолютно будь-якій послідовності.

  Ви можете замовити безшвейне скріплення, яке буде надійним, довговічним, гнучким, забезпечить повноцінну розкриваність сторінок видання без зайвих ризиків випадання аркушів. “Перша зразкова друкарня” використовує професійний клей, що забезпечує гідний результат за доступною вартістю.

  Як створюється клейове безшвейне скріплення?

  Щоб зібрати друковані аркуші в один виріб без використання зшиваних матеріалів, необхідно зібрати їх, укласти в одну стопку і помістити в спеціальний прилад, де на корінці наноситься клейова основа. Завершальним моментом є поміщення зібраних листів в обкладинку. Все це автоматизовано і вимагає мінімального втручання людини.

  Процес має три основні варіанти виконання:

  • Гарячий клей. Найбільш популярний серед всіх способів. Використовується для з’єднання виробів товщиною від 6 до 57 мм. При відкритті книги, в якій використано скріплення гарячим клеєм, сторінки не залишаються в горизонтальному положенні без застосування сили. І тут варто бути обережними, щоб не перестаратися: при сильному натисканні є ризик пошкодити палітурку.
  • Холодний клей. Відрізняється більш високою вартістю, але за якістю набагато перевершує свого гарячого “конкурента”. Друковані вироби вимагають більше часу на виготовлення, так як холодний клей застигає повільно. Але зате готовий виріб відрізняється високою міцністю і довговічністю. Ви можете відкрити книгу на будь-якій сторінці, і вона залишиться лежати в потрібному положенні. Властивості холодного клею покращує спільне використання біговки, обкатки обкладинки.
  • Термопалітурка. Тут, як і в випадку з гарячим клеєм, застосовується метод високих температур. Але відрізняється сама клейка основа, термоклейове скріплення використовує липку стрічку: листи закладаються в пристрій, де вже є липка стрічка, прикріплена до обкладинки. Вона накладається на корінцевий згин, потім за рахунок збільшення температури відбувається склеювання всіх елементів.

  Особливі вимоги для клейового з’єднання

  Безшвейний варіант скріплення – вигідний з фінансів, якості та довговічності захід. Ви отримаєте готовий виріб максимально швидко, і в його надійності не доведеться сумніватися.

  При замовленні поліграфії з безшвейним скріпленням палітурки повинні бути дотримані наступні вимоги до майбутнього виробу:

  • Товщина корінця не повинна бути менше 2 мм і більше 50 мм.
  • Формат блоку – від 120 * 120 мм до 320 * 440 мм.
  • Папір використовується крейдований – для красивих і престижних рекламних каталогів, журналів, або офсетний – для більш дешевих видань, книг, публікацій.
  • Особливості обкладинки – крейдований папір з ламінуванням, дизайнерський папір, картон з післядрукарскою обробкою – тисненням, фігурною вирубкою і іншими декоративними елементами.

  Від зазначених даних, а також від того, використовується скріплення холодним клеєм або гарячим, буде залежати вартість продукту. Ви можете обговорити цей момент з нашим менеджером і уточнити всі нюанси.

  Безшвейне скріплення палітурки в Харкові

  “Перша зразкова друкарня” надає послугу скріплення багатосторінкових виробів клейовим способом на найвищому рівні. Наше обладнання дозволяє створювати якісний продукт за мінімальною вартістю.

  Для замовлення телефонуйте за вказаними телефонами або приходьте до нас в офіс. Переваги співпраці саме з нашою друкарнею:

  • Більше 19 років досвіду на ринку поліграфії.
  • Доступні ціни.
  • Власне виробництво в Харкові.
  • Швидкі терміни виконання замовлень.
  • Гарантії дотримання всіх стандартів якості.

  Приймаємо замовлення не тільки по Харкову, але і в інших регіонах України. Доставка здійснюється провідними транспортними компаніями.

  4
 • Переплетення пружиною

  Всі багатосторінкові друковані вироби потребують скріплення аркушів. “Перша зразкова друкарня” пропонує найрізноманітніші варіанти і способи. Одним з найбільш популярних варіантів є брошурування пружинами. Воно використовується для з’єднання документів, дипломних робіт, методичок, презентацій, монографій, календарів, блокнотів і багатьох інших видів поліграфії.

  Перевагами переплетення документів пружиною є:

  • Комфортне використання виробу, листи з нього не випадають, не втрачаються, не переплутуються.
  • Переплетені пружиною документи виглядають більш солідно і презентабельно, що важливо для іміджу і репутації компанії і бренду.
  • Індивідуально підібраний спосіб брошурування додає поліграфії ексклюзивності і виділяє її з усіх інших продуктів.
  • Завдяки різноманітності варіантів брошурування можна підібрати спосіб для кожного виробу – з можливістю додавати нові листи, замінювати застарілу інформацію актуальною, створювати спеціальні розділові вкладки.

  Кінцева вартість брошурування залежить від багатьох факторів. Пропонуємо докладніше розібратися в цьому питанні і вибрати для себе найоптимальніший варіант.

  Пружини для палітурки: які вибрати?

  Одним з найважливіших факторів, що відповідають як за зовнішній вигляд виробу, так і за його надійність, є пружини. Вони виготовляються з різних матеріалів, мають різну форму, колір, діаметр, покриття та інші параметри.

  Найпростіше тут визначитися з колірним рішенням. Головне, щоб відтінок гармоніював з обкладинкою і виглядав презентабельно, відповідно події і продукту. На переплетення документів ціна залежить від усіх інших параметрів. В першу чергу варто розглянути матеріал виготовлення пружин. Вони бувають металевими і пластиковими, мають свої достоїнства і недоліки, які суттєво впливають на можливості переплетеної поліграфії.

  Металеві пружини

  Для додання документам солідного виду використовуються металеві пружини. Це іміджевий атрибут, який, крім презентабельності, володіє також високими показниками надійності і довговічності.

  Скріплений виріб можна розкривати на 360 градусів, що дуже зручно для презентаційних матеріалів, дипломів, каталогів, блокнотів. У цьому ще одна важлива перевага переплетення на металеву пружину.

  Що стосується обмежень, вилучити або додати в таку паллітурку листи ви не зможете. Є тільки варіант акуратного відриву, якщо мова йде про блокноти, календарі. Незважаючи на існування пружин різного діаметру, максимальна кількість скріплених аркушів не може перевищувати 100-130 одиниць. У колірній палітрі матеріалу для скріплення переважають, як правило, стримані іміджеві тони – білий, чорний, золото і срібло.

  Пластикові пружини

  Зробити брошурування під пластикову пружину віддає перевагу більшість клієнтів “Першої зразкової друкарні”. Цей спосіб завоював популярність завдяки демократичній вартості і безлічі інших достоїнств:

  • З’єднання досить об’ємних документів до 500 аркушів. Еластичний пластик дозволяє зшивати як тонкі брошури, так і багатосторінкові монографії. Завдяки наявності замків скріплення надійне і не розкриється випадково в самий невідповідний момент.
  • Багаторазове використання. Документи на таких пружинах можна зшивати і розшивати нескінченну кількість разів. Навіть після багаторазового використання вони збережуть свій зовнішній вигляд.
  • Додавання і вилучення листів. Якщо вам потрібно доповнити документ або витягти з нього неактуальну інформацію, переплетення на пластикову пружину дозволяє зробити це швидко і легко, не вдаючись до повної переброшуровки, як у випадку з металевими елементами.
  • Високі показники гнучкості, еластичності. Переплетений пластиком документ можна згинати, скручувати, м’яти – пружина швидко відновлює первинну форму. Її важко порвати і пошкодити, але все ж варто звертатися з виробом акуратно, в такому випадку він прослужить набагато довше і збереже свою естетичну привабливість.
  • Широка кольорова палітра. Пружини з пластику не обмежені в кольорах, що дозволяє створювати дійсно ексклюзивні продукти. Ви можете підібрати колір пружин в тон корпоративним тонам, обіграти контрастне оформлення або вибрати повну відповідність кольорів.
  • Доступна вартість. На переплетення на пластикову пружину ціна нижче, ніж на метал. Це пов’язано як з більш доступними за вартістю витратними матеріалами, так і палітурником.

  За формою пружини бувають круглі, овальні, трикутні, квадратні, з гладким або гофрованим покриттям. Найзручнішими є елементи, що не мають кутів. Вони дозволяють друкованій продукції розкриватися на 360 градусів без ризику розриву. Чим складніша форма пружин, тим менший кут розвороту. Пружини з рівними довгими гранями краще використовувати в тому випадку, якщо є необхідність складати документи друг на друга – з круглими пружинами вони будуть скочуватися і створювати зайвий безлад. Тому в офісах все рідше використовують переплетення листа металевою пружиною – вона часто має круглу форму.

  Як замовити брошурування пружиною в “Першій зразковій друкарні”?

  Звернувшись в “Першу зразкову друкарню”, ви отримаєте якісне переплетення в найкоротші терміни. Вибір типу палітурки завжди залишається за вами, ми можемо лише підказати і проконсультувати з усіх виникаючих питань.

  Послуга брошурування доступна як самостійний варіант, так і в комплексі зі створенням поліграфічної друкованої або рекламної продукції. Ви можете замовити поліграфію під ключ – це обійдеться дешевше і швидше, оскільки всі роботи буде виконувати одна і та ж компанія. Окремо брошурування на пластикову пружину – ціна якісного і довговічного переплетення, з яким друкований виріб придбає солідний і приємний зовнішній вигляд.

  Ми працюємо з замовниками в Харкові, а також є можливість співпраці з клієнтами по всій Україні.

  5
 • Кріплення скобою

  Звичним і одним з найбільш доступних способів з’єднання друкованих видань є скріплення брошур на скобу. “Перша зразкова друкарня”, понад 19 років займається виготовленням поліграфії, і рекомендує даний варіант як найбільш універсальний і функціональний для будь-яких видів виробів. Таке переплетення гарантує максимально міцне з’єднання примірнику до 80 сторінок, за умови друку на офсетному папері з щільністю 80 г / см2.

  Серед переваг даного варіанту можна виділити такі:

  • Максимально зручний розворот. При відкритті брошури листи не випадають, не зрушуються. Завдяки кріпленню дротяною скобою розворот відмінно зберігає позицію під кутом 180 градусів. Вносити ручні правки в документ також можна без проблем.
  • Оперативність. Даний варіант скріплення не вимагає підготовки складного технічного обладнання, тому навіть великий тираж виробів можна з’єднати швидко і без зайвих зусиль. Це обумовлює високу швидкість виконання замовлення.
  • Доступність. Металеві скоби – матеріал сам по собі недорогий. Складного обладнання для їх використання не потрібно. Тому собівартість робіт виходить дуже низькою. Відповідно, і для замовника брошурування на скобу обійдеться в мінімальну суму. У порівнянні з іншими варіантами брошурування, скріплення скобами виглядає дуже привабливо.
  • Надійність. Скоби дуже добре утримують листи. Навіть в ході інтенсивної експлуатації поліграфія не розпадається на частини. Саме такий варіант скріплення використовується для важливих документів, таких як паспорт, каталоги. Зустрічаються скоби і в зошитах, блокнотах, монографіях та інших великих друкованих продуктах.
  • А ось варіативність. Кріплення на скобу не розвалитися самостійно, але при цьому його легко зняти, щоб витягти або додати в виріб листи. Для цього необхідно акуратно відігнути кінчики скоби, провести всі необхідні маніпуляції і так само акуратно повернути їх на місце.

  Особливості виготовлення поліграфії з кріпленням на скобу

  Технічно послуга брошурування на скобу досить проста. Вона складається з таких етапів:

  • Упорядкування розворотів.
  • Перегин цілої стопки навпіл.
  • Установка скоб по лінії перегину в декількох місцях.

  Виконується процедура за допомогою спеціального брошувального степлера. У разі, якщо обкладинка вироби виготовлена ​​з досить щільного паперу, картону, необхідно попередньо виконати біговку – операцію з нанесення спеціальної прямолінійної боріздки по лінії майбутнього згину. Так брошурування на скобу в Харкові буде міцніше, і вдасться уникнути можливого “розповзання” верхнього шару фарби.

  Дане переплетення використовується для зошитів, альбомів, дипломних робіт, прайсів, інструкцій, брошур, журналів, а також інших рекламних продуктів. Як правило, в таких виробах не використовується щільний папір. Але можливі різні варіанти.

  Для з’єднання використовуються скоби двох видів – класичні та євро. Перші зустрічаються повсюдно на самих різних друкованих продуктах. Другі не щільно прилягають до розвороту, а утворюють поперек розвороту своєрідну петельку, завдяки чому такі документи можна підшивати в папку-швидкозшивач.

  Вироби форматів від А4 до А6 скріплюються, як правило, двома скобами на однаковій відстані від країв. Рішення замовити брошурування на скоби для більших форматів потребують використання трьох або чотирьох елементів.

  Чому варто замовити скріплення на скобу в “Першій зразковій друкарні”

  Виготовлення поліграфічної продукції – кропіткий і відповідальний процес, що вимагає великого досвіду і навичок, а також якісного обладнання. Замовляючи будь-який друк в “Першій зразковій друкарні”, ви можете бути впевнені в якості виконуваної роботи, так як у нас є все, щоб ви залишилися задоволені результатом.

  Великі рекламні агентства, бізнес-проекти, друкарні замовляють у нас кріплення брошур скобою, оскільки:

  • Ми дотримуємося всіх заявлених термінів і віддаємо готові тиражі рівно в призначений час.
  • Пропонуємо повний цикл робіт, від створення макету до післядрукарської обробки, що істотно спрощує процес для замовника.
  • Використовуємо в роботі тільки високоякісні витратні матеріали, основні та додаткові матеріали.
  • Маємо 19-річний досвід у створенні будь-якої поліграфії, що дозволяє працювати швидко і ефективно.
  • Дотримуємося доступної для замовника цінової політики, ніколи не змінюємо вартість після затвердження проекту і не збираємо прихованих комісій. Зокрема, на кріплення скобою ціна мінімальна по місту Харкову.

  Приймаємо замовлення по всій Україні з оперативною доставкою готової продукції в будь-який населений пункт. З “Першою зразковою друкарнею” ви завжди зможете бути впевнені в результаті!

  6
 • Автоматичне фальцювання

  Фальцювання є послугою складання друкованих аркушів для формування рівного згину – фальця. Існує два основних способи фальцювання – ручний і автоматичний. У першому випадку згини виконуються вручну працівниками друкарні, у другому вся робота лягає на “плечі” фальцювальної машини. Даний варіант більш ефективний при великих тиражах. Більш оперативним і надійним способом є автоматичне фальцювання, друкарня в Харкові може забезпечити якісне і акуратне виконання згинів як для подальшого зшивання, так і в якості кінцевого етапу створення поліграфії.

  Подібна послуга користується великим попитом при виготовленні рекламної поліграфії. Вона перетворює незручні і громіздкі листівки в компактні буклети, які набагато зручніше для перегляду, транспортування, пересилання, складування. На відміну від згинання друкованих аркушів вручну, автоматичне фальцювання має високу продуктивність і оптимальну вартість, тому в більшості випадків використовується саме воно.

  Особливості використання фальцювальної машини

  Устаткування, представлене в “Першій зразковій друкарні”, здатне виконувати фальцювання з дуже високою швидкістю, до двох аркушів в секунду. Таким чином здійснюється швидкий процес обробки великої кількості поліграфії.

  Як і кожен етап виготовлення поліграфії, фальцювання вимагає підготовки і контролю виконання. На результат впливають такі чинники:

  • Товщина листів. Автоматичне фальцювання безпосередньо застосовується для паперу товщиною не більше 170 г / см2. Тоді згини виходять рівні, красиві, акуратні. Виріб не розкривається самостійно, і при цьому добре тримає розворот. На аркушах, що перевищують дані параметри, насамперед проводиться біговка – продавлювання борозенок згину, яке допомагає уникнути заломів і відходження фарби.
  • Вологість. Папір, що володіє рівнем вологості, що не перевищує 10%, добре піддається згинанню, захищений від пошкоджень в процесі виконання процедури.
  • Напрямок волокон. Існує поздовжнє і поперечне. Поздовжня автоматичне фальцювання в поліграфії забезпечує максимально рівний і якісний згин без пошкодження аркушів. При поперечному згині можливі різні дрібні відхилення і заломи.
  • Кількість згинів. Чим більше планується на аркуші згинів, тим більше вірогідності, що виникнуть пошкодження і фальцювання буде виглядати неакуратно. Втім, “Перша зразкова друкарня” робить все, щоб ви завжди отримували максимально акуратний виріб без будь-яких нерівностей.

  Які існують види фальцювання

  Перш, ніж замовити автоматичне фальцювання, Харків може ознайомитися з можливими різновидами і підібрати для себе найбільш оптимальний вид. Залежно від розміщення згинів по відношенню один до одного всі варіанти фальцювання діляться на паралельні, симетричні, перпендикулярні, зі зміщенням та змішані. Вибір обумовлений особистими уподобаннями клієнта, а також необхідними нормами і правилами щодо певного виду поліграфії.

  Існує кілька варіантів того, як може бути виконане автоматичне фальцювання в друкарні. В основі класифікації лежить кількість згинів і отримана в результаті фігура.

  • Книжка. В один згин. Найпростіший у виконанні і оформленні варіант. Він підходить для простих інструкцій, довідкових матеріалів, буклетів. Якщо хочете створити щось цікавіше в плані дизайну, можна використовувати асиметричний фальц. Іноді з листів-книжок зшивають цілий багатосторінковий буклет, який навіть з прямим згином сам по собі вже не здається таким непоказним.
  • Намотка. Паралельний подвійний згин в одну сторону. Часто використовується в поштовому листуванні або в якості роздаткового матеріалу на стендах. На такому виробі можна розмістити максимум інформації, і при цьому не перевантажити його, так як різні розвороти створюють відчуття різних виробів.
  • Хвіртка. Або ворота – фальцювання в два згини один до іншого. Цікавий варіант для запрошень, листівок, роздавальних буклетів на презентаціях, конференціях та інших заходів. Може бути виконане в двох варіантах: автоматичне фальцювання при друку з зіткненням двох сторін або накладенням однієї на іншу.
  • Гармошка. Різнобічний згин листа, може містити два, три, чотири і більше фальців. У такому вигляді оформляються путівники, карти міст, інформаційні буклети. Це робить їх використання максимально зручним і практичним.
  • Блискавка. Складне подвійне паралельне фальцювання поліграфічної продукції, може бути виконане тільки при допомозі фальцювального обладнання. Вручну такі конструкції майструвати довго, незручно і зовсім недоцільно. Згини блискавкою використовуються, коли потрібно з великого листа зробити компактний і зручний для передачі.

  Послуга автоматичного фальцювання в “Першій зразковій друкарні”

  Сьогодні ручне згинання листів практично ніде не використовують. Автоматичне фальцювання успішно замінило ручну працю. Устаткування дозволяє в рази збільшити швидкість виробництва і, відповідно, терміни отримання готового результату.

  “Перша зразкова друкарня” в Харкові надає послугу фальцювання на найвигідніших умовах. У нас ви можете замовити фальцювання як окремий етап, так і в якості складової загального процесу по виготовленню рекламної поліграфії. Комплексне рішення завжди набагато вигідніше і надійніше. Коли відповідальність за весь процес несе один виконавець, результат виглядає більш цілісним і приємним.

  У нас на автоматичне фальцювання ціна найдоступніша по місту, при цьому якість послуги завжди на вищому рівні. Щоб зробити замовлення, дзвоніть нам за вказаними телефонами або приходьте в офіс. Менеджери друкарні допоможуть отримати всю необхідну інформацію про послуги, терміни, вартість і процес роботи.

  7
 • Висікання перфорація

  Якщо в будь-якому листовому матеріалі виконати цілий ряд ідентичних отворів, то його буде набагато простіше зігнути або розірвати рівно по умовній лінії, яка проходить через центр отриманих отворів. У поліграфії такий “трюк” називається перфорацією і використовується в практиці післядрукарської обробки в самих різних друкованих виробах.

  Отвори перфорації можуть бути овальними, круглими, квадратними, пунктирними, прямокутними або іншої нестандартної форми. Вони виступають горизонтально, вертикально, по периметру на рівновіддаленій відстані. За допомогою перфорації в поліграфії можна виконати більшість завдань друкованої продукції, яка потребує швидкого і зручного відділення аркуша або його частини.

  В “Першій зразковій друкарні” цей прийом виконується за допомогою спеціального обладнання, що забезпечує високу якість і гарний зовнішній вигляд перфорованих листів. Коштує перфорація рекламної продукції недорого, особливо в рамках комплексної роботи.

  Для чого потрібно перфорування листів

  Дана послуга післядрукарської обробки забезпечує:

  • Естетичність. Якісна перфорація ніколи не зіпсує зовнішній вигляд навіть самого елегантного виробу. Вона завжди виглядає ефектно і стильно.
  • Зручну лінію відриву. У поліграфії, яка вимагає відриву двох або декількох частин, навіть після їх відділення залишається рівна лінія. Папір не рветься в недозволеному місці, не пошкоджує папір і не видаляє важливу інформацію.
  • Захист для листових носіїв. Документи суворої звітності, крім усього іншого, захищаються таким видом перфорації як мікроперфорація. Це відрізняє їх від підробок.

  Як варіант післядрукарської обробки, перфорація може здійснюватися наскрізь або до підкладки. Вона виступає відмінною альтернативою біговці для щільного картону, крейдованого паперу. У випадку з перфорованими отворами, виріб буде легко і красиво згинатися, а не грубо ламатися.

  Спектр використання послуги дуже широкий. Вона актуальна всюди, де є необхідність згинати або розривати аркуші паперу. А саме:

  • запрошення;
  • блокноти;
  • відривні купони;
  • квитки;
  • календарі;
  • марки;
  • анкети;
  • брошури;
  • зошити;
  • листівки.

  Це далеко не цілий перелік перфорованої поліграфії, але навіть його досить, щоб зрозуміти, наскільки широкий діапазон використання перфорації на папері. Отвори також можуть служити основою для подальшої прошивки пружинами або іншими скріпними матеріалами. А ті що залишилися після пробивання друкованих аркушів папірці можуть бути використані в якості конфетті. Так, можна сказати, що перфорування є безвідходним виробництвом.

  Деякі вважають, що платити за послугу не обов’язково, і можна самостійно вирішити питання в домашніх умовах. Однак побутові дироколи не здатні впоратися з усіма завданнями перфорації. Щоб гарантовано отримати якісний результат, рекомендуємо замовити друк з перфорацією в “Першій зразковій друкарні”.

  Різновиди перфорації

  Наша друкарня використовує ультрасучасне обладнання з широким функціоналом. Верстати оснащені декількома змінними елементами, що дозволяють виконувати найрізноманітніші види перфорування. Серед них:

  • Мікроперфорація. Застосовується в якості одного з елементів захисту важливих документів. Наноситься спеціальним лазером або лінійними ножами в певній послідовності. В результаті виходить штрихове зображення, літери, цифри, написи та інші малюнки, видимі на просвіт.
  • Ударно-марочна. Така перфорація паперу – ціна виготовлення якісних марочних листів, а також купонів, квитків, відривних календарів, блокнотиків і ін. Процес дозволяє єдиним ударом пробити весь лист. Отвори утворюються в вільних полях і стикуються за допомогою невеликих перемичок-містків. При розриві на краю листа утворюється естетичні зубчики.
  • Ріцовка. Дозволяє наносити на поверхню щільного паперу, картону невеликі надрізи за допомогою такого інструменту як дискообразний ніж. За цим надрізом лист легко скласти без пошкодження фарби і самого паперу. Метод використовується не тільки в поліграфічній справі, але і для палітурки.
  • Штрихова. Отвори-висікання виконуються у вигляді маленьких витягнутих прямокутників, схожих на штрихування, пунктирну лінію. За цих лініях надалі відбувається рівний і красивий розрив виробів поліграфії. Така автоматична перфорація підходить для листівок, візиток, оголошень, що мають відривну частину та іншої видаткової рекламної продукції.
  • Сегментно-ротаційна. Актуальна для шаблонів трафаретного друку. Якісно виконати цю роботу можна тільки в умовах друкарні.
  • Кутова. Виконується шляхом пробивання висікання по кутах листа. Така перфорація потрібна для швидкого пошуку потрібних дат, сторінок в щоденниках, блокнотах, зошитах, календарях.

  Вибираючи спосіб нанесення перфорації, важливо враховувати товщину матеріалу. Одні з них актуальні тільки для тонких листів, а інші можуть використовуватися з щільним картоном, крейдованим і іншими різновидами паперу. Двома суміжними прийомами при роботі з щільним папером є перфорація і біговка: перша може стати чудовою альтернативою другій, оскільки може забезпечити акуратну і рівну лінію згину без пошкоджень і заломів.

  Перфорація паперу в Харкові недорого!

  Якщо вам потрібно пробити кілька акуратних отворів в паперовому аркуші, звертайтеся в “Першу зразкову друкарню”. Наші інструменти та обладнання дозволяють створювати будь-які види перфорації швидко, акуратно і естетично.

  Вартість робіт по перфорації паперу Україна оцінить відразу! Цінова політика друкарні забезпечує найбільш вигідні ціни як по Харкову, так і по всій країні. Ви можете замовити перфорацію, перебуваючи в будь-якому населеному пункті. Доставити готовий варіант ми зможемо в найкоротші терміни.

  Великий досвід, кваліфіковані фахівці, технологічне оснащення – запорука відмінного результату в “Першій зразковій друкарні”!

  8
 • доставка

  Перша експериментальна друкарня пропонує послугу доставки готової друкованої продукції замовнику по будь-якою адресою м Харкова. Також можливий варіант самостійного вивезення продукції зі складу нашої компанії.

  Використовуючи послуги транспортних компаній, можлива доставка продукції по території України.

  9
 • © 2009-2024 Перша зразкова друкарня
  developer