Первая экспериментальная типография
Перша
зразкова
друкарня

Новини

						
					
 • Нам 19 років!

  19 років – це дата, яка говорить багато про що, за якою стоять роки плідної та ефективної роботи. Єдине, що не змінилося за ці роки – наше прагнення працювати і бути кращими. І у нас це виходить! Доказ тому – найкращі видавництва і редакції, найбільші торговельні та виробничі підприємства України, багато з яких стали нашими вірними друзями.
  На даний момент Перша експериментальна друкарня Харкова є однією з найбільших в країні друкарень високоякісного листового офсетного друку. І цей статус вимагає від нас багато чого: постійного вдосконалення застосовуваних технологій, оновлення парку сучасної поліграфічної техніки, пропозиції нових послуг.
  Ми пишаємося освоєними технологіями і довірою наших партнерів по бізнесу. Саме для них ми ростемо, вдосконалюємося і стаємо надійнішими.
  І це все завдяки команді відданих своїй справі професіоналів. Саме вони – основа компанії, її підтримка і її майбутнє.
  Спасибі всім, хто залишається поруч з нами всі ці роки!
  Бажаємо всім міцного здоров’я, гарного настрою, позитивних емоцій і море посмішок в новому десятилітті разом з Першою експериментальної друкарнею!
  Завжди на зв’язку! 24/7
  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  19.09.2020

  190920
 • Усім позитивної п’ятниці!!

  Попереду вихідні – погода ще дає шанс провести їх за літнім, але з осінньою прохолодою ввечері. Відпочинок на природі, шашлики – девіз на вихідні! Замов книги, каталоги, журнали в Першій експериментальної друкарні Харків!
  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  18.09.20

  1900
 • «Наша крихка природна спадщина»

  Невелике село Сінпетрі на півночі Угорщини, де живе всього 300 людей, отримала світову популярність завдяки гігантській книзі, яку створив місцевий майстер Бела Варга🇭🇺 Книга носить назву «Наша крихка природна спадщина» .На сьогоднішній день вона залишається найбільшою в світі книгою, зробленої вручну.
  Загальна вага книги становить 1 420 кілограмів. У книзі 346 сторінок, на яких можна знайти багато цікавої інформації про місцеву флору та фауну. Її розміри 4,18 х 3,77 м. Щоб просто перевернути одну з гігантських сторінок, потрібно шість чоловік, інакше можна порвати сторінку.
  Папір для створення книги було імпортовано з австрійської паперової фабрики, а друк була проведено за допомогою великих промислових принтерів, які використовуються для виготовлення рекламних щитів. Для обкладинки була використана шкіра 13 аргентинських корів🐄
  Для того щоб помістити гігантську книгу в музей – використовувався промисловий кран🏗
  Щоб зареєструвати досягнення Бели Варги, комісія Книги рекордів Гіннеса попросила підготувати зменшену копію фоліанта – вона важить більше 11 кг, але в іншому повністю збігається з оригіналом. Зараз гігантська книга і все, що з нею пов’язано, зберігається в музеї. За станом артефакту стежить сам Бела Варга.
  Перша експериментальна друкарня виготовить для Вас книги та іншу поліграфічну продукцію найкращої якості. Дзвоніть нам для консультацій☎️

  +38(067)543 56 55
  +38(099)543 56 55
  +38(073)545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  6
 • Forbes

  А Ви знаєте, що 15 вересня 1917 року вийшов у світ перший номер журналу «Forbes»? Ранній Forbes був написаний в значній мірі самим Берті Форбсом, коштував 15 центів і пропонував досить оригінальну для свого часу комбінацію контенту.
  Фішкою журналу стало складання своєрідних портфоліо американської бізнес-еліти в кожному випуску, розкриття ринку і цифр через живі історії пізніше ставших легендарними особистостями. Крім цього, на сторінках Forbes друкувалася аналітика бізнес-тенденцій і економічної обстановки в Штатах, їдкі журналістські розслідування корупційних порушень і інших махінацій великих підприємств. У 1918 році Forbes опублікував перший рейтинг найвпливовіших людей Америки, в який Берті Форбс включив 30 бізнесменів: очолив топ до того моменту вже «вийшовший на пенсію» перший в історії мільярдер Джон Девісон Рокфеллер зі статком у $ 1,2 млрд.
  Журнал стабільно розвивався, нарощуючи аудиторію, за різними даними, на початку 1920-х Forbes випускався накладом від 20 до 30 тисяч примірників. До 1920 року журнал Форбса став провідним діловим виданням країни.
  Українська версія журналу Forbes видається з березня 2011 року. Видавцем журналу виступила UMH group (Український Медіа Холдинг).
  За заявою Мігеля Форбса, що відповідає за глобальний розвиток бренду Forbes, український Forbes – в першій п’ятірці за показниками. Інші країни, де Forbes найбільш успішний – Росія, Китай, Індія і Польща.
  Перша експериментальна друкарня спеціалізується на друці журналів різних форматів, обсягів і накладів.
  Завжди на зв’язку і раді співпраці!

  +38 (067) 543 56 55
  +38 (099) 543 56 55
  +38 (073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  3
 • Библіотека міста Штутгарт

  Нехай новий тиждень буде наповнений добрими думками і справами. “Перша експериментальна друкарня” міста Харків познайомить Вас з бібліотекою міста Штутгарт.
  Побудована вона в 2011 році. Будівля-інтроверт, як назвав її автор проекту, корейський архітектор Ин Ен І, повинна виглядати так, немов у ній законсервована мудрість століть. “Магніт”, що притягає відвідувачів, він сховав всередині. Професіонали оцінили бібліотеку як функціональний і архітектурний шедевр: будинок включили в число 25 найкрасивіших і семи найоригінальніших бібліотек планети. Тут проходять рекламні зйомки і модні фотосесії. Її стіни вже увічнені в декількох художніх фільмах, в тому числі і в улюбленому німцями теледетективі “Місце злочину”.
  На мармуровій підлозі холу, ковзали любителі танго, що влаштували флеш-моб, тут навіть весілля грають.
  Серед рекордів – найдовші години роботи бібліотек Німеччини. Скляні двері, на яких викарбувані вітання і прощання німецькою, англійською, турецькою та російською мовами, відкриваються шість днів на тиждень з 9 ранку до 9 вечора. А для тих, хто захоче духовно збагатитися серед ночі, є швидка: “Бібліотечка для тих, у кого безсоння”.
  “Світ. Двері відкриваються”, – жіночий голос в ліфті ласкаво виштовхує відвідувачів на шостий поверх, до відділу, з назвою “СВІТ”. Туди потрапляють ті, хто шукає книги на одній зі ста іноземних мов, представлених в фондах бібліотеки, – в тому числі і російською.
  “Життя”, “Діти”, “Музика”, “Література”, “Знання”, – так називаються інші розділи-поверхи бібліотеки. Від виду, що відкривається з останнього, восьмого поверху, захоплює дух. Тут бачиш внутрішню конструкцію будівлі: збігають вниз білосніжні лабіринти сходів, коридорів і галерей, прикрашені строкатими плямами стелажів. “Як бачите, різнокольорові у нас тільки книги, – каже Майка Юнг. – Все інше спокійно, ясно і світло”. Ніщо не повинно відволікати від головного.
  Ну а ми, пропонуємо Вам співпрацю з нашою друкарнею. Каталоги, журнали, книги, плакати – все, що необхідно Вашій компанії для успішного розвитку і процвітання.
  +38 (067) 543 56 55
  +38 (099) 543 56 55
  +38 (073) 545 56 55
  http://exp-print.com.ua

  14.09.20

  1
 • Незвичайні книжкові рекорди з «Книги рекордів Гіннесса»

  Якщо ви думаєте, що книги можна тільки читати і писати, то ви глибоко помиляєтеся. З ними можна робити дуже багато цікавих речей! (Але корисніше все-таки просто читати їх.) Ось кілька прикладів незвичайних книжкових рекордів.
  Ашріта Фурман з США здійснив найшвидшу подорож пішки довжиною 1,6 км. Не просто так, звичайно, а балансуючи з книгою на голові. Шлях зайняв 8 хвилин 27 секунд.
  Через пару років він встановив новий рекорд: пройшов з книгою на голові найбільшу відстань – 32,18 км. Це подорож зайняла у нього п’ять годин і п’ятдесят вісім секунд.
  Фан Донгфанг з Китаю теж поставив цікавий рекорд. Швидше за всіх звів піраміду з 15 книг, причому однією рукою. За 16,72 секунди! А одна команда в США поклала за хвилину стопку книг, висота якої склала 229,7 см. Так що на цій ноті саме час плавно перейти від спорта до будівництва. Можна зайнятися і старою доброю розкладкою книг – чому не рекорд? Найдовший ряд книг, викладений в Великобританії, становить 2 263,6 м. У Німеччині зробили креативніше – повалили книги, як кістки доміно. Впали аж 10 200 книг, причому всі – ті самі «Книги Рекордів Гіннеса».
  Але справжні будівельники йдуть більш складними шляхами. Найбільша книжкова піраміда включила в себе – вдумайтеся – 70 247 книг. Рекорд поставили в Малайзії, розбивши (фігурально) попереднього рекордсмена – піраміду з 63 377 книг, побудовану в Люксембурзі.
  А бразильські художники втілили ще більш масштабну ідею: виклали з книг лабіринт, для якого використовували 250 000 книг. Площа лабіринту склала 500 м2, стіни досягали 2,5 метри.
  Багато з цих проектів і рекордів затівались зовсім не для увічнення власної слави, а щоб привернути увагу до певних проблем, благодійних акцій та інших важливих речей.
  Поки експериментатори усього світу ставлять всілякі світові рекорди, Перша експериментальна друкарня в Харкові продовжує друкувати для Вас книги та іншу поліграфічну продукцію найвищої якості ☎️
  +38 (067) 543 56 55
  +38 (099) 543 56 55
  +38 (073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  133
 • Світ, в якому ми живемо

  7 фактів про світ, в якому ми живемо:
  – Коала спить від 18 до 22 годин на добу;
  – Ейфелеву вежу фарбують заново кожні 7 років;
  – Близько половини населення землі не бачили снігу. Хіба що на фото;
  – Колібрі – єдиний птах, здатний літати назад;
  – У середньому діти сміються близько 400 разів на день, дорослі – близько 15;
  – Найпопулярніша книга у світі – Біблія. Друга за популярністю – збірник цитат Мао Цзедуна (завдяки популярності в Китаї), а третя – Володар Кілець;
  – У «Подорожі Гуллівера» деякі закони небесної механіки, зокрема, розміри супутників Марса і особливості їх обертання навколо материнської планети були описані за добру сотню років до того, як те ж саме заявили астрономи. От такий от таємничий факт!
  Перша експериментальна друкарня Харків виготовить книги в м’якій палітурці – це теж факт! :)
  Пишіть, телефонуйте! Завжди на зв’язку!
  +38 (067) 543 56 55
  +38 (099) 543 56 55
  +38 (073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  11
 • Що таке dos-à-dos

  У середньовіччі, коли ще ціла бібліотека не могла вміститися всередині електронної книги, талановиті майстри пов’язували дві окремі книги разом в одному томі. У ті дні читання було не дуже популярним заняттям, і єдині книги, які читало більшість населення, були релігійними. Найпоширенішими книгами, які часто сполучали разом, були Новий Завіт і Псалтир, тому що вони були необхідні під час церковних служб. Вони стали дуже поширеними в Англії в першій половині XVII століття.
  Цей спосіб плетіння відомий як dos-à-dos – французьке слово, що означає буквально «спина до спини».
  Сучасні палітурки dos-à-dos зустрічаються рідко, але кілька видозмінений тип такої палітурки короткочасно відродився в середині ХХ століття. У цих книг немає задньої обкладинки, а замість цього є дві передні обкладинки і один корінець. Текст обох книг розгорнутий на 180 ° відносно один одного, так що один текст читається «від голови до хвоста», а інший – «від хвоста до голови». Коли читач закінчує читання однієї книги, він повинен перевернути її, щоб читати другу книгу. Ось чому вони називаються «книгами-перевертнями».
  Перша експериментальна друкарня виготовить для Вас книги та іншу поліграфічну продукцію найкращої якості. Дзвоніть нам для консультацій☎️
  +38(067)543 56 55
  +38(099)543 56 55
  +38(073)545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  6
 • Вітаємо з Міжнародним днем грамотності!

  Доброго ранку друзі! 🌞 Перша експериментальна друкарня вітає Вас з Міжнародним днем ​​грамотності, який відзначається щорічно 8 вересня.
  Чи згодні Ви, що вміння читати – лише мала частина в умінні бути грамотною людиною? А ось здатність використовувати прочитане, отримуючи вигоду для себе, близьких і сім’ї, колег і просто оточуючих вас людей, – це більш вагома частина вміння бути грамотним.
  На наш погляд, грамотність – це ефективність використання інформаційних даних, здатність постійно знаходити комунікаційні напрямки для поліпшення якості життя.
  Згідно з прогнозами, в 2020-му році, молодим фахівцям, щоб знайти роботу і бути конкурентоспроможними на ринку праці, вкрай необхідні такі навички, як комунікабельність, вміння працювати в команді, здатність творчо та інноваційно підходити до вирішення поставлених завдань.
  На сьогоднішній день кількість грамотних людей досягло чотирьох мільярдів. Але незважаючи на це, боротьба з неписьменністю як і раніше залишається завданням величезного масштабу і складності. Більше 860 мільйонів дорослих залишаються неписьменними, а більше 100 мільйонів дітей не ходять до школи.
  Перша експериментальна друкарня щодня випускає у світ книги, журнали, альбоми, каталоги продукції, дитячу літературу – все це необхідне для підвищення нашого з Вами рівня грамотності! 👆 Приєднуйтесь! Замовляйте у нас друк своєї продукції, і ми разом зробимо цей світ кращим! 💥

  08/09/2020
  Ми завжди на зв’язку!

  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  5
 • Дитячі журнали 20го століття

  “Перша експериментальна друкарня” бажає всім прекрасної трудового тижня і безхмарних днів!
  На початку XX століття існували два дитячих журнали, які виходили два рази на місяць: “Світлячок” (1902-1918) і “Дороговказне вогник” (1904-1918).
  “Світлячок” став найпопулярнішим журналом для малюків 4-8 років.
  У ньому велика увага приділялася релігійному вихованню – редактор А.А. Федоров-Давидов не впускав можливість привітати своїх “світлячків” з релігійними святами.
  Для дітей середнього і старшого віку видавався дитячий ілюстрований журнал “Маяк” (1909-1918). Був в ньому і спеціальний розділ для наймолодших читачів. Редактор І.І. Горбунов-Посадов прагнув розважати дітей корисним і цікавим читанням і сприяти розвитку в дітей самодіяльності, творчості, рівній любові до розумової та фізичної праці і діяльної любові до всього живого.
  У 1922 р почав видаватися журнал “Воробей” (в останній рік видання, 1924-й, що називався “Новий Робінзон”). Він був адресований дітям від 8 до 12 років.
  Щомісячний дитячий журнал “Мурзилка” (1924) був одним з перших радянських дитячих журналів. Він видавався як додаток до “Робітничої газети”, органу ЦК ВКП (б), для дітей молодшого шкільного віку – від 4 до 7 років. До співпраці в журналі було залучено А.А. Федорова-Давидова, А.Л. Барто, С.Я. Маршака.
  Запрошуємо Вас до співпраці з нами – з “Першою експериментальної друкарнею” в м.Харків. Журнали, каталоги, книги, буклети, календарі, плакати, все, що Вам необхідно.
  Заходьте до нас на сайт, знайомтеся з нашими можливостями і, звичайно ж, з нашими менеджерами, які завжди раді Вам допомогти.
  Пропонуємо Вам якісний друк Ваших чудових і пізнавальних видань
  для наших з вами улюблених діток на сучасному європейському обладнанні. Чекаємо ваших дзвінків і листів.
  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55
  http://exp-print.com.ua

  1
 • Жіночі глянцеві журнали. Історія, світові тенденції.

  Із закінченням літніх відпусток жінки все частіше замислюються про новий осінній гардероб і на допомогу до них приходять барвисті журнали з рекламою останніх новинок моди.
  Як розвивалася історія жіночого глянцю? В кінці 17 століття у Франції вийшов модний журнал «Mercure Galant» (Галантний Меркурій), який регулярно читав навіть французький король.
  В кінці 18 століття в Британії вийшов перший по-справжньому жіночий журнал “Lady’s Mercury” (Дамський Меркурій), про любов і заміжжя, моду і стиль. Він був присвячений модним тенденціям і дорогим новинкам косметики, одягу і аксесуарів.
  Перші жіночі журнали з’явилися тоді і в Росії.
  Кінець 19 століття – в світі з’явилися перші журнали для жінок, присвячені таким традиційно жіночим заняттям, як кулінарія, рукоділля і різні домашні справи, а також виховання дітей. В цей же час паралельно почався випуск журналів за незалежність і рівні права жінок з чоловіками.
  Після першої світової війни через переважання жіночого населення в журналах стала актуальна тема жіночої кар’єри і розвитку професіоналізму.
  А що з модними журналами? Зрозуміло, вони нікуди не поділися, адже жінки завжди залишалися жінками і цікавилися нарядами, косметикою і прикрасами. В кінці 19-го, 20-му столітті з’являються «Vogue», «L’Officiel de la couture», «Cosmopolitan», «Elle» і інші видання.
  В СРСР першими для жінок виходять «Работница» і «Крестьянка», в УРСР в західній частині республіки з’являються україномовні “Лада”, “Русалка”, альманах “Перший вінок,” “Мета,” “Жіноче діло” і “Жіночий вісник».
  Починаючи з середини ХХ ст., Жіночі журнали знайшли по-справжньому універсальний характер – тепер в них можна знайти найрізноманітніші статті, від порад щодо вибору помади, рецептів консервації до рекомендацій по успішній кар’єрі, поради по сучасним технологіям і одиночним подорожам автостопом по всьому світу .
  Перша експериментальна друкарня в Харкові – лідер за асортиментом і якістю друку на ринку глянцевої періодики в Україні, приймає замовлення на журнали 24/7. Телефонуйте!

  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня м. Харків

  0609
 • Поясні книги

  Сьогодні продовжуємо знайомити Вас із найнезвичайнішими книгами.
  Поясні книги – це невеликі книги, які в середні віки носили європейські монахи, священнослужителі та аристократи. Найчастіше такі книги виступали в ролі аксесуара розкішного вбрання XIII-XI ст. На книзі був вузол, що був частиною шкіряної обкладинки, який дозволяв утримувати книгу на поясі. Книга розташовувалася головою блоку вниз і корінцем вперед, щоб одним рухом привести книгу в «читабельний» стан. У переважній більшості випадків поясні книги були релігійного змісту: молитовники, часослови і т.д.
  Поясні книги вперше з’явилися в XIII столітті і стали популярними в XV столітті. Вийшли ж вони з широкого вжитку в кінці XVI ст., коли друковані книги стали дуже поширеними. Відпала необхідність ретельно зберігати рукописні книги (а зберігання книги на поясі служило, в тому числі, і її збереженню від злодіїв). В умовах розвитку книжкового друку стало простіше тиражувати книги, а не винаходити способи надійного їх зберігання.
  Більшість поясних книг не мали ніякої обробки палітурки. Але є і зразки, що містили латунні куточки, різьблені прикраси, застібки, родинні герби.
  Перша експериментальна друкарня виготовить для Вас книги та іншу поліграфічну продукцію найкращої качества.Звоніть нам для консультацій☎️

  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня м. Харків

  0209
 • З Днем знань!

  Доброго ранку друзі! 🌞
  Перша експериментальна друкарня вітає всіх з 1 вересня – Днем знань! 🌹
  А Ви знаєте, що у цього захода є велика передісторія, що йде з вікових традицій? Свято Новоліття, що прийшло в кінці ХV століття з Візантії, пов’язують з появою звичаю вшановувати всіх, хто отримує і передає знання. З 1984 року подія почали відзначати на офіційному рівні.
  І хоча в умовах пандемії проведення масових святкових зборів обмежено, давайте сьогодні згадаємо традиції, звичні для школярів і їх батьків:
  1. Офіційна форма одягу – учні приходять до школи в світлих сорочках, піджаках, однотонних спідницях, брюках, сарафанах.
  2. Урочиста лінійка – головна традиція Дня знань. Вчителі та учні вітають один одного з початком нового навчального року, читають вірші, виконують пісні, дарують квіти вчителям.
  3. Перший дзвінок – учень випускного класу садить собі на плече першокласницю з дзвоником у руках, після чого вони йдуть по колу, і дівчинка дзвонить у дзвіночок, запрошуючи всіх на перший урок.
  4. Виховна година – перший урок у навчальному році, на якому вирішують організаційні питання, першокласники знайомляться один з одним, а випускникам розповідають про іспити і майбутньому вступі.
  І кілька цікавих фактів про День знань: 👆
  1. У давні часи 1 вересня відзначалося як свято жнив.
  2. Слово «школа» походить від грецького «сколе», в перекладі – «дозвілля».
  3. Україна і ще 122 країни починають навчальний рік 1 вересня, діти ще 43-х країн йдуть в школу 1 січня, а в 16 державах початок навчального року припадає на березень.
  4. Найдовший урок був зареєстрований в Австралії, і тривав він 54 години. Весь цей час професор начитував свій лекційний матеріал студентам.
  А фахівці Першої експериментальної друкарні завжди на зв’язку і чекають ваші макети, щоб якісно і оперативно перенести їх на папір! 🔥

  01/09/2020

  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня м. Харків

  photo_2020-08-27_14-30-13
 • Осінні книжкові виставки Європи

  Міжнародні книжкові ярмарки в Європі відкриються восени!
  У 2020 році більшість світових книжкових ярмарків перенесли свою роботу на осінь.

  Bokmassan Goteborg (Швеція, Гетеборг), 24-27 вересня 2020. Найбільший шведський книжковий ярмарок традиційно щорічно проводиться в Гетеборзі, і він першим «відстріляється» серед своїх європейських побратимів. Однак для публіки все дійство відбуватиметься в інтернеті.

  Frankfurter Buchmesse (ФРН, Франкфурт-на-Майні), 14-18 жовтня 2020. Книговидавці Європи в першу чергу дивляться на поведінку організаторів головного європейського книжкового ярмарку «Frankfurter Buchmesse», який щорічно проходить в центральних виставкових павільйонах Франкфурта-на-Майні. І, схоже, Франкфурт першим в Євросоюзі ризикне пустити відвідувачів безпосередньо до книжкових стендів. Уряд Німеччини виділив Frankfurter Buchmesse 4 мільйони євро. Книжковий ярмарок планується провести на ярмарковій площі, по всьому місту і при цьому ще й віртуально. З 14 по 16 жовтня 2020 року Frankfurter Buchmesse буде працювати виключно для фахівців книжкового бізнесу, а 17 і 18 жовтня – вхід відкритий для всіх бажаючих.

  Helsinki Book Fair (Фінляндія, Гельсінкі), 22-25 жовтня 2020. У 2019 Гельсінський книжковий ярмарок зібрав рекордну кількість відвідувачів – 90 тисяч осіб. Ярмарок славиться тим, що на ньому представлено літературу на різних мовах, проходить в Гельсінкі в павільйонах виставкового центру Messukeskus.

  Якщо Вам необхідно надрукувати книгу, журнал, каталог, календар на 2021 рік і іншу поліграфічну продукцію – ми завжди на зв’язку!

  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня м. Харків

   

  1
 • Доставка від нашої друкарні

  Доставка готової продукціі👌
  Перша експериментальна друкарня піклується про своїх замовників – доставляючи готову продукцію з комфортом😍 Процес доставки готової продукції побудований дуже злагоджено👍 Що потрібно замовнику: тільки вибрати спосіб доставки – самовивіз або кур’єрська доставка. Всю іншу рутину зробить логістична служба друкарні🚚 Не важливо куди потрібно доставити наклад готової продукції – сусідній будинок поруч з друкарнею, територія України або доставка в Торонто, Мілан. Можемо і робимо !!
  Перша експериментальна друкарня – надає всі можливі варіанти доставки готової продукції! Пишіть, телефонуйте!

  Ми завжди на зв’язку!

  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

   

  28
 • Календарі 2021

  Всім доброго ранку!
  Скоро осінь і саме час, щоб вибрати і надрукувати календарі своєї фірми! У наш час практично всі підприємства мають власні календарі. Важко уявити ділову людину, у якої немає на столі стильного календаря. Так само вони служать відмінним засобом реклами і допомагають діловим людям планувати час. Календарі бувають різні: григоріанський, майя, китайський, новоюліанський, єврейський. А в поліграфії – настільні, настінні, плакатні, квартальні, кишенькові.
  Менеджери Першої Експериментальної Друкарні допоможуть вибрати оптимальний формат календаря!
  Найрізноманітніші дизайни макетів нас дивують і надихають працювати для Вас✌️. Ми з задоволенням чекаємо на нові проекти.
  Краща друкарня країни!

  Ми завжди на зв’язку!

  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

   

  370
 • Наймініатюрніша кругла книга у світі

   

  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55

  26
 • 🔥ТОП 5 порад для здоров’я офісних працівників

  Сьогодні продовжуємо тему здоров’я для офісних працівників.
  🔥ТОП 5 порад для вас:
  1.Повноцвнний сніданок
  Як би ви не поспішали на роботу, навіть не думайте позбавляти себе ранкового прийому їжі! По-перше, він допомагає запустити метаболізм, по-друге, він дає заряд енергії на весь день, по-третє, він рятує від шкідливих перекусів, по-четверте, на сніданок ви можете з’їсти все, що завгодно (навіть улюблені печеньки).
  2.Маленькі слабкості
  У вас є колега, яка славиться своїми кулінарними шедеврами? Якщо вона в черговий раз принесла якусь смакоту, не поспішайте відмовлятися! По-перше, ви можете образити «офісну подружку», по-друге, відчуєте себе обділеним, по-третє, зірветеся на щось шкідливе трохи пізніше. Навчіться їсти все, але контролювати порції. Маленький шматочок торта не зіпсує вашу фігуру.
  3.Командна робота
  Швидше за все, ви не самотні в своєму прагненні підтримувати здоров’я, не відходячи від монітора. А це означає, що ви можете зібрати групу підтримки зі своїх колег, які разом з вами будуть долати всі труднощі на шляху до заповітної мети! Ви можете домовитися не приносити в офіс заборонені продукти, разом записатися в тренажерний зал і ділитися результатами для додаткової мотивації.
  4.Водний баланс
  Коли ви з головою в роботі, то можете забути про потреби організму в рідині і скоро відчуєте голод, млявість і головний біль. Для того, щоб не забувати про воду, заводите будильник або ставте пляшку з водою прямо на робочому місці.
  5.Работа в русі
  Замість того, щоб влаштовувати ділові зустрічі в офісі, пропонуйте своїм партнерам / клієнтам посидіти в затишному кафе за чашкою кави. Активність і свіже повітря протягом усього 20 хвилин здатні поліпшити настрій і знизити рівень стресу. Причому не тільки у вас, а це запорука стабільних плідних відносин! ✌️
  Гарного Вам здоров’я!
  А фахівці Першої експериментальної друкарні завжди на зв’язку і чекають ваші макети, щоб якісно і оперативно перенести їх на папір! 🔥
  +38 (067) 543 56 55
  +38 (099) 543 56 55
  +38 (073) 545 56 55

  25
 • Нова ниткошвейка А3 формата!

  Перша експериментальна друкарня рада Вам розповісти про нове придбання!
  ASTER 160 – ниткошвейна машина !!! Устаткування повністю автоматизовано, досить вставити зошити і на виході маємо готові зшиті блоки. Це дає можливість максимально швидко і якісно зшити блоки Ваших каталогів або книг, до 160 зошитів в хвилину.
  Великою перевагою машини є можливість шити дуже товсті каталоги – до 230 зошитів в блоці !!!
  Максимальний формат блоку 320 * 420 мм, мінімальний 75 * 150 мм. Ще одна перевага – можливість шити накидом до 4-х зошитів. Дуже актуально, якщо блок каталогу або книги на крейдованому папері 80-90 г / м2.
  У Вас є макет каталогу з великою кількістю сторінок? У Вас є книга на термоклей з шитвом блоку? Тоді ми чекаємо Вас
  Перша експериментальна друкарня, г. Харьков.
  Краща друкарня країни!
  http://exp-print.com.ua
  Завжди на зв’язку!
  38 (099) 543 56 55
  38 (067) 543 56 55
  38 (073) 545 56 55

  160
 • З Днем незалежності України!

  Колектив ТОВ «Перша експериментальна друкарня» вітає всіх Вас зі святом — Днем незалежності України!
  В цей святковий день зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, родинного добробуту, душевної рівноваги та впевненості в майбутньому.
  Бажаємо, щоб Ваша важлива праця на благо рідної Батьківщини та українського народу завжди була плідною та натхненою і дарувала Вам лише радість та задоволення. Щедрої долі, сили і наснаги в усіх Ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі починання.
  Нехай невичерпним буде джерело Вашої віри, надії й любові до України!
  Нехай це свято Вам наснаги додає, в майбутнє краще доля стежку прокладе. Слава Україні!
  Ми завжди з Вами на зв’язку.
  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55

  24
 • З Днем Харкова та флага України!

  Сьогодні, 23 серпня, – чудові свята – День нашого рідного міста Харкова і День національного прапора України!
  Від щирого серця вітаємо харків’ян з улюбленим святом міста!
  Харків, між іншим, – найбільше місто поліграфістів, тут друкується велика частина навчальної літератури, газет, журналів для всієї країни.
  Трохи історії.
  Офіційною датою заснування Першої столиці вважають 1654 рік. З грудня 1917 по січень 1918 року та з грудня 1919 по червень 1934 г. Харьков зберігав статус головного міста України.
  Що стосується прапора, то вперше поєднання синього і жовтого в Україні з’явилося на гербі Львова: Данило Галицький подарував місту, заснованому у 1256 році, герб із зображенням жовтого лева на блакитному тлі.
  17 березня 1917 року був оголошено про організацію Центральної Ради, з цього часу на державному рівні з’являються українські синьо-жовті прапори завдяки першому Президенту України Михайлу Грушевському.
  Після здобуття суверенітету офіційно затверджено синьо-жовтий прапор як державний символ України 28 січня 1992 року. У серпні 2004 року Президент підписав Указ про встановлення Дня державного прапора України, який святкується щорічно 23 серпня.
  Ми також приєднуємося до привітань і з радістю бажаємо Україні процвітання, зростання та постійного вдосконалення, жителям нашого міста – благополуччя та натхнення!
  Ну а ми, в свою чергу, готові і далі розвивати поліграфічний сектор Слобожанщини і радувати Вас якісною продукцією! Завжди на зв’язку!
  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55

  23
 • Термоклейове кріплення

  Термоклей або PUR-клей?
  Наші замовники вибирають термоклей!
  У випадках, коли в блоці застосовується щільний папір (вище 130 г / м.кв) та необхідно поліпшити розкриття блоку, застосовується – швейно-клейове з’єднання (нитка + термоклей) або PUR-клей.
  Для порівняння, до достоїнств PUR-клею можна віднести:
  – Надійний – висока сила адгезії. Листи не випадають при інтенсивному використанні, застосовують для скріплення щільних видів паперу, каталогів c різними вставками.
  – Еластичний – дозволяє розкривати виріб на 180 градусів, тому внутрішні поля можна робити менше (порівняно з – нитка + термоклей).
  – Стійкий до високих (+90) та низьким (-40) температур, розчинників, олив (термоклей нестійкий).
  Основні недоліки PUR-клею:
  – Повністю полімерізіруется тільки через добу (термоклей протягом декількох годин);
  – Вартість приблизно в 2 рази вище, ніж термоклей;
  – Випари PUR-клею в процесі склеювання токсичні.
  Перша експериментальна друкарня – надає всі можливі варіанти склеювання блоків: термоклей, PUR-клей, нитка + термоклей! Пишіть, телефонуйте! Завжди на зв’язку!
  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55

  5
 • Конгрев

  Для того, щоб надати рекламної продукції оригінальний і стильний вигляд – використовують конгревное тиснення або тиснення фольгою
  За допомогою конгревного тиснення на поверхні готового виробу створюється певний рельєф. Він може бути опуклим або увігнутим. Для отримання такого ефекту застосовують два кліше, між якими поміщають готовий виріб, в результаті чого виходить гарний рельєф. Це відмінний спосіб створити не тільки красивий, а й приємний на дотик виріб, тому конгрев широко застосовують в рекламній і ділової поліграфії
  Тиснення фольгою по праву входить до числа найпопулярніших, ефектних і доступних способів обробки поліграфічної продукціі.Технологія тиснення фольгою набула великої популярності серед замовників рекламної поліграфії. Важливу роль відіграє психологічний аспект – з найдавніших часів люди асоціювали блиск з чимось дорогим і розкішним, тому каталоги, журнали і книги з таким видом обробки однозначно привернуть увагу потенційних покупців
  Суть технології полягає в створенні зображення на задрукованому матеріалі за допомогою спеціальної поліграфічної фольги. Перенесення малюнка здійснюється шляхом тиску і проводиться на спеціальному обладнанні. В процесі тиснення розігрітий до певної температури штамп тисне на фольгу, розплавляючи клейовий шар, в результаті чого металевий шар переноситься на задрукований матеріал
  Оформивши замовлення в Першій експериментальної друкарні – Ви зможете переконатися в тому, що нашим досвідченим фахівцям під силу перетворити будь-яке рекламне видання в справжній витвір поліграфічного мистецтва. Завдяки сучасним технологіям ми втілимо в життя навіть саму сміливу задумку і зробимо каталог, книгу або листівку максимально оригінальною і унікальною
  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55

  11
 • Як зберегти здоров’я на работі

  Ви проводите в офісі вісім годин на день, сидячи за столом і втупившись у монітор? Думаєте, як в таких умовах зберегти здоров’я? Додайте п’ять простих вправ від доктора Фрідмана у свій розклад:
  1.Зробіть масаж стоп
  Стопи втрачають свою рухливість, якщо довго сидіти в одному положенні. Протягом дня зробіть пару перерв, під час яких покатайте стопами масажну кульку або маленьку пляшку з крижаною водою. Зніміть взуття, злегка наступите на м’яч або пляшку і перекочуйте предмет по зведенню стопи. Це розслабить тканини і поліпшить кровообіг.
  2. Присідайте біля стіни
  Притисніть лопатки і поперек до стіни, присядьте так, щоб зігнути колінні і тазостегнові суглоби під кутом 90 °. Затримайтеся в такому положенні на декілька хвилин. Повторіть вправу 3 рази, щоб запобігти дегенерацію тканин.
  3. Зробіть випади
  М’язи стегон, які згинають і розгинають суглоби, коротшають від постійного сидіння. Потрібно як слід розтягнути передню групу м’язів стегна: квадріцепси і більш дрібні м’язи, що відповідають за рухи в тазостегновому суглобі. Зробіть випад лівою ногою вперед, зігнувши коліно під кутом 90 °. Праве коліно не повинне касатися підлоги. Потім поміняйте опорну ногу. Повторюйте вправу 3-4 рази в день.
  4. Випрямтеся
  Сядьте на край стільця, спираючись на куприк. Руки з боків розгорніть таким чином, щоб відвести плечі назад і прогнути спину. Одночасно розгорніть стопи і розведіть в сторони стегна. Затримайтеся в такому положенні на 10 секунд. Повторіть 10 разів.
  5. Потягніть спину
  Ця вправа відмінно підходить, щоб виправити становище при посадці за столом. Встаньте, покладіть долоні на тазові кістки з боку спини. Так ви захистите поперековий відділ хребта від надмірного розтягування. Повільно відхиліться так, наскільки зможете. Повторіть 10 разів. Виконуйте вправу один або два рази на день.
  Гарного Вам здоров’я! ✌️
  А фахівці Першої експериментальної друкарні завжди на зв’язку і чекають ваші макети, щоб якісно і оперативно перенести їх на папір! 🔥
  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55

  1
 • Оригінальні ідеї

  Журнали, як і будь-яка інша сфера популярної культури, постійно займаються пошуком «своєї» аудиторії, постійно веде з нею розмови. Хороший – або навіть краще вжити визначення «талановитий» – редактор завжди знає, про що з цією аудиторією говорити, більше того, журнал з великої літери завжди говорить не про те, що від нього хочуть почути, а про те, про що читачі ще не знають.
  Як і в будь-якому культурному продукті, у журналу існують базис і надбудова. З журналу мод можна викинути все, крім нових колекцій одягу, адже саме це є його суттю, базисом. Але без того, без чого в принципі можна обійтися, журнал стане нецікавим. Саме це є ідеологічною надбудовою, тим, що створює правильний образ. Журнали занурюють у світ бажань, а сучасне мистецтво зараз стало частиною цього прекрасного світу.
  «Перша експериментальна друкарня» запрошує втілити в життя Ваші оригінальні ідеї. Журнали, каталоги, буклети, книги, плакати, все, що Вам необхідно для розвитку і процвітання. Рекламні плакати представляють вашу компанію. Вони можуть бути бронебійними (пробивати броню людського неуваги) передавачами ваших повідомлень. Можуть захоплювати аудиторію. А можуть і ні. В чому секрет? Він дуже простий. Складіть повідомлення. Менше інформації – краще. І додайте концепцію, візуальне втілення, яке пояснить все.

  Ми завжди на зв’язку!

  38 (099) 543 56 55
  38 (067) 543 56 55
  38 (073) 545 56 55

   

  33-1
 • Історія створення блокнота

  Відомості про час появи першого зошита різняться, але можна сказати, що приблизно з’явився цей винахід у 7 столітті. А ось блокнот вперше знадобився французам – при дворі Людовика XIV.
  Початок виробництва блокнотів відбувся лише у 19 столітті в місті Турі, з гумкою, твердою обкладинкою і округленими кутами, хоча зошити виготовляти почали вже в 18-му. В цей час блокноти не набули масового виробництва, їх купували в основному художники, письменники і журналісти.
  Ім’я людини, яка вперше створила блокнот, невідоме. Аксесуар ж, у якому можна відривати листи після використання, вперше придумав великий Марк Твен (справжнє ім’я Семюель Клеменс). Він став письменником не відразу, спочатку навчався на лоцмана пароплава на річці Міссурі і, за порадою вчителя, завів блокнот, щоб записувати все необхідне. У наступні п’ятдесят років свого життя Твен вів і зберігав близько 50 блокнотів. Письменник нерідко заводив новий блокнот, коли вирушав у якусь подорож. У них описував свої враження, робив начерки місць, малював ілюстрації до книг і записував ідеї. Згодом блокноти Твена розібрали на крилаті цитати і афоризми, так як він мав звичай записувати що прийшло в голову короткими і дотепними реченнями, причому фривольні жарти Твен заносив в задню частину блокнота. Він був не тільки прославленим письменником, а й успішним винахідником. У 1872 році він запатентував скрапбуки, частина сторінок в яких була забезпечена смужками сухого клею, які досить було намочити, щоб щось вклеїти. Крім того, Твен винайшов і перфорований блокнот з відривними листами. До 1901 року заповзятливий Марк Твен продав не менше 57 типів альбомів і блокнотів, що принесло йому $ 50 000. Є думка, що в цілому письменник заробив на патентах в рази більше, ніж на всіх своїх книгах.
  Перша експериментальна друкарня виготовить для вас блокноти в будь-якому оформленні: на пружині, на термоклеї, прошиті нитками, з перфорацією, з закругленими кутами і іншими постдрукарськими операціями найкращої якості.
  Ми завжди на зв’язку!
  38 (099) 543 56 55
  38 (067) 543 56 55
  38 (073) 545 56 55

  2
 • Зі святами Спаса!

  Народні прикмети на Маковея (14 серпня):
  – Якою буде погода на Медовий Спас – такою вона буде і 28 серпня;
  – Після Медового Спаса бджоли перестають носити мед;
  – Прийшов Спас – пішло літо від нас;
  – Якщо дощ на Маковея, пожеж буде мало;
  – На першу ложку освяченого меду потрібно згадати заповітне бажання, і воно здійсниться.
  Другий Спас відзначають 19 серпня і називається він Яблучний Спас, так як на освячення до церкви приносять яблука, а також інші фрукти і мед. Третій, Горіховий Спас, відзначають 29 серпня. Таку назву тому, що за народним календарем в цей день заготовляють горіхи нового врожаю.
  Всім успіху і солодкого життя!
  Перша експериментальна друкарня – друк книг, каталогів, журналів завжди з вигодою для Вас! Пишіть, телефонуйте! Завжди на зв’язку!
  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55

  14/08/20

  1
 • Скільки в Україні читачів?

  В наші дні реальність така, що за останні роки читання книг втратило статус одного з найбільш поширених видів проведення часу, про що свідчить той факт, що сьогодні в транспорті пасажира з книгою вже давно витіснив пасажир зі смартфоном. Але чи дійсно книги – зникаючий вид?
  За підсумками соціологічного опитування, яке провела компанія «Research & Branding Group», серед 1805 українців віком від 18 років, з’ясувалося, що більшість читачів (74%) як і раніше вважає за краще читати друковані книги. Набагато рідше вибирають електронні книги (21%) і аудіокниги (4%).
  З’ясувалося, що всього 43% українців регулярно читають, а 57% – практично не читає книг
  Фахівці запевняють, що на захоплення до читання українців впливає вік, рівень освіти і пол. З’ясувалося, що жінки значно частіше читають, ніж чоловіки (47% проти 38%). Причому, найактивнішими читачами виявилися молоді українці віком від 18 до 30 років, їх 51%, а читацька аудиторія передпенсійного віку – 39%.
  У регіональній статистиці більш високий рівень демонструють жителі Сходу і Центру України (49% і 46%), в той час як в південних областях читачів книг менше (34%)
  На сьогоднішній день найбільш популярними літературними жанрами серед читачів України є детективи (41%), історичні твори (36%) і любовні романи (27%)
  За підсумками опитування, хочеться відзначити: не важливо скільки вам років, де ви проживаєте і яка у вас освіта – читайте більше, читайте активніше, тому що знання – це сила!
  А «Перша Експериментальна друкарня» виготовить для Вас книги та іншу поліграфічну продукцію найкращої якості.
  Телефонуйте нам для консультацій☎️

  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня м. Харків

  ххх2
 • Про безпеку нашого виробництва:)

  З моменту утворення Першої експериментальної друкарні, нашою метою є максимально ефективне рішення завдань наших замовників.
  Ми пропонуємо якість друку високого рівня і реальні терміни виготовлення продукції. Зателефонувавши нам, Ви отримуєте професійну консультацію менеджера, вартість Вашого замовлення індивідуально прораховується.
  Для нас дуже важливо, щоб у Вас залишилися тільки приємні враження від роботи з нами, і Ви захотіли до нас повернутися.
  Тому в цей непростий для всіх нас час, ми дуже серйозно ставимося до нашої і Вашої безпеки. Ми розробили заходи і процедури протидії інфекції, скоригували організацію праці з метою зниження особистих контактів між працівниками, проводимо регулярну дезінфекцію виробничих приміщень. Всі наші співробітники забезпечені належними засобами захисту та гігієни.
  Наші клієнти нам довіряють!
  Гарного нам усім здоров’я і плідної безпечного співробітництва! ✌️
  Ми завжди на зв’язку!

  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня м. Харків

  ххх1
 • Трохи історії про книги

  Новий тиждень і нова історична інформація з області поліграфії від «Першої експериментальної друкарні»
  «Єдині і найглибші секрети медичного мистецтва» – це назва запакованої книги обсягом в 100 сторінок, яка була знайдена серед речей прославленого голландського доктора Германа Бурхаве після його смерті в 1738 році. Книга була продана з аукціону за 10 тисяч доларів золотом. Після того як пакунок було розкрито, виявилося, що сторінки книги були чистими. Тільки на титульному аркуші був напис: «Тримай голову в холоді, ноги в теплі, і ти зробиш бідняком кращого лікаря».
  У публічних бібліотеках середньовічної Європи книги приковували до полиць ланцюгами. Такі ланцюги були досить довгі для того, щоб зняти книгу з полиці і прочитати, але не давали винести книгу за межі бібліотеки. Ця практика була поширена аж до 18 століття, що було обумовлено великою цінністю кожного примірника книги.
  Серед найбільш популярних книг в світі, перше місце, безперечно, належить Біблії. Її загальний тираж – шість мільярдів примірників. На другому місці – цитатник Мао Цзедуна, а третє місце дісталося «Володарю кілець».
  А ми пропонуємо Вам ознайомитися з нашим сайтом і замовити у нас друк яскравих дитячих книжечок, навчальну літературу, барвисті і корисні каталоги і багато іншої рекламної продукції.

  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня м. Харків

  ххх
 • Музеї книг

  Книга – особливий пам’ятник історії і культури, тому не випадково вона є одним з найдавніших об’єктів збирання. Розповімо про деякі з відомих музеїв друкарства.
  Найстаршим музеєм книги і книжкової справи є Німецький музей книги і писемності (Лейпциг), відкритий в 1885 р. В його фондах міститься понад 500 тис. експонатів, в т. ч. рукописи, інкунабули, рідкісні видання XVI-ХХ ст., колекції паперу , шрифтів, друкарські машини.
  «Храм книги» в Єрусалимі, побудований у вигляді білого купола, який символізує синів світла, а чорна базальтова стіна символізує синів темряви. У «Храмі книги» зберігаються так звані Кумранські сувої Мертвого моря – найдавніші в світі рукописи Біблії.
  Бакинський музей мініатюрної книги – приватний музей, з 2014 по 2016 роки музей був внесений до Книги рекордів Гіннесса як найбільше зібрання мініатюрних книг світу.
  Музей мініатюрної книги імені В.А. Разумова в Горлівці. У музеї зберігається понад 10 000 мініатюрних і мікрокниг. Максимальний розмір книг в колекції близько 10 см. Мінімальні екземпляри за розміром можна порівняти з маковим зерном.
  Бережанський музей книги в Тернопільській області. У ньому зберігаються унікальні видання: 17 стародруків XVII-XIX ст., Перше видання «Кобзаря» Тараса Шевченка та ін.
  Музей мистецтва давньої української книги у Львові. Містить видання Фіоля, Скорини, Івана Федорова та інших першодрукарів, а також поліграфічні верстати першої половини XVII століття.
  Музей книги і друкарства України в Києві в будівлі колишньої лаврської друкарні, якій понад 300 років. Тут зібрані скарби книжкової культури українців – 100 рідкісних стародруків Івана Федорова, перше видання “Енеїди” Котляревського.
  Як бачимо, в нашій країні є досить цікаві локації для книгоманів.
  А поки ви відпочиваєте, ми продовжуємо друкувати для вас самі яскраві, барвисті книги, журнали, каталоги та іншу поліграфічну продукцію.
  Завжди на зв’язку!

  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня м. Харків

   

  1
 • Виставка книг в Одесі 2020

  XXIV міжнародний книжковий фестиваль «Зелена хвиля» у 2020 році проводиться в офлайн і в онлайн форматах.
  Напрямки фестивалю: книговидання та книгорозповсюдження, популяризація читання, міжнародні культурні зв’язки, мистецтво ілюстрації, література, освіта.
  Офлайн-фестиваль пройшов у ці дні в Одесі з 6 по 9 серпня 2020 року.
  Фестиваль включає в себе книжковий ярмарок, програму заходів на «Книжковій сцені», програму для дітей і підлітків Корнейчуковского фестивалю дитячої літератури і програму Всеукраїнського форуму «Українська книга Одеської області».
  Локації:
  – Фестивальний центр в парку ім. Т. Г. Шевченка ( «Книжкова алея», «Книжкова сцена», «Територія творчості»)
  – Одеська національна наукова бібліотека
  – Міський простір 4Сity
  Вхід на всі заходи фестивалю вільний.
  У книжковому ярмарку фестивалю брало участь близько 70 видавництв і книготорговельних підприємств, що представляють художню, навчальну, наукову, науково-популярну, спеціальну, дитячу літературу; розвиваючу продукцію; електронні видання, періодичні видання; друковану графіку.
  У програмі заходів на «Книжковій сцені» – презентації видавничих проектів учасників фестивалю, зустрічі з авторами, читання, поетичний марафон, освітні програми, презентації книг-лауреатів конкурсів «Мистецтво книги» і «Одеса на книжкових сторінках».
  Корнейчуковскій фестиваль дитячої літератури був представлений програмою презентацій дитячих книг, майстер-класами письменників і художників-ілюстраторів, театральними та музичними програмами.
  Багато наших замовники представили свою продукцію, вироблену Першою експериментальною друкарнею, на Зеленій хвилі 2020.
  Наші клієнти нам довіряють!
  Перша експериментальна друкарня завжди на зв’язку!

  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня м. Харків

  зх
 • Чем заняться с ребенком на выходных

  5 ідей чим зайнятися з дитиною на вихідних!
  1. Влаштуйте пікнік у парку – що може бути краще, ніж провести час на повітрі.
  2. Освойте старі добрі ігри – навчіть дитину стрибати через гумку, намалюйте класики або равлика і т.д.
  3. Вивчіть знаки дорожнього руху. Відправляйтеся на прогулянку, одночасно розповідайте дитині про основні знаки дорожнього руху. Нехай це буде не нудна лекція, а весела вікторина, де за правильні відповіді належить заохочення. Такі походи сприймаються дітьми з захопленням.
  4. Влаштуйте фотосесію або відеозйомку для дитини – фотосесія, наприклад, в парку, на ігровому майданчику. Для того, щоб дитина не втомився, дозвольте їй змінювати вбрання, кривлятися, приймати самі різні пози. Можна подарувати малюкові дитячий фотоапарат.
  5. Відвідайте бібліотеку, книжковий магазин або виставку. Познайомити дитину з книгою – це обов’язок кожного з батьків. Книга для дитини – це квиток в чарівний світ пригод.
  Перша експериментальна друкарня – друк книг, каталогів, журналів завжди з вигодою для Вас! Пишіть, телефонуйте! Завжди на зв’язку!

  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня м. Харків

  л3
 • Про листівки

  Сьогодні вітальна листівка являє собою милу дрібничку, яку можна придбати за невеликі гроші і зробити приємним доповненням до подарунку🎁
  Але так було не завжди – на витоках своєї появи, листівка була дорогим витвором, який виконували вручну на замовлення. Таку розкіш дозволити собі міг не кожен.
  До ХХ століття зовнішній вигляд листівок істотно відрізнявся від того, який ми звикли бачити в магазинах. Це були цілі твори мистецтва, написані маслом, аквареллю🎨🖼 Виготовлення таких листівок займало досить багато часу, тому важливо було заздалегідь знайти майстра, щоб замовлення було виконано в срок🕐
  Першим, хто придумав тиражувати листівки для продажу, вважається Генрі Коул. У 1840 році він замовив художнику 40 літографій із зображенням своєї сім’ї і підписом “Щасливого Різдва!”. Родичам Генрі Коула так сподобалися листівки, що він вирішив замовити ще 1000 таких презентів для продажу. Довгий час листівки презентували з рук в руки. Надсилати поштою листи з відкритим текстом вважалося не етичним жестом.
  У ХХ столітті з появою перших офсетних машин виготовлення листівок стало більш оперативним процесом, а ціни на листівки стали доступнішими. Листівки друкували напередодні головних свят: Різдва, Великодня, а пізніше Нового року. Такі листівки називалися “поздравішки”. Надалі з’явилося безліч жанрів поштових листівок, присвячених різним святам, листівки особистого характеру, наприклад для батька, мами, для коханих❤️
  Сьогодні зображення на листівках придбали таке розмаїття, що замовники віддають перевагу дизайну в стилі «мінімалізм» в поєднанні з різноманітністю постдрукарського технік, таких, як висікання, тиснення, конгрев і інші.
  Перша експериментальна друкарня втілить в реальність ідею будь-якої складності, а головне у необхідний термін.
  Наші менеджери завжди на зв’язку☎️
  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня м. Харків

  л2
 • Корисні поради

  Сьогодні поговоримо на тему, що безпосередньо не відноситься до поліграфії, але дуже корисну при регулярному застосуванні.😉
  Інформація буде корисною для людей, які проводять щодня годинами в обіймах з монітором: менеджерам, дизайнерам, техредакторам, препресс інженерам і всім, хто не уявляє своє життя без соцмереж. 👀
  Ми радимо періодично давати відпочинок нашим очам. А ще краще робити невелику зарядку:
  · Відверніться від монітора, закрийте очі і швидко, не розтуляючи повік, примружтеся 10 разів.
  · Широко відкриваючи очі, інтенсивно моргніть 10 разів, як можна швидше.
  · Закривши очі, малюйте вісімки, спочатку горизонтальні (5-6 разів), потім вертикальні (5-6 разів).
  · Помасуйте скроні біля кутиків очей круговими рухами кінчиками пальців (1-2 хвилини).
  · Зафіксуйте погляд на самому віддаленому предметі в межах видимості (краще дивитися у вікно якнайдалі), потім повільно переведіть погляд на кінчик носа. Повторюйте цю вправу 10-15 разів тричі на день, поки працюєте з монітором комп’ютера.
  Всі ми чули, що монітори псують зір. Насправді в більшості випадків, зір псується від того, що сидячи за монітором, ми моргаємо набагато рідше, за рахунок чого починає пересихати рогівка і відповідно погіршується зір. Найчастіше моргайте! Гарного вам зору!
  А Перша експериментальна друкарня чекає з нетерпінням Ваші макети, щоб якісно і оперативно перенести їх на папір.
  Завжди на зв’язку!
  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня м. Харків

  л
 • Глянець в інтер’єрі

  Літо – час відпусток і дитячих канікул. Розвивайтеся разом з дітьми. Залишився лише місяць для задоволення)))
  Всі ми прекрасно знаємо, що життя друкованої преси коротке: ще вчора «свіжа», сьогодні вона вже мало кому цікава – а то і «пощипати» по листочку на рецепти і інші корисні замітки. А що в результаті? Глянцеві стопки захаращують будинок, а викинути часом так шкода. І правильно: якщо журнали в хорошому стані, ними можна поділитися або обмінятися з друзями. А екземпляри гірше можна сміливо пустити на дитячу та сімейну творчість: недорого – зате як красиво!
  Цікаві тематичні заготовки, вирізані з барвистих сторінок непотрібної преси, можна перетворити в яскраві колажі, картини, панно, декор для різних коробочок для дитячої кімнати. Вони пожвавлять інтер’єр і зроблять простір «особистим», що відображає інтереси і захоплення дитини.
  Між іншим, глянець – це не просто малобюджетне рішення декору інтер’єру, але і шанований в дизайнерських колах матеріал. Так народжується ексклюзивні рами для дзеркал і дачні табурети, або зовсім вже неймовірний «журнальний» в буквальному сенсі столик. Хто знає, може, потренувавшись з дітьми над різними виробами з глянцю, ви зважитеся змайструвати щось подібне для заміського будинку або квартири? Фантазуйте, пробуйте – як мінімум, весело проведете час і допоможете дітям розвивати художні здібності.
  Телефонуйте і пишіть нашим менеджерам, Вам завжди допоможуть розібратися у всіх виникаючих питаннях при підготовці макета для друку.

  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня м. Харків

  а1
 • Як себе розважити влітку

  Доброго ранку! Кажуть, що понеділок – день важкий, а ми розвіємо цю думку і допоможемо Вам розслабитися. Чудового настрою і добрих думок на кожен день !!!
  Глянцеві журнали, які допомагають багатьом втомленим людям розслабити навантажений мозок, давно з барвистих рекламних каталогів перетворилися в найцікавіші і захоплюючі видання. Навіть самі в’їдливі критики раз у раз тягнуться до блискучих сторінок, розкиданих тут і там в салонах краси, спортивних клубах, кафе та залах очікування, щоб знайти щось досі невідоме.

  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55
  http://exp-print.com.ua

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня, Харків

  3с
 • Цікаві пантони

  Цікаві кольору від Пантона
  1 867 кольорів, створених шляхом об’єднання 13 базових пігментів.
  Всі ці кольори можна знайти на веб-сайті Pantone або в їх друкованій книзі. Це справжній рай для дизайнерів. Обраний відтінок буде збігатися з реальним на всі 100%.
  Цікаво, що Pantone відкритий до ідей і пропозицій. Деякі компанії захотіли створити ВЛАСНИЙ колір. І їм пішли назустріч. Тепер у них є власний колір бренду, який мають право використовувати тільки вони.
  ⠀ Ось парочка прикладів:
  ⠀ Пам’ятайте колір Tiffany & Co? Він міцно асоціюється саме з цією маркою. Колір має номер PMS +1837 (рік заснування бренду), створений саме Pantone і є приватним рекомендованим кольором.
  ⠀ Відомий жовтий з мультфільму Minions. У 2015 році Pantone отримав замовлення від Universal Pictures. Колір для своїх персонажів, який би випромінював «надію, радість і оптимізм». Цей відтінок можуть використовувати всі (на відміну від Tiffany Blue). Він знаходиться в розділі «мода, будинок і інтер’єр» під назвою «Міньйон».
  ⠀ Кольори міцно асоціюються з брендом і викликають у нас ті емоції, з якими вони замислювалися. Тепер ідея про вибір кольору бренду знаходить ще більший сенс, чи не так?
  Замовляйте яскравий друк книг, каталогів, журналів у нас в друкарні і отримайте найвищий результат! Завжди на зв’язку!
  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня, Харків

  1
 • Drupa

  Drupa – потужний драйвер зростання і розвитку світової поліграфічної промисловості. Провідна у світі виставка поліграфічних технологій пропонує оптимальні можливості мережевої взаємодії і потенціал для укладення вигідних контрактів. Це – ідеальний майданчик для презентації інновацій, розробки нових бізнес-моделей, а також налагодження нових партнерських відносин. Наступна виставка запланована на 20-28 квітня 2021 року в Дюссельдорфі (Німеччина). Перша експериментальна друкарня завжди в тренді нових технологій. Замовляйте друк книг, каталогів, журналів у нас в друкарні і отримаєте кращий результат! Пишіть, телефонуйте! Завжди на зв’язку!
  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня, Харків

  2с
 • Про гроші

  Як Ви думаєте, який вид поліграфічної продукції є найпоширенішим в світі? Ні, це не листівки і не газети🗞 Найпопулярніший вид – паперові гроші💸
  Для друку банкнот не підходить звичайний папір. Кожна купюра за своє життя постійно стирається, мнеться, і піддається масі різних впливів. Тому папір для грошей повинен бути неймовірно стійкий і міцний.
  При виготовленні такого паперу, застосовують натуральні бавовняні волокна, а перед тим, як приступити до друку, цей папір проходить цілий ряд тестів. На фальцювальних машинах папір для грошей безліч разів перегинають. Наприклад, звичний для нас офісний папір, втрачає свої властивості і починає рватися вже через кілька фальців. А ось папір для банкнот може витримати тисячі згинів.
  Наступне випробування, яке стоїть перед папером для грошей – стійкість до розривів. Цей показник перевіряють за допомогою динамометра, який показує скільки метрів власної ваги витримує папір, поки не порветься. Папір для банкнот тримає до декількох кілометрів власної ваги.
  Гроші друкують за допомогою 4-х різних способів друку. Звичайний малюнок наноситься офсетним способом, металографія відповідає за нанесення поглиблення на купюрах. Орловський друк дозволяє стикувати найтонші лінії різних кольорів без розривів і накладень. Ніяким іншим методом досягти такої точності неможливо. За допомогою «високого» друку наносяться опуклі на дотик серійні номери. Водяні знаки на купюрах не є якимось особливим видом друку, а створюються при виготовленні самого паперу для банкнот💶
  До фарб для друку грошей пред’являють особливі вимоги🎨 Крім стійкості до стирання і вигорання, вони повинні світитися під певним спектром в детекторах, що визначають справжність купюр. Такі фарби виготовляються в окремому цеху Банкнотно-монетного двору за швейцарськими технологіями.
  Друк грошей – цілком і повністю знаходиться у підпорядкуванні держави 🇺🇦Но якщо Вам потрібно надрукувати будь-яку іншу поліграфічну продукцію – звертайтеся в Першу експериментальну друкарню!
  Наші менеджери завжди на зв’язку☎️
  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня, Харків

  1с
 • Полиграфія влітку!

  Що приходить першим в голову, коли ми чуємо про літо? Сонце, море, пляж, відпустка … Для багатьох компаній, літо вважається несезоном, і загрожує спадом продажів або виробництва. А може це просто стереотип? Чи варто скорочувати бюджет на рекламу або можна з її допомогою відірватися від конкурентів?
  Ми впевнені, що рекламі влітку бути! 💥 Для сезонного бізнесу – це період активного просування, а для несезонних товарів і послуг – кращий період стратегічного планування і PR-заходів. Рекламна поліграфія відрізняється високою інформативністю і легкістю подачі інформації. Хочете продавати більше товарів, залучити нових клієнтів, зробити свою компанію впізнаваною? Тоді замовляйте в Першій експериментальної друкарні друк каталогів, брошур, буклетів, листівок!
  І успіх Вам забезпечений! Чекаємо з нетерпінням! Ми завжди на зв’язку!

  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня, Харків

  photo_2020-07-28_22-20-03
 • Інтернет та поліграфія

  Час мчить з величезною швидкістю, сьогодні вже останній понеділок липня. Нехай він буде наповнений приємними подіями. Життя поліграфії не стоїть на місці. Інтернет і поліграфія – все це засоби поширення інформації. Між ними існує певний зв’язок, що надає великий вплив на друковані засоби масової інформації (ЗМІ). Передача інформації (видань) по проводах здійснюється вже давно. Існувала система «Газета2» для передачі щоденних газет по телеграфу. У 1964 році наклад газети «Правда» в Ленінграді (Санкт Петербурзі) вперше був видрукуваний з фотоформ, прийнятих каналами зв’язку з Москви. У 1971 році діяло вже 12 пунктів прийому газетних смуг по фототелеграфу. Пізніше їх стало декілька десятків. При фототелеграфному методі відбиток газетної смуги містився в передавальний апарат, встановлений у видавництві, і передавався по каналах зв’язку електричними імпульсами до пунктів прийому, де на приймальних апаратах записували фотокопії газетної смуги на плівку і отримували таким чином фотоформу як для одно, так і для багатобарвного друку . Цю систему використовували центральні газети.
  На початку 2000-х років проводили експерименти по передачі смуг газети «Красная звезда» через супутникові лінії зв’язку для друку її в досить віддалених від Москви районах. Під час цих експериментів газета виходила там навіть раніше, ніж в Москві.
  Був час, коли файли з макетами привозили в друкарню на дискетах, дисках і флешках, хоча флешки використовуються і зараз. З розвитком інтернету з’явилися абсолютно нові форми організації виробництва друкованих видань: розміщення замовлення, затвердження кольоропроби, оформлення і доставка накладу, узгодження поточних питань – все це і багато іншого здійснюється в режимі онлайн. Дані процеси дозволили подолати географічні бар’єри, через які раніше видавничий бізнес був в основному прив’язаний до конкретної друкарні, з’явилася можливість співпрацювати з багатьма містами і навіть країнами. “Перша експериментальна друкарня” йде в ногу з часом. Замовте друк каталогів, книг, журналів, плакатів, календарів в нашій друкарні і переконайтеся в цьому самі.

  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня, Харків

  photo_2020-07-28_21-32-54
 • Термоклей+нитка

  Всім привіт! П’ятниця – потрібно підвести підсумки робочого тижня, спланувати роботу на початок наступного). Дуже здорово поєднати вечір п’ятниці з наближенням вихідними і відправитися в міні-подорож. Нові враження, емоції, знайомства подарують Вам довгий і позитивний заряд енергії. А ми можемо виготовити книги, каталоги зі скрапленим термоклей + нитка за ціною термоклею (КБС) з 27.07.2020 по 31.07.2020 у нас в друкарні – вигідно для Вас, якісно і з доставкою в будь-яке місто України. Пишіть, телефонуйте! Завжди на зв’язку!

  +38 (067) 543 56 55
  +38 (099) 543 56 55
  +38 (073) 545 56 55

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня, Харків

  27072020-1
 • Буккросинг

  У кожного з нас вдома на полицях безліч корисних і цікавих книг📚. Прочитавши їх одного разу, найімовірніше ми ніколи вже до них не повернемося. Але ж книга покликана до того, щоб дарувати знання. Усвідомлюючи це, люди прийшли до ідеї «буккросингу». Ця ідея прийшла фахівця з інтернет-технологіями Рону Хорнбекера. У березні 2001 року в якості експерименту в холі готелю він залишив кілька десятків книг з пояснювальними записками. І вже через кілька місяців кількість активних книголюбів зросла до трьох сотен🔝. В наші дні книговорот охопив практично всі країни світу🌏. Приємно, що Україна не стала винятком. На практиці це виглядає так: люди залишають прочитані книги в багатолюдних місцях (кафе, парках, супермаркетах, театрі, в медичних установах), а інші їх забирають, читають і передають далі, і так по колу. Кінцева мета буккросерів глобальна – перетворити світ у величезну бібліотеку, так чому б не дати книгам подорожувати і приносити користь? Погодьтеся, ніщо не замінить знайомий шурхіт сторінок, запах друкарської фарби, незвичайні відчуття, коли читаєш різні історії. «Жива книга» не зрівняється з електронної.

  «Перша експериментальна друкарня» покликана «оживити» Вашу книгу. Телефонуйте нам для консультацій☎️

  +38 (067) 543 56 55
  +38 (099) 543 56 55
  +38 (073) 545 56 55

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня, Харків

  22
 • ТОП – 5 🔥 популярних кольорів в поліграфії

  А ви знаєте, що правильно підібрані коліьорові рішення привертають більше уваги, ніж більш нудний варіант навіть з самої незвичайної інформацією?

  І сьогодні у нас ТОП – 5 🔥 популярних кольорів в поліграфії:

  1. Червоний колір стимулює до більшої рішучості і краще підходить для агітації і рекламних акцій.
  2. Синій допоможе зосередиться в тексті на головному, його основний плюс – виділення важливої інформації в будь-якому вигляді поліграфічної продукції.
  3. Жовтий – сонячний, «доброзичливий» колір, який закликає до контактів. Його добре використовувати в рекламі товарів для дітей і туризму.
  4. Зелений підходить для пропаганди здорового способу життя, медичних послуг, реклами аптек. Але бажано його розбавляти більш активними кольорами, так як самостійно він не дуже ефективний.
  5. Рожевий – більш м’який варіант червоного. Здатний впливати на чутливість і відмінно використовується в рекламі салонів краси, продажах косметики і парфумерії.

  Крім цього, не рекомендується використовувати самостійно чорний або білий кольори. Їх краще доповнювати більш активними кольорами.

  Вибираючи кольори для свого макета, скористайтеся нашими порадами і зупиніться на 2-3 основних, так як надмірне використання різних кольорів може негативно позначитися на сприйнятті поліграфічної продукції.

  І наостанок, кілька рекомендацій від фахівців по поєднанню кольорів:

  1. Сірий і бордовий – відмінне класичне рішення, якщо Ви хочете зробити акцент на консерватизм і солідність.
  2. Чорний з червоним, золотом або сріблом асоціюється зазвичай з розкішшю.
  3. Такі яскраві кольори, як помаранчевий, жовтий, салатовий – відмінне рішення для дитячої продукції.
  4. Відтінки червоного або синього добре рекламують преміум послуги, наприклад, ювелірні.

  Надихайтеся, створюйте! 💥 А Перша експериментальна друкарня чекає з нетерпінням Ваші макети, щоб якісно і оперативно перенести їх на папір.

  +38 (067) 543 56 55

  +38 (099) 543 56 55

  +38 (073) 545 56 55

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня, м. Харків

  21
 • Суперкнига

  Найбільшою в світі книжкою, що увійшла до Книги рекордів Гіннесса, вважалася «Суперкнига» розміром 2,74 на 3,07 метра, вагою 252,6 кг, що налічує 300 сторінок, яка була видана в Денвері (штат Колорадо в США) в 1976 році .

  Але в Росії була виготовлена ​​книга, а ми її називаємо буклет, так як в ній невелику кількість сторінок, що перевершила своїми параметрами попередницю-рекордсменку.

  Це «Найбільша книга для малят» видавництва «Ін». У ній всього 4 сторінки і 12 віршів, зате вони висотою 6 метрів, шириною 3 метри і вагою 492 кілограми. Виготовляли цей величезний буклет на відкритому повітрі. Був зроблений унікальний стапель з дерева, і за спеціальною технологією книгу склеювали.

  Доставляли його на ХVII Московську міжнародну книжкову виставку, що проходила у вересні 2004 року, на панелевозі – на тій самій машині, на якій возять панелі для будівництва будинків. 15 осіб знадобилося, щоб завантажити буклет на платформу.

  Дуже хочеться, щоб і в нашій країні, в Україні, з’являлися шедеври, якими могли б дивувати всіх любителів поліграфії і перевершувати попередників. І щоб наша друкарня приймала в цьому безпосередню участь.

  Шановні клієнти, читайте, пізнавайте, удосконалюйтеся, любите книгу. А вона – мудра – вам відповість тим же!

  Замовте за вигідною ціною друк журналів, каталогів, книг, буклетів, брошур, яскравих плакатів, барвистих календарів і блокнотів у менеджерів нашої друкарні.

  20
 • Про корінець

  На зарі книгодрукування вибір книжкової палітурки залишався за власником книги. Людині видавали пачку віддрукованих листів, з якими він йшов до улюбленого палітурника і замовляв матеріал палітурки виходячи зі своїх естетичних або фінансових міркувань.
  Сучасному читачеві важко повірити, що спочатку корінець вважався тильною стороною, тому всі книги ставилися корінцем до стіни, а сторінками в кімнату. Тільки в XVI столітті на корінцях стали тиснити назву і ім’я автора. Текст розміщувався горизонтально, а тонкі книги взагалі не підписували.
  Книги постійно дешевшали в виробництві, тому їх стало багато. Так багато, що без підписаного корінця було вже важко знайти потрібну книгу. Так багато, що палітурку стали виконувати самі друкарні. Так багато, що підписувати корінці стали навіть у тонких книжок.
  У цей момент зародилося поділ: по одній традиції корінець підписувався зверху вниз, по інший – навпаки.
  Традиція розміщувати напис на корінці зверху вниз старіша, вона йде корінням в ті часи, коли книг було мало. Міркування було таке: якщо книга лежить на столі (або в невеликій стопці), читачеві має бути зручно прочитати назву.
  Традиція підписувати корінець від низу до верху новіша, вона спирається на міркування про зручність власника книжкової полиці. Читати знизу вгору зручніше, тому що цей напрямок більше відповідає європейській традиції письма зліва направо, що особливо помітно при наявності декількох рядків тексту на корінці (природно бажання читати рядки зліва направо).
  Так вийшло, що в Західній Європі і в Америці стали дотримуватися більш давньої традиції, а в Східній Європі – більш сучасною.
  Згідно ДСТУ ГОСТ 7.84: 2008. Видання обкладинки та палітуркі відомості на корінці друкують в послідовності зверху вниз. Для видань, товщина блоку яких перевищує 40 мм, можливе використання поперечного розташування наведених відомостей.
  Перша експериментальна друкарня виготовить для Вас книги в найкоротші терміни найкращої якості! Телефонуйте нам:
  +38 (067) 543 56 55
  +38 (099) 543 56 55
  +38 (073) 545 56 55

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня Харків

  книги-песочница-305346
 • Лавки-книги

  50 лавок у вигляді розкритих книг з барвистими ілюстраціями розміщені по всьому Лондону – так ентузіасти з Національного фонду грамотності вирішили нести читання в маси. Всі лавки, представлені в проекті, ілюструють твори, які так чи інакше пов’язані з Лондоном: місцем або дією, героями або походженням автора. В Одесі в 2018 в парку Шевченка з’явилися лавки в такому ж стилі на національну тематику – на лавках зображені уривки з поем Т.Г Шевченка. Обов’язково відвідайте цей парк будучи в Одесі – дуже цікаво і незвично. А ми можемо виготовити книги у нас в друкарні – вигідно для Вас, якісно і з безкоштовною доставкою в будь-яке місто України з 20.07.2020 по 24.07.2020. Пишіть, телефонуйте! Завжди на зв’язку!
  +38 (067) 543 56 55
  +38 (099) 543 56 55
  +38 (073) 545 56 55

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня Харків

  222
 • Друк блокнотів

  Друк блокнотів в корпоративному стилі – дуже актуальна і затребувана послуга на ринку поліграфічних послуг.
  Такі канцелярські товари прекрасно підійдуть в якості подарунка для ділових партнерів або як роздатковий матеріал на виставках, конференціях, презентаціях🗒Фірмові блокноти, прикрашені логотипом вашої компанії, стануть незамінним аксесуаром на робочому столі ваших партнерів і будуть довго нагадувати про вашу фірму, продукцію, послуги в цілому✅
  Перша експериментальна друкарня спеціалізується на друці корпоративних і сувенірних блокнотів на пружині і м’якій палітурці. Наше обладнання дозволяє виготовляти для Вас блокноти не тільки зі стандартною товщиною блоку – 50 аркушів, а також і за індивідуальним замовленням кліента.Вибір формату також необмежений. Для блоків ми використовуємо високоякісний офсетний папір, а для виготовлення обкладинок наші фахівці підберуть відповідний саме Вам матеріал📝
  Вибирайте виходячи їх Ваших потреб і переваг, а менеджери «Першої експериментальної друкарні» допоможуть розрахувати вартість і терміни виготовлення Вашого замовлення🕐
  Щоб отримати консультацію, просто зв’яжіться з менеджерами по телефону☎️

  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня

 • Календарі 2021

  Сьогодні хочемо нагадати старе прислів’я: “Готуй санчата влітку …” і запропонувати вам почати роботу з виготовлення календарів на 2021 рік🔥.
  Якісно виконані настінні календарі прикрасять ваш офіс і будинок, їх можна подарувати партнерам по бізнесу і замовникам! Вони можуть бути виконані як плакати або постери, або мати перекидні листи, скріплені пружиною.
  Квартальні календарі – незамінні помічники для бухгалтерів, економістів і всіх ділових людей. Настільні календарі – “будиночки” повинні бути завжди під рукою! 👆 Вони також можуть мати перекидні листи. Компактні і зручні кишенькові календарики можуть виконувати роль візиток, карток на знижку або пільгові послуги, абонементів до спортзалів або салони краси та багато інших функцій.
  Звертайтеся до фахівців Першої експериментальної друкарні і вони підкажуть який календар буде для вас ідеальним! 👍
  Завжди на зв’язку!
  +38 (067) 543 56 55
  +38 (099) 543 56 55
  +38 (073) 545 56 55

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня, м. Харків

  555
 • Найнезвичайніші книжки

  Пізнавально:
  Найважчою надрукованій книгою вважається географічний атлас, який зберігається в британському музеї в Лондоні. Вага його становить 320 кілограмів, а висота більше одного метра.
  На початку січня 2005 року Aviall Services Inc. випустили каталог обсягом 2656 сторінок, вагою 3,4 кг і товщиною 7,1 см. Це найбільший надрукований каталог.
  Велика частка друкованої продукції – реклама. До речі на рекламу щороку в світі витрачається 500 мільярдів американських доларів.
  Дослідження міжнародної компанії TNS Research Global довели, що друкована реклама в порівнянні з рекламою електронної користується великим попитом, легше запам’ятовується, характеризується як офіційна, довірча і безпечна. Замовте у нас у друкарні друк каталогів, брошур, буклетів, листівок та інших поліграфічних виробів, отримаєте знижку. Це гарантовано виправдає витрачені гроші позитивним ставленням клієнтів.
  +38 (067) 543 56 55
  +38 (099) 543 56 55
  +38 (073) 545 56 55

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня м. Харків

  ліс
 • Львівський межнародний BookForum 2020

  Цього року 27-й Форум видавців у Львові відбудеться у вересні – вперше в онлайн-форматі!

  Нова реальність диктує нові правила. 16-20 вересня Львівський міжнародний BookForum традиційно стане глобальним майданчиком для обговорення суспільно важливих тем, однак вперше в онлайн-форматі.
  Як пандемія змінює наше життя і звички, як світ переосмислює цінності, перед якими викликами ми стоїмо і як з ними впоратися, як гравцям культури виходити з кризи – про це дискутуватимуть на 27 книжковому фестивалі BookForum.
  Новий формат дозволить відвідати фестиваль тим, кому раніше не вдавалося приїхати до Львова, тому у всіх цінителів літератури буде можливість почути улюблених письменників в будь-якому куточку світу.
  Серед цьогорічних учасників – автори з України, 20 іноземних гостей з 15 країн, 4-х континентів, лауреати та номінанти різних премій. Одним з головних подій стане трансляція Ночі поезії і музики нон-стоп за участю українських поетів і музикантів з усього світу.
  Ну а поки готується онлайн-майданчик, ми продовжуємо друкувати для Вас книги, журнали, календарі на 2021 рік і іншу корисну продукцію. Завжди на зв’язку!
  +38 (067) 543 56 55
  +38 (099) 543 56 55
  +38 (073) 545 56 55

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня м. Харків

  27
 • Про планування

  Планувати потрібно ?! Відповідь – так! Заплановані – відпочинок (вихідні) або справа, це максимальна ймовірність позитивного результату. Погодьтеся – це факт! При плануванні, в рази зростає ймовірність виключити всі негативні сторони події завчасно. Плануйте друк книг, каталогів, журналів у нас в друкарні і неодмінно отримаєте позитивний результат! Пишіть, телефонуйте! Завжди на зв’язку!
  +38 (067) 543 56 55
  +38 (099) 543 56 55
  +38 (073) 545 56 55

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня м. Харків

  777
 • Про кольоропробу

  Звертаючись до друкарні, далеко не всі замовники розбираються в тонкощах друкованого процесса.Часто виникають ситуації, коли, побачивши на моніторі 👨💻яскравий макет, замовник очікує саме таку кольорову гаму і насиченість кольору на папері📃🎨 На практиці так буває не завжди. Для того, щоб максимально точно відтворити передачу кольору – вдаються до кольоропроби.
  Перевірити кольори – це роздруківка фрагмента майбутнього накладу, яка відображає відтінки всіх кольорів, які використовуються у Вашому макеті, і служить орієнтиром для коригування кольору і для подальшого друку. Джерелом для виведення кольоропроби служить цифровий файл, який є еталоном кольору за бажанням замовника📂
  Переваги кольоропроби:
  1.Ви отримуєте наочне зображення того, як буде виглядати наклад після друку.
  2.На кольоропробі видно всі недоробки, що дозволить внести необхідні корективи на додруковому етапі.
  3. Ви економите гроші і час, т.як після готового друку вже нічого не можна змінити.⏳💵
  4.Кольоропроба – це відмінний орієнтир для виготовлення всього накладу.
  Завдяки високоякісному обладнанню, Перша експериментальна друкарня виготовить кольоропробу в день замовлення. Для нас важливий якісний результат!
  Ми чекаємо на ваші заявки!
  Телефонуйте нам ☎️
  +38 (067) 543 56 55
  +38 (099) 543 56 55
  +38 (073) 545 56 55

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня м. Харків

  333
 • CMYK

  Сегодня продолжаем открывать для вас полиграфические секреты 😉. Вы узнаете, чем же печатный дизайн отличается от экранного. Дело в том, что для экрана используется цветовая модель RGB, а для печати – CMYK. RGB – это сочетание трёх цветов: red (красный), green (зеленый) и blue (голубой).
  CMYK – это четыре цвета: cyan (голубой), magenta (розовый), yellow (жёлтый) и key color (или black, черный). На картинке, вы можете увидеть, как выглядят сочетания этих цветов на экране и на печати. Цветовая модель CMYK не в состоянии воспроизвести некоторые цвета, например, ядовито-кислотные, которые прекрасно получаются на экране.
  Кроме этого, бумага в отличие от экрана не излучает свет. И ещё, очень важный момент – это калибровка вашего монитора или модель вашего телефона 🙂, так как на разных экранах вы можете увидеть отличия по цвету.
  Учитывайте эти моменты при подготовке макетов для печати, а мы как всегда на связи и ответим на все ваши вопросы!
  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  типография Харькова, полиграфия, офсетная печать, печать книг, печать журналов, печать каталогов, печать блокнотов, печать плакатов, печать буклетов, печать листовок

  Всегда с Вами, Первая экспериментальная типография г. Харьков

 • Розвиток світової поліграфії

  Кілька цікавих теорій про розвиток поліграфії.
  Стародавній Китай – дивовижна країна, яка подарувала світу безліч винаходів. Порох, компас і папір були винайдені саме тут. Не дивно, що і перший кольоровий друк з’явився у Китаї. Сталося це близько VI століття нашої ери. Спочатку потрібний текст писали на аркуші паперу. Потім цей лист прикладали до спеціального бруска, на поверхню якого була нанесена рисова паста. Виходив дзеркальний відбиток. Потім, гравер вирізав на бруску отримані символи. Так виготовляли перші друковані форми.
  Цікаво, що кольоровий друк був в Китаї настільки затребуваний, що вже у VI столітті були винайдені фарби, якими можна було друкувати книги. Перша повноцінна книга, як прийнято вважати, носила назву «Діамантова сутра» і була випущена в 932 році.
  Сучасна друкована продукція вже почала поширюватися з XV століття. Тоді німецький механік Йоганн Гуттенберг створив перший друкарський верстат. Пристрій завоював популярність не тільки за рахунок механізму, а й через виготовлення самого тексту. Не потрібно було вирізати сторінки, вони набирали літери. У рамку вставляли кліше, отримували малюнки.
  Говорячи про новинки, більшість вважають, що вперше верстат створили на території Росії, набагато раніше. Перший час книги були тільки чорно-білими, а для фарб потрібно було руками малювати зображення. Але німці в цьому сенсі теж досягли успіху, коли Герман запатентував кольоровий друк – офсетний. Завдяки цьому винаходу, ми насолоджуємося яскравими журналами та іншими книжковими виданнями. В сучасній поліграфії використовуються виключно якісні верстати і популярні методики друку на практично будь-якому матеріалі.
  Ви можете зробити замовлення на виставки та інші заходи у менеджерів нашої друкарні. Буклети, брошури, каталоги, книги, плакати, а так само індивідуальні дизайнерські рішення. Все це пропонується різними тиражами в максимально стислі терміни.

  друкарня Харкова, поліграфія, офсетний друк, друк книг, друк журналів, друк каталогів, друк блокнотів, друк плакатів, друк буклетів, друк листівок

  Завжди з Вами, Перша експериментальна друкарня м. Харків

  гут
 • Перші друкарні Харкова

  Харків – місто поліграфістів. Що ми знаємо про перші друкарні нашого міста?
  Перша відома в історії спроба заснування друкарні у Харкові була ще 1767-1769 р в Духовному Колегіумі харківським губернатором Щербініним. Він вважав, що «друкування книг є найкориснішим» для просвіти населення. Але тоді Петербурзький Синод заборонив друкувати книги в регіоні, і її так і не заснували.
  Найпершу друкарню в Харкові заснували в травні 1793 – вона належала організації «Приказу Общественного Призрения» Катерини II. В основному вона служила для потреб Губерніального Правління, але іноді друкувала і книги. Найбільш відомою нам друкованою книгою в Харкові було «Слово в день коронації імп. Катерини II »1795 Прокоповича. Він же перекладав бердичівський «Kalendarz gospodarski» i друкував його в цій друкарні в 1797, 1799, 1808, 1809 рр. та ін.
  Друга друкарня в Харкові була університетська; її почали засновувати ще в 1804 два іноземця, Гек і Дрегер, яких запросив до Харкова відомий діяч і засновник університету В. Н. Каразін. Через рік 1805 університетська друкарня була готова, а 20 вересня того року надрукувала і першу книгу – «Досвід риторики» Ризького І.С., першого ректора Імператорського Харківського університету (нині університет ім. В.Н. Каразіна).
  Харківська друкарня дуже добре розвивалася і незабаром стала кращою серед провінційних друкарень; до неї часто зверталися інші друкарні за порадою або по друкованим матеріалам. Зараз територію займає головний корпус Інженерно-педагогічної академії, яка довгий час готувала фахівців в поліграфії для нашого міста. Випускники УІПА успішно трудяться і в нашій друкарні!

  6
 • Штанцформа для висічки

  Досить часто в процесі виготовлення поліграфічної продукції виникає необхідність надання фігурного контуру виробу, і в даному випадку не обійтися без висічного штампа, який називається штанцформа.
  Штанцформа має фанерну основу, на якій надійно закріплені спеціальні бігуючі, ріжучі або перфоруючі сталеві ножі, що повторюють контур зображення, яке потрібно відокремити від аркуша паперу, самоклейки, картону або створюють на виробі лінії згину, надсечкі, перфорації
  Штанцформи використовуються в пакувальній, рекламній і книжкової поліграфії, в деяких випадках вирубування є незамінним способом привернути увагу до друкованої продукціі⚠️
  Перша експериментальна друкарня має в своєму розпорядженні автоматичне і напівавтоматичне обладнання для висікання наклейок для дитячих книг, вставок в журнали, пакетів та іншої продукції, що має фігурний контур. Максимальний формат аркуша 750х520 мм. За рахунок цього ми раді запропонувати Вам вигідні ціни.
  Телефонуйте, наші менеджери завжди на зв’язку!

  5
 • Як правильно скласти технічне завдання

  1. Найменування виробу (плакат, листівка, буклет, журнал, каталог, брошура і т.д.)
  2. Формат вироби в мм, перша цифра ширина виробу, друга – висота.
  3. Кількість сторінок в багатосторінкових виробах (важливо, рахуєте ви сторінки враховуючи обкладинку чи ні). Кількість сторінок повинна бути кратна чотирьом.
  4. Папір для виробу – крейдований (матовий або глянсовий), офсет, картон і т.д. і його щільність.
  5. Барвистість, в тому числі наявність пантонов (з їх номерами). Наприклад, 4 + 4, 4 + 0, 2 + 2 і тд.
  6. Спосіб скріплення для багатосторінкових виробів: термопалітурка, ПУР клей, ніткошвейне клейове скріплення, скоба, пружина, тверда обкладинка.
  7. Післядрукарські операції: ламінація (матова або глянсова), вибірковий УФ лак, висікання або підсікання, тиснення, конгрев, перфорація, біговка, фальцювання і т.д.
  8. Вкажіть тираж – кількість примірників, яке ви хочете отримати.
  Пишіть і дзвоніть нам! Ми завжди на зв’язку, і підкажемо Вам як заощадити час і гроші при складанні технічного завдання для друкарні!

  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55

  123
 • З Днем Конституції України та Днем молоді!

  Колектив Першої експериментальної друкарні вітає Вас з наступаючим подвійним святом — Днем Конституції України та Днем молоді!
  Від щирого серця зичимо міцного здоров’я, бадьорості духа та впевненості у безхмарному конституційному майбутньому нашої спільної держави. Нехай ця урочиста подія сповнює вас життєдайною силою, натхненням, спонукає до новаторських ідей, їх успішної реалізації у професійній царині. Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу! Будьмо разом у процесі побудови демократичного громадянського суспільства. Слава Україні!
  Друге свято, День молоді, це одне з найдинамічніших свят – ну, а як же інакше – адже їм, молодим – скрізь дорога! Відкритий весь світ як на долоні, і будь-яка справа по плечу! Все таке яскраве і сама любов править балом! Вітаємо з Днем молоді Вас усіх! Бажаємо залишатися молодими протягом усього свого шляху, адже молодість не залежить від віку – вона живе в душі, яка не перестає літати і будувати плани і виконувати задумане, всупереч усім труднощам! Будьте щасливі!
  Ну а якщо Вам потрібно буде замовити друк книжок, журналів, плакатів, наша друкарня завжди на зв’язку!
  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua
  #друкарня, #поліграфія, #офсетнийдрук, #друккнижок, #друкжурналів, #друккаталогів, #друкблокнотів, #друкплакатів, #друкбуклетів, #друклистівок

  ГифкаПЄТ
 • Що таке трепінг

  Доброго дня, друзі! 🌞
  Сьогодні, як і обіцяли, кілька слів про трепінг в поліграфії. 😉
  Трепінг – це створення невеликих областей перекриття між двома межуючими кольорами. Або простіше кажучи, накладення фарб одна на одну в місці стику. Робиться це для того, щоб при можливому зсуві між ними не просвічувався папір. Навіть найсучасніші друкарські машини допускають несуміщення від 0,05 мм до 0,08 мм. При друці цей контур практично не помітний.
  Трепінг буває внутрішнім і зовнішнім. При зовнішньому трепінгу об’єкт трохи розширюється і накладається на фон, при внутрішньому – область накладення зсувається всередину об’єкта. Ще один вид трепінга використовується при накладенні невеликого білого об’єкта на складовий чорний фон.
  Як бачите, нічого складного. 😄
  Телефонуйте нам прямо зараз – допоможемо!
  Фахівці Першої експериментальної друкарні завжди на зв’язку!
  +38 (067) 543 56 55
  +38 (099) 543 56 55
  +38 (073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  trepp
 • З історії м’якого палітурки на скобі (тип 1)

  Дротошвейні машини існують понад 120 років. У 1873 р німці Хьюго і Август Бремер (Brehmer) винайшли спосіб шиття дротом, а в 1876 р виготовили дротошвейну машину, яка шила зошити чотирма скобами враз’єм – прообраз четирьохапаратної дротошвейної машини, яка ще іноді зустрічається в друкарнях для шиття білових та інших виробів , скомплектованих підборкою. У 1879 р вони заснували “Фабрику палітурно-брошурувальних машин братів Бремер”, яка поклала початок фірмі “Бремер”, що виробляла спочатку дротошвейні, а пізніше і вкладочно-швейно-різальні агрегати (ВШРА). Зараз входить до складу корпорації “Гейдельберг” під назвою “Гейдельберг Фінішинг”.
  У 1946 р Ганс Мюллер (Цофинген, Швейцарія) почав випуск дротошвейних машин для скріплення картонних ящиків для овочів і фруктів. Так була заснована фірма “Г. Мюллер”, яка пізніше об’єдналася з фірмою “Мартіні” і з 1962 р існує як фірма “Мюллер Мартіні”, в даний час – найбільший в світі виробник ВШРА.
  В Україні Перша експериментальна друкарня в м. Харків є лідером у виробництві дитячих книг і брошур на скобі завдяки чудовій якості офсетного друку та швидкості шиття на скобу великих накладів (до 100 000 виробів за зміну).
  Замовте виготовлення книг на скобі в нашій друкарні!
  +38 (067) 543 56 55
  +38 (099) 543 56 55
  +38 (073) 545 56 55

  ВАК финал
 • 5 способів, як захопити дітей читанням!

  5 способів, як захопити дітей читанням:
  1. Емоційно, в ролях, читайте дітям вголос.
  2. Дочитайте до цікавого моменту книги і зупиніться – проявіть у дитини бажання дочитати.
  3. Надайте дитині вибір книги.
  4. Давайте зрозуміти дитині, що читання – це добре! Читайте – будьте прикладом!
  5. Замовте яскравий ДРУК книг в нашій друкарні!
  +38 (067) 543 56 55
  +38 (099) 543 56 55
  +38 (073) 545 56 55

  18 06 20
 • Найдорожча книга у світі

  Факт! Найдорожча книга у світі – «The Codex Leicester». У 1994 Білл Гейтс придбав цю книгу за 30,8 млн. доларів. Насправді, це рукопис Леонардо да Вінчі, яка складається з декількох десятків листів складених у зошит. Датується 1506 роком. Рукопис містить багато математичних розрахунків, заміток, малюнків. Написана вона особливим дзеркальним шрифтом. З 2003 року книга демонструється в Музеї Мистецтв Сіетла.
  Ми, в свою чергу, друкуємо безцінні книги за вигідною ціною!
  +38 (067) 543 56 55
  +38 (099) 543 56 55
  +38 (073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  1200x630wz
 • Що таке оверпрінт?

  Оверпринт (overprint) – «накладення, друк поверх». Означає друк фарбою по фарбі. Наприклад, майже завжди чорний текст друкується оверпринтом по іншим тріадним фарбам. Це робиться для полегшення роботи друкаря і нівелює можливу неприводку. Оверпринт задається атрибутом на етапі верстки макету – відповідальність за це покладається виключно на дизайнера-верстальника. Іноді оверпринт необхідний, а іноді протипоказаний.
  Наприклад, якщо у нас червона плашка, а на ній чорний текст, оверпринт НЕОБХІДНИЙ. А якщо у нас двоколірна плашка (скажімо жовтий і червоний), а чорний текст (елемент) досить жирний і великий, необхідно враховувати, що під час друку оверпринт чорний може по-різному виглядати на червоному і жовтому. Це практично непомітно, але іноді може зіграти злий жарт. У таких випадках верстальник може прийняти рішення зробити виворотку і задати певний треппінг.

  Ми завжди на зв’язку!
  +38 (067) 543 56 55
  +38 (099) 543 56 55
  +38 (073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  1
 • З Днем поліграфії України!

  Зі святом! В цей прекрасний День хочеться від души побажати таких друкованих видань та цікавих книжок, котрі ні хвилини не залежувались би на полках у продажу. Нехай читачів радують захопливі сюжети и нехай кожен із книголюбів завжди буде вдячний за нелегкий друкарський труд і працю за розповсюдження чудових видань.
  Усіх колег з професійним святом!
  Ми любимо Вас і цінуємо!
  Вдачі та творчих успіхів!
  Ми завжди на зв’язку:
  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55
  30.05.2020

  сайт ух3005-2020-1024x751
 • Зі святом Великодня!

  Христос Воскрес! У цей світлий і урочистий день Пасхи бажаємо Вам добра, благополуччя і миру! Нехай ваше життя оновиться разом із приходом весни, а почуття світлої радості ніколи не покидає душу. Бажаємо гармонії, великої любові, сімейного затишку і щастя!
  В житті нехай все буде, що потрібно,
  Без чого не складається життя:
  Любов, здоров’я, щастя, дружба
  Та вічно юна нестаріюча душа.

  Щоб гріло сонечко ласкаве,
  Щоб Бог усіх оберігав
  І ангел ваш охоронитель
  З плеча ніколи не злітав.

  Нехай пасхальна радість
  Не залишає вас у всі дні вашого життя!

  Колектив Першої експериментальної друкарні
  19/04/2020

  1904-2020-1024x751
 • З 8 БЕРЕЗНЯ, дорогі улюблені жінки!

  Дорогі жінки, дівчата!

  Наші рідні і красиві!

  Кращого немає свята,

  Аніж те, що прийшло нині!

  Це для вас сніги розтали,

  Це для вас прийшла весна.

  Ви собою полонили

  Наші душі і серця.

  Тож лишайтесь завжди милі,

  Ніжні, щирі, чарівні,

  І розумні, і вродливі,

  І веселі, і прості!

  З повагою, колектив Першої експериментальної друкарні

  08/03/2020

  0803-2020-1024x751
 • З Новим 2020 роком!

  Дорогі друзі, колеги!

  Вітаємо з наступаючим Новим 2020 роком! Нехай цей рік буде вдалим та яскравим! Щастя вам!

  В домі ніч. Навколо тиша…
  Тільки хитра сіра Миша
  Прогриза тихенько дірку,
  Щоб наповнить власну нірку.
  Хай поможе їй Всевишній
  Так примножить свої статки,
  Щоб водилися не миші, а доходи і достатки!
  В сейфах – злитки, в погребах – вино і сало.
  Щоб у хаті і коморі те, що треба, те й стояло!
  День за днем, і крок за кроком…
  З новим щастям, З Новим Роком!

  Колектив Першої експериментальної друкарні

   

  01012020-1024x751
 • Першій експериментальній друкарні 18 років!

  19.09.2019 року нашій друкарні виповнюється 18 років!

  1909-2019-1024x751
 • З Днем Конституції України

  Друзі та колеги! Прийміть сердечні вітання з нагоди всенародного свята Дня Конституції України! Бажаємо всім успіхів у побудові заможної демократичної України. Щиро зичимо вам доброго здоров’я, родинного благополуччя та життєвих гараздів! Гарних свят!

  28/06/2019

  2806-2019-1024x751-1024x751
 • З Днем полиграфії 2019!

  Щиро вітаємо з професійним святом працівників видавництв, поліграфії та всіх, хто причетний до важливої, суспільно необхідної справи — видання та розповсюдження книг, газет, журналів та найрізноманітнішої друкованої продукції.

  Бажаємо працівникам галузі успіхів у реалізації всіх задумів, міцного здоров’я, творчого завзяття, миру та злагоди!

  25/05/2019

  2505-2019-1024x751
 • Вітаємо з Великоднем, шановні колеги!!

  Христос Воскрес! Нехай яскраве світло цього великого свята осяє сьогодні весь світ, подарує надію, радість і щастя людям. І нехай сьогодні і завжди душа твоя іскриться вірою, помисли — добром, а серце — любов’ю.

  28/04/2019

  HV-2019-1024x751-1024x751
 • З 8 березня!

  Шановні колеги жіночої статі!
  Бувайте здорові, бувайте багаті!
  Мужчини несуть вам і квіти, й серця –
  Не тільки у свято – щодня, без кінця.
  Вам щиро бажаєм здоров`я міцного,
  Надії на краще й підтримки від Бога.
  Хай успіхи вас у житті не минають
  І усмішки в ваших очах розквітають!
  08/03/2019

  0803-2019-1024x751
 • З Днем Святого Валентина!

  В цей прекрасний день кохання,
  Приготуйте привітання,
  Подарунки-валентинки,
  Всім даруйте без зупинки,
  І коханим, і коханкам,
  Пднімайте настрій ранком!
  З днем святого Валентина!
  14/02/2019
  сайт 140219-2019-1024x751
 • З Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

  Рік Новий — казковий час!
  Хай здивує щастям Вас
  Рік добра і рік кохання.
  Тож приймайте привітання:
  Будьте добрі та здорові,
  Побажаємо любові,
  Світла й радощів багато,
  Щоб життя було, як свято!
  Хай Новий рік з добром до Вас прийде,
  Здоров’я, сміх і радість принесе,
  Різдво з колядою хай завітає,
  Щастям безмежним Вас благословляє!

  сайт 0101-2019-1024x751(1)
 • Вітаємо з Днем козацтва та Днем захисника України!

  Любі друзі та колеги! Вітаємо вас із чудовим святом – Днем захисника України. Цей день уособлює мужність, силу, честь і обов’язок! Від усієї душі бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів і процвітання. Нехай у Вашому домі панують довіра і любов, а в роботі – стабільність і благополуччя! Мирного неба!

  14/10/2018

  1410-2018-1024x751
 • 19.09.2018 виповнюється 17 років Першій експериментальній друкарні!

  DN2018-1024x751-1024x751
 • З Днем Конституції України!

  28/06/2018

  ДН2018-1024x751
 • Поздоровляємо з Днем працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження!

  Шановні колеги! Вітаємо з національним професійним святом працівників, пов’язаних з книгодрукуванням!

  «Книги є надійним засобом збереження і передачі знань, народної мудрості, невичерпним джерелом духовності нації. Завдяки роботі людей, задіяних у друкуючій сфері, відроджується мова і культура народу…»

  27/05/2018

  Pol2018-1024x751
 • Вітаємо всіх українців із наступаючим Великоднем!!! :)

  Свяченого яєчка, доброї паски
  І сонця окрайчика- з Божої ласки!
  У мирі та щасті, добрі та любові
  Святкуйте Великдень в родинному колі!

  07/04/2018

  ХВ2018-1024x751
 • Вітаємо наших любих жінок з 8 березня!

  Тепле сонце березневе вже збудило нам весну,
  Свіжим ніжним ароматом квіти будяться зі сну,
  Милодійним щебетанням пташки в променях ясних
  Вже приносять вам вітання в росах чистих і рясних.

  Щоб прекрасні наші дами жили в мирі і добрі,
  Святом щоб ставав веселим кожен день в календарі!
  Хай здійсняться світлі мрії і краса не полиша,
  Хай кохання серце гріє, повнить

 • Поздоровляємо всіх з Днем святого Валентина!

  День закоханих — це привід
  Сказати люблячим “люблю”.
  Це привід щоби бути разом
  Й зустріти ранню зорю.
  Нехай кохання зігріває,
  Несе хай радість і тепло,
  Любов в повітрі лиш літає,
  Дарує щастя та добро!

  14/02/2018

  VD2018-1024x751
 • Поздоровляємо Вас з Новим 2018 роком!

  Хай здійсняються бажані мрії,
  Рік новий стане роком надії.
  Хай здоров’я міцного прибуде,
  Щастя, радості, посмішок всюди!

  І достаток хай буде в оселі,
  Щоб були всі гуляння веселі!
  Творчих успіхів, сил і наснаги.
  Від близьких — розуміння й поваги.

  Від колег — допомоги в роботі.
  І хай місця не буде турботі.
  Керівництво хай збільшить доходи
  За природність красивої вроди.


  29/12/2017

  НГ2018-1024x751
 • Перша експериментальна друкарня вітає Вас з Днем святого Миколая!

  Темна нічка наступає,
  Снігом білим засипає,
  Всі дороги і будинки,
  Всі дерева і ялинки.
  Ніби казка на малюнку –
  Сніг малює візерунки.
  Двері в хату відкривай,
  Йде до вас сам Миколай .
  Він несе свої вітання,
  Радість, свято, побажання:
  Щоб у кожній хаті – всі були багаті!
  Щоб у кожнім домі всі жили в любові!

  19/12/2017

  СвНиколай укр
 • З Днем захистника України!!!

  Вітаємо Вас із Днем захисника України!
  Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.
  Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.
  З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

  Наш колектив жіночий хоче привітати
  Вас, чоловіки, з вашим славним святом.
  І прийміть у цей святковий час
  Цілу низку побажань від нас.

  Щоб бутерброд не падав маслом вниз,
  Приємний завжди щоб чекав сюрприз,
  Щоб зранку з тої лиш вставав ноги,
  Щоб не залазив ніколи у борги.

  Не хворів, а ще не сумував,
  Їв з апетитом, міцно спав,
  Менше у житті вам хвилюватись,
  Більш нам подобатись старатись,

  Мужності, бадьорості, наснаги,
  Оптимізму, сили і відваги.
  Не сердитись і не сваритись,
  Не з паскудитись, не спитись

  Щоб ніколи втоми Ви не знали,
  Щоб на все Вам сили вистачало.

  14/10/2017

  141017-1024x751
 • 16 років Першій експериментальній друкарні!

  19 вересня 2017 року Першій експериментальній друкарні виповнилося 16 років!

  19092017у-1024x751
 • Перша експериментальна друкарня закупила та встановила нове обладнання

   

  У серпні 2017 року Перша експериментальна друкарня запустила другу друкарську машину В1-го формату (720*1020 мм) – HEIDELBERG SPEEDMASTER CD 102-4+L, 4-х фарбову з додатковою лакувальною секцією і інфрачервоною сушкою.HEIDELBERG SPEEDMASTER – успішна, перевірена часом марка обладнання, що гарантує максимальну якість друку, стабільність і надійність. Це дозволяє нам пропонувати замовникам високоякісні друковані вироби за найменшою ціною, а наші замовники отримують, таким чином, додаткову конкурентну перевагу.
  Також нещодавно був придбаний і встановлений третій бігувальний автоматичний апарат BICCONTINI PIT STOP MINI / AF SPEED.

  До Ваших послуг – 16 років досвіду роботи нашої друкарні в поліграфії. Обладнання постійно вдосконалюється, воно надійно і піддається контролю якості. Наша продукція відома своєю якістю і користується попитом в Україні і в Європі

   

  newob-2017-1024x751
 • Поздоровляємо Першу зразкову друкарню з Днем народження!

  20/08/2017

  27-y2017-1024x751
 • Вітаємо з Днем працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження!

  Шановні видавці, друкарі, дизайнери, верстальники та взагалі всі працівники поліграфічної промисловості!

  Це наше спільне свято, а тому дозвольте привітати Вас і побажати багатомільйонних накладів та постійного попиту на поліграфічну продукцію. Ну і безперечно здоров’я, творчого натхнення та звичайного людського щастя!

  27 ros2017-1024x751
 • Вітаємо зі святом Великодня!

  Хай в кошик вам ляжуть баранчик і паска,
  Шматочок сальця, запашная ковбаска
  І писанок пару з корінчиком хрону,
  Хай плине достаток до Вашого дому!
  ХРИСТОС ВОСКРЕС!

  Пасха укр2017-1024x751
 • Поздоровляємо колег і партнерів з жіночим святом 8 березня!

  Прийміть найщиріші вітання з чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

  8марта2017-1024x751
 • Поздоровляємо з Масляною, любі друзі!

   

  Весь народ веселий, радий,
  Бо сьогодні свято,
  Дочекались Масляної
  Хлопці та дівчата.

  Maslo2017-1024x751
 • З Днем Святого Валентина!

  Друзі, вітаємо зі святом кохання! Будьте завжди щасливі, натхненні та щирі!

  Valentin2017-1024x751
 • Перша експериментальна друкарня встановила нове обладнання

  Перша експериментальна друкарня у січні 2017 року придбала та встановила нове післядрукарське обладнання: фальцевальну лінію Heidelberg Stahlfolder RD 78.1/6 формата В1 та термобіндер Horizon BQ-160 PUR з технологією кріплення книжкових блоків на поліуретановий клей

  Докладніше у розділі ПІСЛЯДРУКАРСЬКЕ ОБЛАДНАННЯ

  new oborud
 • З наступаючим Новим роком 2017 та Різдвом Христовим!

  Хай Новий рік, Різдво Христове
  Несуть Вам радісні обнови,
  Розбудять приспані надії,
  Зерном і щастям Вас засіють,
  Зігріють миром і любов’ю
  І подарують Вам здоров’я!
  Успішних проектів, фортуни,
  Достатку родинам та спокою в дім!
  Здійсняться хай мрії і всі сподівання
  У році прийдешнім, у році Новім.
  Хай зірка різдвяна яскраво сіяє,
  Хай віра й надія серця зігріває!

  новгод2017
 • Перша експериментальна друкарня святкує 15 років!

  19 вересня Перша експериментальна друкарня святкує 15 років успішної роботи на поліграфічному ринку України!
  Всі ці 15 років ми незмінно рухалися вперед, удосконалюючись і розвиваючись. І найголовніше наше досягнення на цьому шляху – це Ви, наші вельмишановні клієнти та партнери.
  Ми безмірно вдячні Вам за довіру і підтримку, з Вашою допомогою ми змогли досягти тих вагомих результатів, які маємо на сьогоднішній день – Перша експериментальна друкарня у ряду кращих на ринку поліграфії України!
  Віра в свої сили, оптимізм і повага до наших замовників надихають нас на досягнення нових цілей і вирішення часом непростих завдань.
  Ми не зупиняємося на досягнутому і будемо розвиватися для Вас і разом з Вами!

  15
 • Ласкаво просимо на новий сайт Першої зразкової друкарні

  Ми раді повідомити вам про вихід нової версії сайту Першої зразкової друкарні  exp-print.com.ua!

  Ми постаралися максимально поліпшити не тільки дизайн сайту, але і його функціональну частину.

  Орієнтуватися у розділах стало простіше, завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, який дозволяє знайти необхідну інформацію в кілька кліків.

  На оновленому сайті exp-print.com.ua ви знайдете:

   

  • інформацію про нашу друковану продукцію та поліграфічні послуги;
  • повний перелік і опис обладнання друкарні;
  • велике портфоліо робіт;
  • інформацію, необхідну для замовлення, вимоги до макетів, посилання на FTPсервер, форму для on-line оплати замовлення;
  • зручні форми on-line замовлення продукції або послуг;
  • інформацію з усіх актуальних акцій, вакансій, схему проїзду та багато іншого.

  До зустрічі на сторінках сайту і у нас в офісі!

  14
 • Зі Світлим святом Пасхи!

  Від усього серця поздоровляємо всіх зі святом Пасхи! Нехай Ваші серця наповнює любов, нехай милосердні до Вас будуть близькі, нехай справи кожного дня будуть лише добрими!

  easter
 • © 2009-2020 Перша зразкова друкарня