Первая экспериментальная типография
Перша
зразкова
друкарня

Новини

						
					
 • Перші друкарні Харкова

  Харків – місто поліграфістів. Що ми знаємо про перші друкарні нашого міста?
  Перша відома в історії спроба заснування друкарні у Харкові була ще 1767-1769 р в Духовному Колегіумі харківським губернатором Щербініним. Він вважав, що «друкування книг є найкориснішим» для просвіти населення. Але тоді Петербурзький Синод заборонив друкувати книги в регіоні, і її так і не заснували.
  Найпершу друкарню в Харкові заснували в травні 1793 – вона належала організації «Приказу Общественного Призрения» Катерини II. В основному вона служила для потреб Губерніального Правління, але іноді друкувала і книги. Найбільш відомою нам друкованою книгою в Харкові було «Слово в день коронації імп. Катерини II »1795 Прокоповича. Він же перекладав бердичівський «Kalendarz gospodarski» i друкував його в цій друкарні в 1797, 1799, 1808, 1809 рр. та ін.
  Друга друкарня в Харкові була університетська; її почали засновувати ще в 1804 два іноземця, Гек і Дрегер, яких запросив до Харкова відомий діяч і засновник університету В. Н. Каразін. Через рік 1805 університетська друкарня була готова, а 20 вересня того року надрукувала і першу книгу – «Досвід риторики» Ризького І.С., першого ректора Імператорського Харківського університету (нині університет ім. В.Н. Каразіна).
  Харківська друкарня дуже добре розвивалася і незабаром стала кращою серед провінційних друкарень; до неї часто зверталися інші друкарні за порадою або по друкованим матеріалам. Зараз територію займає головний корпус Інженерно-педагогічної академії, яка довгий час готувала фахівців в поліграфії для нашого міста. Випускники УІПА успішно трудяться і в нашій друкарні!

  6
 • Штанцформа для висічки

  Досить часто в процесі виготовлення поліграфічної продукції виникає необхідність надання фігурного контуру виробу, і в даному випадку не обійтися без висічного штампа, який називається штанцформа.
  Штанцформа має фанерну основу, на якій надійно закріплені спеціальні бігуючі, ріжучі або перфоруючі сталеві ножі, що повторюють контур зображення, яке потрібно відокремити від аркуша паперу, самоклейки, картону або створюють на виробі лінії згину, надсечкі, перфорації
  Штанцформи використовуються в пакувальній, рекламній і книжкової поліграфії, в деяких випадках вирубування є незамінним способом привернути увагу до друкованої продукціі⚠️
  Перша експериментальна друкарня має в своєму розпорядженні автоматичне і напівавтоматичне обладнання для висікання наклейок для дитячих книг, вставок в журнали, пакетів та іншої продукції, що має фігурний контур. Максимальний формат аркуша 750х520 мм. За рахунок цього ми раді запропонувати Вам вигідні ціни.
  Телефонуйте, наші менеджери завжди на зв’язку!

  5
 • Як правильно скласти технічне завдання

  1. Найменування виробу (плакат, листівка, буклет, журнал, каталог, брошура і т.д.)
  2. Формат вироби в мм, перша цифра ширина виробу, друга – висота.
  3. Кількість сторінок в багатосторінкових виробах (важливо, рахуєте ви сторінки враховуючи обкладинку чи ні). Кількість сторінок повинна бути кратна чотирьом.
  4. Папір для виробу – крейдований (матовий або глянсовий), офсет, картон і т.д. і його щільність.
  5. Барвистість, в тому числі наявність пантонов (з їх номерами). Наприклад, 4 + 4, 4 + 0, 2 + 2 і тд.
  6. Спосіб скріплення для багатосторінкових виробів: термопалітурка, ПУР клей, ніткошвейне клейове скріплення, скоба, пружина, тверда обкладинка.
  7. Післядрукарські операції: ламінація (матова або глянсова), вибірковий УФ лак, висікання або підсікання, тиснення, конгрев, перфорація, біговка, фальцювання і т.д.
  8. Вкажіть тираж – кількість примірників, яке ви хочете отримати.
  Пишіть і дзвоніть нам! Ми завжди на зв’язку, і підкажемо Вам як заощадити час і гроші при складанні технічного завдання для друкарні!

  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55

  123
 • З Днем Конституції України та Днем молоді!

  Колектив Першої експериментальної друкарні вітає Вас з наступаючим подвійним святом — Днем Конституції України та Днем молоді!
  Від щирого серця зичимо міцного здоров’я, бадьорості духа та впевненості у безхмарному конституційному майбутньому нашої спільної держави. Нехай ця урочиста подія сповнює вас життєдайною силою, натхненням, спонукає до новаторських ідей, їх успішної реалізації у професійній царині. Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу! Будьмо разом у процесі побудови демократичного громадянського суспільства. Слава Україні!
  Друге свято, День молоді, це одне з найдинамічніших свят – ну, а як же інакше – адже їм, молодим – скрізь дорога! Відкритий весь світ як на долоні, і будь-яка справа по плечу! Все таке яскраве і сама любов править балом! Вітаємо з Днем молоді Вас усіх! Бажаємо залишатися молодими протягом усього свого шляху, адже молодість не залежить від віку – вона живе в душі, яка не перестає літати і будувати плани і виконувати задумане, всупереч усім труднощам! Будьте щасливі!
  Ну а якщо Вам потрібно буде замовити друк книжок, журналів, плакатів, наша друкарня завжди на зв’язку!
  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua
  #друкарня, #поліграфія, #офсетнийдрук, #друккнижок, #друкжурналів, #друккаталогів, #друкблокнотів, #друкплакатів, #друкбуклетів, #друклистівок

  ГифкаПЄТ
 • Що таке трепінг

  Доброго дня, друзі! 🌞
  Сьогодні, як і обіцяли, кілька слів про трепінг в поліграфії. 😉
  Трепінг – це створення невеликих областей перекриття між двома межуючими кольорами. Або простіше кажучи, накладення фарб одна на одну в місці стику. Робиться це для того, щоб при можливому зсуві між ними не просвічувався папір. Навіть найсучасніші друкарські машини допускають несуміщення від 0,05 мм до 0,08 мм. При друці цей контур практично не помітний.
  Трепінг буває внутрішнім і зовнішнім. При зовнішньому трепінгу об’єкт трохи розширюється і накладається на фон, при внутрішньому – область накладення зсувається всередину об’єкта. Ще один вид трепінга використовується при накладенні невеликого білого об’єкта на складовий чорний фон.
  Як бачите, нічого складного. 😄
  Телефонуйте нам прямо зараз – допоможемо!
  Фахівці Першої експериментальної друкарні завжди на зв’язку!
  +38 (067) 543 56 55
  +38 (099) 543 56 55
  +38 (073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  trepp
 • З історії м’якого палітурки на скобі (тип 1)

  Дротошвейні машини існують понад 120 років. У 1873 р німці Хьюго і Август Бремер (Brehmer) винайшли спосіб шиття дротом, а в 1876 р виготовили дротошвейну машину, яка шила зошити чотирма скобами враз’єм – прообраз четирьохапаратної дротошвейної машини, яка ще іноді зустрічається в друкарнях для шиття білових та інших виробів , скомплектованих підборкою. У 1879 р вони заснували “Фабрику палітурно-брошурувальних машин братів Бремер”, яка поклала початок фірмі “Бремер”, що виробляла спочатку дротошвейні, а пізніше і вкладочно-швейно-різальні агрегати (ВШРА). Зараз входить до складу корпорації “Гейдельберг” під назвою “Гейдельберг Фінішинг”.
  У 1946 р Ганс Мюллер (Цофинген, Швейцарія) почав випуск дротошвейних машин для скріплення картонних ящиків для овочів і фруктів. Так була заснована фірма “Г. Мюллер”, яка пізніше об’єдналася з фірмою “Мартіні” і з 1962 р існує як фірма “Мюллер Мартіні”, в даний час – найбільший в світі виробник ВШРА.
  В Україні Перша експериментальна друкарня в м. Харків є лідером у виробництві дитячих книг і брошур на скобі завдяки чудовій якості офсетного друку та швидкості шиття на скобу великих накладів (до 100 000 виробів за зміну).
  Замовте виготовлення книг на скобі в нашій друкарні!
  +38 (067) 543 56 55
  +38 (099) 543 56 55
  +38 (073) 545 56 55

  ВАК финал
 • 5 способів, як захопити дітей читанням!

  5 способів, як захопити дітей читанням:
  1. Емоційно, в ролях, читайте дітям вголос.
  2. Дочитайте до цікавого моменту книги і зупиніться – проявіть у дитини бажання дочитати.
  3. Надайте дитині вибір книги.
  4. Давайте зрозуміти дитині, що читання – це добре! Читайте – будьте прикладом!
  5. Замовте яскравий ДРУК книг в нашій друкарні!
  +38 (067) 543 56 55
  +38 (099) 543 56 55
  +38 (073) 545 56 55

  18 06 20
 • Найдорожча книга у світі

  Факт! Найдорожча книга у світі – «The Codex Leicester». У 1994 Білл Гейтс придбав цю книгу за 30,8 млн. доларів. Насправді, це рукопис Леонардо да Вінчі, яка складається з декількох десятків листів складених у зошит. Датується 1506 роком. Рукопис містить багато математичних розрахунків, заміток, малюнків. Написана вона особливим дзеркальним шрифтом. З 2003 року книга демонструється в Музеї Мистецтв Сіетла.
  Ми, в свою чергу, друкуємо безцінні книги за вигідною ціною!
  +38 (067) 543 56 55
  +38 (099) 543 56 55
  +38 (073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  1200x630wz
 • Що таке оверпрінт?

  Оверпринт (overprint) – «накладення, друк поверх». Означає друк фарбою по фарбі. Наприклад, майже завжди чорний текст друкується оверпринтом по іншим тріадним фарбам. Це робиться для полегшення роботи друкаря і нівелює можливу неприводку. Оверпринт задається атрибутом на етапі верстки макету – відповідальність за це покладається виключно на дизайнера-верстальника. Іноді оверпринт необхідний, а іноді протипоказаний.
  Наприклад, якщо у нас червона плашка, а на ній чорний текст, оверпринт НЕОБХІДНИЙ. А якщо у нас двоколірна плашка (скажімо жовтий і червоний), а чорний текст (елемент) досить жирний і великий, необхідно враховувати, що під час друку оверпринт чорний може по-різному виглядати на червоному і жовтому. Це практично непомітно, але іноді може зіграти злий жарт. У таких випадках верстальник може прийняти рішення зробити виворотку і задати певний треппінг.

  Ми завжди на зв’язку!
  +38 (067) 543 56 55
  +38 (099) 543 56 55
  +38 (073) 545 56 55
  www.exp-print.com.ua

  1
 • З Днем поліграфії України!

  Зі святом! В цей прекрасний День хочеться від души побажати таких друкованих видань та цікавих книжок, котрі ні хвилини не залежувались би на полках у продажу. Нехай читачів радують захопливі сюжети и нехай кожен із книголюбів завжди буде вдячний за нелегкий друкарський труд і працю за розповсюдження чудових видань.
  Усіх колег з професійним святом!
  Ми любимо Вас і цінуємо!
  Вдачі та творчих успіхів!
  Ми завжди на зв’язку:
  +38(067) 543 56 55
  +38(099) 543 56 55
  +38(073) 545 56 55
  30.05.2020

  сайт ух3005-2020-1024x751
 • Зі святом Великодня!

  Христос Воскрес! У цей світлий і урочистий день Пасхи бажаємо Вам добра, благополуччя і миру! Нехай ваше життя оновиться разом із приходом весни, а почуття світлої радості ніколи не покидає душу. Бажаємо гармонії, великої любові, сімейного затишку і щастя!
  В житті нехай все буде, що потрібно,
  Без чого не складається життя:
  Любов, здоров’я, щастя, дружба
  Та вічно юна нестаріюча душа.

  Щоб гріло сонечко ласкаве,
  Щоб Бог усіх оберігав
  І ангел ваш охоронитель
  З плеча ніколи не злітав.

  Нехай пасхальна радість
  Не залишає вас у всі дні вашого життя!

  Колектив Першої експериментальної друкарні
  19/04/2020

  1904-2020-1024x751
 • З 8 БЕРЕЗНЯ, дорогі улюблені жінки!

  Дорогі жінки, дівчата!

  Наші рідні і красиві!

  Кращого немає свята,

  Аніж те, що прийшло нині!

  Це для вас сніги розтали,

  Це для вас прийшла весна.

  Ви собою полонили

  Наші душі і серця.

  Тож лишайтесь завжди милі,

  Ніжні, щирі, чарівні,

  І розумні, і вродливі,

  І веселі, і прості!

  З повагою, колектив Першої експериментальної друкарні

  08/03/2020

  0803-2020-1024x751
 • З Новим 2020 роком!

  Дорогі друзі, колеги!

  Вітаємо з наступаючим Новим 2020 роком! Нехай цей рік буде вдалим та яскравим! Щастя вам!

  В домі ніч. Навколо тиша…
  Тільки хитра сіра Миша
  Прогриза тихенько дірку,
  Щоб наповнить власну нірку.
  Хай поможе їй Всевишній
  Так примножить свої статки,
  Щоб водилися не миші, а доходи і достатки!
  В сейфах – злитки, в погребах – вино і сало.
  Щоб у хаті і коморі те, що треба, те й стояло!
  День за днем, і крок за кроком…
  З новим щастям, З Новим Роком!

  Колектив Першої експериментальної друкарні

   

  01012020-1024x751
 • Першій експериментальній друкарні 18 років!

  19.09.2019 року нашій друкарні виповнюється 18 років!

  1909-2019-1024x751
 • З Днем Конституції України

  Друзі та колеги! Прийміть сердечні вітання з нагоди всенародного свята Дня Конституції України! Бажаємо всім успіхів у побудові заможної демократичної України. Щиро зичимо вам доброго здоров’я, родинного благополуччя та життєвих гараздів! Гарних свят!

  28/06/2019

  2806-2019-1024x751-1024x751
 • З Днем полиграфії 2019!

  Щиро вітаємо з професійним святом працівників видавництв, поліграфії та всіх, хто причетний до важливої, суспільно необхідної справи — видання та розповсюдження книг, газет, журналів та найрізноманітнішої друкованої продукції.

  Бажаємо працівникам галузі успіхів у реалізації всіх задумів, міцного здоров’я, творчого завзяття, миру та злагоди!

  25/05/2019

  2505-2019-1024x751
 • Вітаємо з Великоднем, шановні колеги!!

  Христос Воскрес! Нехай яскраве світло цього великого свята осяє сьогодні весь світ, подарує надію, радість і щастя людям. І нехай сьогодні і завжди душа твоя іскриться вірою, помисли — добром, а серце — любов’ю.

  28/04/2019

  HV-2019-1024x751-1024x751
 • З 8 березня!

  Шановні колеги жіночої статі!
  Бувайте здорові, бувайте багаті!
  Мужчини несуть вам і квіти, й серця –
  Не тільки у свято – щодня, без кінця.
  Вам щиро бажаєм здоров`я міцного,
  Надії на краще й підтримки від Бога.
  Хай успіхи вас у житті не минають
  І усмішки в ваших очах розквітають!
  08/03/2019

  0803-2019-1024x751
 • З Днем Святого Валентина!

  В цей прекрасний день кохання,
  Приготуйте привітання,
  Подарунки-валентинки,
  Всім даруйте без зупинки,
  І коханим, і коханкам,
  Пднімайте настрій ранком!
  З днем святого Валентина!
  14/02/2019
  сайт 140219-2019-1024x751
 • З Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

  Рік Новий — казковий час!
  Хай здивує щастям Вас
  Рік добра і рік кохання.
  Тож приймайте привітання:
  Будьте добрі та здорові,
  Побажаємо любові,
  Світла й радощів багато,
  Щоб життя було, як свято!
  Хай Новий рік з добром до Вас прийде,
  Здоров’я, сміх і радість принесе,
  Різдво з колядою хай завітає,
  Щастям безмежним Вас благословляє!

  сайт 0101-2019-1024x751(1)
 • Вітаємо з Днем козацтва та Днем захисника України!

  Любі друзі та колеги! Вітаємо вас із чудовим святом – Днем захисника України. Цей день уособлює мужність, силу, честь і обов’язок! Від усієї душі бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів і процвітання. Нехай у Вашому домі панують довіра і любов, а в роботі – стабільність і благополуччя! Мирного неба!

  14/10/2018

  1410-2018-1024x751
 • 19.09.2018 виповнюється 17 років Першій експериментальній друкарні!

  DN2018-1024x751-1024x751
 • З Днем Конституції України!

  28/06/2018

  ДН2018-1024x751
 • Поздоровляємо з Днем працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження!

  Шановні колеги! Вітаємо з національним професійним святом працівників, пов’язаних з книгодрукуванням!

  «Книги є надійним засобом збереження і передачі знань, народної мудрості, невичерпним джерелом духовності нації. Завдяки роботі людей, задіяних у друкуючій сфері, відроджується мова і культура народу…»

  27/05/2018

  Pol2018-1024x751
 • Вітаємо всіх українців із наступаючим Великоднем!!! :)

  Свяченого яєчка, доброї паски
  І сонця окрайчика- з Божої ласки!
  У мирі та щасті, добрі та любові
  Святкуйте Великдень в родинному колі!

  07/04/2018

  ХВ2018-1024x751
 • Вітаємо наших любих жінок з 8 березня!

  Тепле сонце березневе вже збудило нам весну,
  Свіжим ніжним ароматом квіти будяться зі сну,
  Милодійним щебетанням пташки в променях ясних
  Вже приносять вам вітання в росах чистих і рясних.

  Щоб прекрасні наші дами жили в мирі і добрі,
  Святом щоб ставав веселим кожен день в календарі!
  Хай здійсняться світлі мрії і краса не полиша,
  Хай кохання серце гріє, повнить

 • Поздоровляємо всіх з Днем святого Валентина!

  День закоханих — це привід
  Сказати люблячим “люблю”.
  Це привід щоби бути разом
  Й зустріти ранню зорю.
  Нехай кохання зігріває,
  Несе хай радість і тепло,
  Любов в повітрі лиш літає,
  Дарує щастя та добро!

  14/02/2018

  VD2018-1024x751
 • Поздоровляємо Вас з Новим 2018 роком!

  Хай здійсняються бажані мрії,
  Рік новий стане роком надії.
  Хай здоров’я міцного прибуде,
  Щастя, радості, посмішок всюди!

  І достаток хай буде в оселі,
  Щоб були всі гуляння веселі!
  Творчих успіхів, сил і наснаги.
  Від близьких — розуміння й поваги.

  Від колег — допомоги в роботі.
  І хай місця не буде турботі.
  Керівництво хай збільшить доходи
  За природність красивої вроди.


  29/12/2017

  НГ2018-1024x751
 • Перша експериментальна друкарня вітає Вас з Днем святого Миколая!

  Темна нічка наступає,
  Снігом білим засипає,
  Всі дороги і будинки,
  Всі дерева і ялинки.
  Ніби казка на малюнку –
  Сніг малює візерунки.
  Двері в хату відкривай,
  Йде до вас сам Миколай .
  Він несе свої вітання,
  Радість, свято, побажання:
  Щоб у кожній хаті – всі були багаті!
  Щоб у кожнім домі всі жили в любові!

  19/12/2017

  СвНиколай укр
 • З Днем захистника України!!!

  Вітаємо Вас із Днем захисника України!
  Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.
  Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.
  З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

  Наш колектив жіночий хоче привітати
  Вас, чоловіки, з вашим славним святом.
  І прийміть у цей святковий час
  Цілу низку побажань від нас.

  Щоб бутерброд не падав маслом вниз,
  Приємний завжди щоб чекав сюрприз,
  Щоб зранку з тої лиш вставав ноги,
  Щоб не залазив ніколи у борги.

  Не хворів, а ще не сумував,
  Їв з апетитом, міцно спав,
  Менше у житті вам хвилюватись,
  Більш нам подобатись старатись,

  Мужності, бадьорості, наснаги,
  Оптимізму, сили і відваги.
  Не сердитись і не сваритись,
  Не з паскудитись, не спитись

  Щоб ніколи втоми Ви не знали,
  Щоб на все Вам сили вистачало.

  14/10/2017

  141017-1024x751
 • 16 років Першій експериментальній друкарні!

  19 вересня 2017 року Першій експериментальній друкарні виповнилося 16 років!

  19092017у-1024x751
 • Перша експериментальна друкарня закупила та встановила нове обладнання

   

  У серпні 2017 року Перша експериментальна друкарня запустила другу друкарську машину В1-го формату (720*1020 мм) – HEIDELBERG SPEEDMASTER CD 102-4+L, 4-х фарбову з додатковою лакувальною секцією і інфрачервоною сушкою.HEIDELBERG SPEEDMASTER – успішна, перевірена часом марка обладнання, що гарантує максимальну якість друку, стабільність і надійність. Це дозволяє нам пропонувати замовникам високоякісні друковані вироби за найменшою ціною, а наші замовники отримують, таким чином, додаткову конкурентну перевагу.
  Також нещодавно був придбаний і встановлений третій бігувальний автоматичний апарат BICCONTINI PIT STOP MINI / AF SPEED.

  До Ваших послуг – 16 років досвіду роботи нашої друкарні в поліграфії. Обладнання постійно вдосконалюється, воно надійно і піддається контролю якості. Наша продукція відома своєю якістю і користується попитом в Україні і в Європі

   

  newob-2017-1024x751
 • Поздоровляємо Першу зразкову друкарню з Днем народження!

  20/08/2017

  27-y2017-1024x751
 • Вітаємо з Днем працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження!

  Шановні видавці, друкарі, дизайнери, верстальники та взагалі всі працівники поліграфічної промисловості!

  Це наше спільне свято, а тому дозвольте привітати Вас і побажати багатомільйонних накладів та постійного попиту на поліграфічну продукцію. Ну і безперечно здоров’я, творчого натхнення та звичайного людського щастя!

  27 ros2017-1024x751
 • Вітаємо зі святом Великодня!

  Хай в кошик вам ляжуть баранчик і паска,
  Шматочок сальця, запашная ковбаска
  І писанок пару з корінчиком хрону,
  Хай плине достаток до Вашого дому!
  ХРИСТОС ВОСКРЕС!

  Пасха укр2017-1024x751
 • Поздоровляємо колег і партнерів з жіночим святом 8 березня!

  Прийміть найщиріші вітання з чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

  8марта2017-1024x751
 • Поздоровляємо з Масляною, любі друзі!

   

  Весь народ веселий, радий,
  Бо сьогодні свято,
  Дочекались Масляної
  Хлопці та дівчата.

  Maslo2017-1024x751
 • З Днем Святого Валентина!

  Друзі, вітаємо зі святом кохання! Будьте завжди щасливі, натхненні та щирі!

  Valentin2017-1024x751
 • Перша експериментальна друкарня встановила нове обладнання

  Перша експериментальна друкарня у січні 2017 року придбала та встановила нове післядрукарське обладнання: фальцевальну лінію Heidelberg Stahlfolder RD 78.1/6 формата В1 та термобіндер Horizon BQ-160 PUR з технологією кріплення книжкових блоків на поліуретановий клей

  Докладніше у розділі ПІСЛЯДРУКАРСЬКЕ ОБЛАДНАННЯ

  new oborud
 • З наступаючим Новим роком 2017 та Різдвом Христовим!

  Хай Новий рік, Різдво Христове
  Несуть Вам радісні обнови,
  Розбудять приспані надії,
  Зерном і щастям Вас засіють,
  Зігріють миром і любов’ю
  І подарують Вам здоров’я!
  Успішних проектів, фортуни,
  Достатку родинам та спокою в дім!
  Здійсняться хай мрії і всі сподівання
  У році прийдешнім, у році Новім.
  Хай зірка різдвяна яскраво сіяє,
  Хай віра й надія серця зігріває!

  новгод2017
 • Перша експериментальна друкарня святкує 15 років!

  19 вересня Перша експериментальна друкарня святкує 15 років успішної роботи на поліграфічному ринку України!
  Всі ці 15 років ми незмінно рухалися вперед, удосконалюючись і розвиваючись. І найголовніше наше досягнення на цьому шляху – це Ви, наші вельмишановні клієнти та партнери.
  Ми безмірно вдячні Вам за довіру і підтримку, з Вашою допомогою ми змогли досягти тих вагомих результатів, які маємо на сьогоднішній день – Перша експериментальна друкарня у ряду кращих на ринку поліграфії України!
  Віра в свої сили, оптимізм і повага до наших замовників надихають нас на досягнення нових цілей і вирішення часом непростих завдань.
  Ми не зупиняємося на досягнутому і будемо розвиватися для Вас і разом з Вами!

  15
 • Ласкаво просимо на новий сайт Першої зразкової друкарні

  Ми раді повідомити вам про вихід нової версії сайту Першої зразкової друкарні  exp-print.com.ua!

  Ми постаралися максимально поліпшити не тільки дизайн сайту, але і його функціональну частину.

  Орієнтуватися у розділах стало простіше, завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, який дозволяє знайти необхідну інформацію в кілька кліків.

  На оновленому сайті exp-print.com.ua ви знайдете:

   

  • інформацію про нашу друковану продукцію та поліграфічні послуги;
  • повний перелік і опис обладнання друкарні;
  • велике портфоліо робіт;
  • інформацію, необхідну для замовлення, вимоги до макетів, посилання на FTPсервер, форму для on-line оплати замовлення;
  • зручні форми on-line замовлення продукції або послуг;
  • інформацію з усіх актуальних акцій, вакансій, схему проїзду та багато іншого.

  До зустрічі на сторінках сайту і у нас в офісі!

  14
 • Зі Світлим святом Пасхи!

  Від усього серця поздоровляємо всіх зі святом Пасхи! Нехай Ваші серця наповнює любов, нехай милосердні до Вас будуть близькі, нехай справи кожного дня будуть лише добрими!

  easter
 • З 8 березня поздоровляємо усіх жінок!

  Поздоровляємо з 8 березня нашу прекрасну половину людства!

  8march
 • С Днем святого Валентина!

  Сьогодні святкуємо День Усіх Закоханих! А тому поздоровляємо зі святом пари, котрі вже знайшли одне одного, і побажаємо їм щастя, взаєморозуміння, терпіння, чудового настрою та, звичайно ж, багато-багато Кохання! А тим, кому ще не встигло пощастити (але обов’язково пощастить!) побажаємо знайти свою другу половину!

  14
 • З Новим роком та Різдвом Христовим!

  Поздоровляємо наших колег та партнерів з новорічними святами!

  NY
 • © 2009-2020 Перша зразкова друкарня